Gražiausio metų daugiabučio gyventojams – ąžuolinis suoliukas

Spalio 8 d. Pagėgių savivaldybės vadovai sveikino ir neįprasta dovana nustebino šiemet gražiausiu daugiabučiu pripažinto namo gyventojus. Šilgaliuose, Pušyno g. 8 esančio daugiabučio namo gyventojai nugalėtojais buvo nominuoti krašto šventėje „Pagėgiai – laiko labirintuose“.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis ir Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius pasveikino gražiausia 2015 metų sodybos šeimininkę Laimutę Macaitienę.

Laureatų apdovanoti vyko Savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius.
Tvarkingiausio ir gražiausiai aplinką tvarkantiems daugiabučio gyventojams valdžios atstovai atvežė dovanų ąžuolinį lauko suoliuką.
Meras V. Komskis laureatams padėkojo už pastangas gražinti daugiabučio aplinką, kartu puošiant ir visą Šilgalių kaimą. Daugiabučio namo gyventojai džiaugėsi, kad jų darbštumas ir iniciatyva buvo pastebėta ir įvertinta.
Savivaldybės vadovai nepamiršo ir Pagėgių krašto šventės „Pagėgiai – laiko labirintuose“ metu paskelbtų gražiausių 2015 m. sodybų. Laimutė Macaitienė – viena iš šio titulo laimėtojų. Ji šventėje negalėjo dalyvauti, todėl Pagėgių savivaldybės atstovai nuvyko jos pasveikinti į namus. Jai meras įteikė padėkos raštą ir simbolinę statulėlę.
Laima ir jos vyras Vaidas savo sodybą Rukų kaime tvarko pagal Mažosios Lietuvos tradicijas. Vertinimo komisija, skirdama jai apdovanojimą atsižvelgė į tai, kad jos sodyboje išsaugota tradicinis sodybos išplanavimas, išlikusi tradicinė šio krašto statinių architektūra.

Gražiausiu pripažinto Šilgalių kaime esančio daugiabučio gyventojams savivaldybės vadovai padovanojo ąžuolinį suoliuką.

Pagėgiškiai Rita ir Arūnas Gečai apdovanoti už sodybos originalumą, puikų mažosios architektūros elementų panaudojimą, aplinkos sutvarkymą, funkciškai teisingą ir skoningą reljefo suformavimą, vandens telkinių ir pakrančių apželdinimą, augalijos įvairovę.
Marytė ir Petras Gečiai iš Vilkyškių paskatinti už augalijos įvairovę, želdinių vešlumą, kuriems naudojamas ekologinis tręšimas, tvarkingai prižiūrimas daržas ir šiltnamis.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite