Greita ejakuliacija. Kaip ją prailginti?

Greita ejakuliacija, dar vadinama priešlaikine ejakuliacija, yra itin greitas sėklos išsiveržimas. Susirūpinti greičiausiai nereikia, jei tokia problema pasireiškia retai, mat tai gali lemti reti lytiniai santykiai, pernelyg didelis susijaudinimas ar kitos priežastys. Tačiau jei tai kartojasi dažnai, o dar blogiau – nuolat, tikslinga ieškoti priežasčių.

Ką daryti, jei ejakuliacija įvyksta labai greitai?

Itin greitas sėklos išsiveržimas nesuteikia nei tinkamo malonumo vyrui, nei juo labiau moteriai, ypač turint omenyje, kad moterims apskritai patirti orgazmą reikia kiek daugiau laiko nei vyrams. Tad labai sparti ejakuliacija neretai yra kliuvinys darniam poros seksualiniam gyvenimui.

Sėklos išsiveržimą atitolinti gali padėti treniruotės (varpa stimuliuojama, o artėjant kulminacijai sustojama ir pan.), minčių nukreipimas kita linkme sekso metu, specialūs lubrikantai, prezervatyvo naudojimas, penio suspaudimas ir kt. Šie ir kiti būdai gali būti efektyvūs, tačiau jie neskirti problemai spręsti. Net ir išbandę įvairius būdus, sulaukę trumpalaikio rezultato, vyrai neretai nesusidoroja su problema ilgalaikėje perspektyvoje ir būna priversti praverti gydytojo urologo duris. O tai, turime pasakyti, geras sprendimas.

Daugiau informacijos apie ejakuliacijos disfunkciją rasite: https://www.homosanus.lt/ejakuliacijos-disfunkcija 

Kodėl verta kreiptis į specialistą?

Neretai ankstyvą ejakuliaciją lemia visiškai paprastos priežastys – tai gali būti per ilgas susilaikymas nuo lytinių santykių, itin didelis susijaudinimas ir pan. Tačiau pasitaiko atvejų, kad tokią ejakuliacijos disfunkciją sąlygoja ir biologinės bei psichologinės priežastys. Todėl, anot „Homo Sanus“ klinikos gydytojo dermatovenerologo, seksologo M. Burago, rūpinantis savo sveikata tikslinga apsilankyti pas gydytoją, kuris padės identifikuoti ankstyvos ejakuliacijos priežastis ir padės efektyviai bei sparčiai susidoroti su šia problema.

Kaip teigia specialistas, psichologinės priežastys gali būti itin ankstyvas lytinis gyvenimas, depresija, nepasitikėjimas savimi, nerimas dėl greitos ejakuliacijos ir pan. Biologinių priežasčių kontekste greitą ejakuliaciją gali sąlygoti skydliaukės sutrikimai, šlapimo takų uždegiminiai procesai, neurologinės problemos ar net paveldimumas. Būtent dėl minėtų priežasčių reikia nelaukti, kol problema įsisenės, o ieškoti profesionalios pagalbos, efektyvaus gydymo ir vėl mėgautis kokybišku lytiniu gyvenimu.

pr2021/22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Taip pat skaitykite