Gražiausio metų daugiabučio gyventojams – ąžuolinis suoliukas

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės vadovai sveikino ir neįprasta dovana nustebino šiemet gražiausiu daugiabučiu pripažinto namo gyventojus. Šilgaliuose, Pušyno g. 8 esančio daugiabučio namo gyventojai nugalėtojais buvo nominuoti krašto šventėje „Pagėgiai – laiko labirintuose“.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius pasveikino gražiausia 2015 metų sodybos šeimininkę Laimutę Macaitienę.

Laureatų apdovanoti vyko Savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius.
Tvarkingiausio ir gražiausiai aplinką tvarkantiems daugiabučio gyventojams valdžios atstovai atvežė dovanų ąžuolinį lauko suoliuką.
Meras V. Komskis laureatams padėkojo už pastangas gražinti daugiabučio aplinką, kartu puošiant ir visą Šilgalių kaimą. Daugiabučio namo gyventojai džiaugėsi, kad jų darbštumas ir iniciatyva buvo pastebėta ir įvertinta.
Savivaldybės vadovai nepamiršo ir Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ metu paskelbtų gražiausių 2015 m. sodybų. Laimutė Macaitienė – viena iš šio titulo laimėtojų. Ji šventėje negalėjo dalyvauti, todėl Pagėgių savivaldybės atstovai nuvyko jos pasveikinti į namus. Jai meras įteikė padėkos raštą ir simbolinę statulėlę.
Laima ir jos vyras Vaidas savo sodybą Rukų kaime tvarko pagal Mažosios Lietuvos tradicijas. Vertinimo komisija, skirdama jai apdovanojimą atsižvelgė į tai, kad jos sodyboje išsaugota tradicinis sodybos išplanavimas, išlikusi tradicinė šio krašto statinių architektūra.

Gražiausiu pripažinto Šilgalių kaime esančio daugiabučio gyventojams savivaldybės vadovai padovanojo ąžuolinį suoliuką.

Pagėgiškiai Rita ir Arūnas Gečai apdovanoti už sodybos originalumą, puikų mažosios architektūros elementų panaudojimą, aplinkos sutvarkymą, funkciškai teisingą ir skoningą reljefo suformavimą, vandens telkinių ir pakrančių apželdinimą, augalijos įvairovę.
Marytė ir Petras Gečiai iš Vilkyškių paskatinti už augalijos įvairovę, želdinių vešlumą, kuriems naudojamas ekologinis tręšimas, tvarkingai prižiūrimas daržas ir šiltnamis.

Pamario inf.

Hits: 72

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite