Gražiausio metų daugiabučio gyventojams – ąžuolinis suoliukas

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės vadovai sveikino ir neįprasta dovana nustebino šiemet gražiausiu daugiabučiu pripažinto namo gyventojus. Šilgaliuose, Pušyno g. 8 esančio daugiabučio namo gyventojai nugalėtojais buvo nominuoti krašto šventėje „Pagėgiai – laiko labirintuose“.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius pasveikino gražiausia 2015 metų sodybos šeimininkę Laimutę Macaitienę.

Laureatų apdovanoti vyko Savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius.
Tvarkingiausio ir gražiausiai aplinką tvarkantiems daugiabučio gyventojams valdžios atstovai atvežė dovanų ąžuolinį lauko suoliuką.
Meras V. Komskis laureatams padėkojo už pastangas gražinti daugiabučio aplinką, kartu puošiant ir visą Šilgalių kaimą. Daugiabučio namo gyventojai džiaugėsi, kad jų darbštumas ir iniciatyva buvo pastebėta ir įvertinta.
Savivaldybės vadovai nepamiršo ir Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ metu paskelbtų gražiausių 2015 m. sodybų. Laimutė Macaitienė – viena iš šio titulo laimėtojų. Ji šventėje negalėjo dalyvauti, todėl Pagėgių savivaldybės atstovai nuvyko jos pasveikinti į namus. Jai meras įteikė padėkos raštą ir simbolinę statulėlę.
Laima ir jos vyras Vaidas savo sodybą Rukų kaime tvarko pagal Mažosios Lietuvos tradicijas. Vertinimo komisija, skirdama jai apdovanojimą atsižvelgė į tai, kad jos sodyboje išsaugota tradicinis sodybos išplanavimas, išlikusi tradicinė šio krašto statinių architektūra.

Gražiausiu pripažinto Šilgalių kaime esančio daugiabučio gyventojams savivaldybės vadovai padovanojo ąžuolinį suoliuką.

Pagėgiškiai Rita ir Arūnas Gečai apdovanoti už sodybos originalumą, puikų mažosios architektūros elementų panaudojimą, aplinkos sutvarkymą, funkciškai teisingą ir skoningą reljefo suformavimą, vandens telkinių ir pakrančių apželdinimą, augalijos įvairovę.
Marytė ir Petras Gečiai iš Vilkyškių paskatinti už augalijos įvairovę, želdinių vešlumą, kuriems naudojamas ekologinis tręšimas, tvarkingai prižiūrimas daržas ir šiltnamis.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite