Gražiausio metų daugiabučio gyventojams – ąžuolinis suoliukas

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės vadovai sveikino ir neįprasta dovana nustebino šiemet gražiausiu daugiabučiu pripažinto namo gyventojus. Šilgaliuose, Pušyno g. 8 esančio daugiabučio namo gyventojai nugalėtojais buvo nominuoti krašto šventėje „Pagėgiai – laiko labirintuose“.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius pasveikino gražiausia 2015 metų sodybos šeimininkę Laimutę Macaitienę.

Laureatų apdovanoti vyko Savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius.
Tvarkingiausio ir gražiausiai aplinką tvarkantiems daugiabučio gyventojams valdžios atstovai atvežė dovanų ąžuolinį lauko suoliuką.
Meras V. Komskis laureatams padėkojo už pastangas gražinti daugiabučio aplinką, kartu puošiant ir visą Šilgalių kaimą. Daugiabučio namo gyventojai džiaugėsi, kad jų darbštumas ir iniciatyva buvo pastebėta ir įvertinta.
Savivaldybės vadovai nepamiršo ir Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ metu paskelbtų gražiausių 2015 m. sodybų. Laimutė Macaitienė – viena iš šio titulo laimėtojų. Ji šventėje negalėjo dalyvauti, todėl Pagėgių savivaldybės atstovai nuvyko jos pasveikinti į namus. Jai meras įteikė padėkos raštą ir simbolinę statulėlę.
Laima ir jos vyras Vaidas savo sodybą Rukų kaime tvarko pagal Mažosios Lietuvos tradicijas. Vertinimo komisija, skirdama jai apdovanojimą atsižvelgė į tai, kad jos sodyboje išsaugota tradicinis sodybos išplanavimas, išlikusi tradicinė šio krašto statinių architektūra.

Gražiausiu pripažinto Šilgalių kaime esančio daugiabučio gyventojams savivaldybės vadovai padovanojo ąžuolinį suoliuką.

Pagėgiškiai Rita ir Arūnas Gečai apdovanoti už sodybos originalumą, puikų mažosios architektūros elementų panaudojimą, aplinkos sutvarkymą, funkciškai teisingą ir skoningą reljefo suformavimą, vandens telkinių ir pakrančių apželdinimą, augalijos įvairovę.
Marytė ir Petras Gečiai iš Vilkyškių paskatinti už augalijos įvairovę, želdinių vešlumą, kuriems naudojamas ekologinis tręšimas, tvarkingai prižiūrimas daržas ir šiltnamis.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite