Geriausios vaizdo kameros namų apsaugai 2023

Namų saugumas yra nuolatinis rūpestis, ypač kai gyvename neapibrėžtumų kupiname amžiuje. Dar niekada nebuvo taip svarbu pasirinkti veiksmingiausias vaizdo stebėjimo kameras gyvenamųjų patalpų apsaugai.

Šiame vadove išsamiai apžvelgsime 5 geriausius 2023 m. namų apsaugos kamerų pasirinkimus, atsižvelgiant į skirtingus saugumo reikalavimus ir biudžeto sumetimus. Nesvarbu, ar siekiate stebėti savo namus, kai esate išvykę, ar tik atbaidyti potencialius įsibrovėlius, šiuo sąrašu siekiama patenkinti jūsų poreikius.

Pagrindiniai reikalavimai

Prieš pradedant gilintis į kiekvieno modelio detales, būtina nustatyti savo unikalius saugumo reikalavimus. Ar jums reikia pažangių funkcijų, pavyzdžiui, debesų saugyklos, mobiliųjų perspėjimų, o gal naktinio matymo?

Suprasdami šiuos pagrindinius poreikius, galėsite pasirinkti tinkamiausią variantą iš siūlomų namų vaizdo kamerų.

WRL 4MP CRUISER/IPC-S42FP IMOU

Jei ieškote kameros, kurioje būtų suderinta įperkamumas ir aukštos kokybės funkcijos, jums tiks WRL 4 MP CRUISER/IPC-S42FP IMOU. Šis modelis ne tik užtikrina 4 MP vaizdo kokybę, bet ir pasižymi įspūdingomis naktinio matymo galimybėmis. Tai užtikrina, kad jūsų stebėjimo poreikiai bus patenkinti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Gausite detalų vaizdo įrašą, kuris gali būti labai svarbus nustatant nepageidaujamus lankytojus ar veiklą.

Jis ypač naudingas aprėpiant didesnio ploto nekilnojamojo turto objektus ar erdves, užtikrinant, kad kiekvienas kampas būtų gerai užfiksuotas.

„Xiaomi Mi“ belaidė lauko apsaugos kamera 1080p

Biudžetinis, tačiau tvirtas, šis „Xiaomi Mi“ modelis siūlo 1080p vaizdo kokybę kartu su funkcijų rinkiniu, sukurtu optimaliam naudojimui lauke. Visų pirma, ji turi IP66 atsparumo atmosferos poveikiui reitingą, o tai reiškia, kad ji yra atspari dulkėms ir apsaugota nuo stiprios jūros ar galingų vandens srovių. Dėl šių savybių ji ypač vertinga namų savininkams, norintiems patikimo stebėjimo lauke, užtikrinančio aiškią filmuotą medžiagą nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų.

„Xiaomi Mi“ 360° Indoor Security Camera 2K Pro

Su šiuo konkrečiu „Xiaomi Mi“ modeliu patalpų saugumas gerokai padidėja. Kamera siūlo panoraminį 360 laipsnių vaizdą 2K raiška. Tokia plati aprėptis užtikrina, kad dideli kambariai ar erdvės su keliais įėjimo taškais būtų gerai stebimi. Be to, jos pasukimo galimybė leidžia taikyti sudėtingesnes stebėjimo strategijas, užtikrinant, kad nė vienas kampelis neliks neapsaugotas.

TP-LINK lauko apsaugos „Wi-Fi“ kamera C310 Bullet

TP-LINK C310 Bullet turi daugybę funkcijų, įskaitant 3 MP kamerą, IP66 atsparumo oro sąlygoms klasę ir suderinamumą su H.264 vaizdo suspaudimo technologija. Ši kamera sukurta taip, kad ją būtų lengva įrengti ir ji lengvai integruojama į esamas namų apsaugos sistemas. 3 MP raiška užtikrina detalią ir aiškią filmuotą medžiagą, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems svarbu užfiksuoti smulkesnes detales, pavyzdžiui, veidus ar valstybinius numerius.

„Overmax Camspot 4.9“

„Overmax Camspot 4.9“ išsiskiria pritaikomomis funkcijomis, todėl tinka įvairiems stebėjimo poreikiams. Nuo tikslinių zonų stebėjimo iki integracijos su kitais išmaniaisiais namų įrenginiais  – šis modelis pasižymi lankstumu ir pritaikomumu, reikalingu sudėtingesniems saugumo susitarimams. Be to, dėl patogios vartotojo sąsajos pritaikymas tampa lengvas, todėl namų savininkai gali pritaikyti kameros funkcijas pagal savo konkrečius poreikius.

Išvada

Namų saugumo užtikrinimas – tai investicija į ramybę. Šiame straipsnyje pažymėtos 5 geriausios 2023 m. namų vaizdo kameros siūlo įvairias funkcijas, atitinkančias skirtingus saugumo poreikius ir finansinius apribojimus. Investicija į patikimą, aukštos kokybės vaizdo stebėjimo sistemą – tai žingsnis link to, kad jūsų namai taptų jūsų ir jūsų artimųjų šventove.

pr2023/193

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip atgauti pinigus iš bankrutuojančios bendrovės? Praktiniai patarimai kreditoriams

Komentuoja teisės firmos „Sorainen“ teisininkas Erikas Linkevičius Bendrovei pradėjus bankroto procesą, kitos įmonės tikisi atgauti bent dalį susidariusių skolų. Tačiau ar kreditoriams verta imtis aktyvių veiksmų siekiant atgauti skolą iš jau bankrutuojančio skolininko? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Dalijamės praktiniais patarimais kreditoriams, norintiems pamėginti atgauti neapmokėtas skolas. Skolos faktą patvirtinantys dokumentai – būtini Bankrutuojančios bendrovės vadovas, pradėdamas bankroto procesą, išsiunčia informacinį pranešimą savo kreditoriams. Pranešime turi būti nurodytas skolos dydis, ketinimas skelbti bankrotą, siūlymas sudaryti pagalbos susitarimą. Ir nors,

Pagalba medicinos priemonėmis: kas kompensuojama onkologiniams pacientams?

Dėl onkologinių ligų gydomi ir slaugomi pacientai dažnai nežino apie galimybę jiems reikalingas medicinos pagalbos priemones gauti nemokamai, rodo naujausia Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) apklausa. Ligonių kasų specialistai primena, kokios priemonės šiems pacientams gali būti kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. POLA šių metų vasarą atliko beveik 1000 pacientų apklausą dėl inkontinencijos ir žaizdų priežiūros. Tyrimo duomenys parodė, jog net 56 proc. apklaustųjų susiduria su šlapimo ir (ar) išmatų nelaikymo problemomis, o 25 proc. reikalinga žaizdų priežiūra. Didelė

Darbas nuotoliniu būdu: kaip jį organizuoti tinkamai?

Darbo kodekso 52 str. nuotolinis darbas apibrėžiamas kaip darbo organizavimo forma arba darbo atlikimo būdas, kai darbuotojas jam priskirtas darbo funkcijas arba jų dalį visą arba dalį darbo laiko su darbdaviu suderinta tvarka reguliariai atlieka nuotoliniu būdu, tai yra sulygtoje darbo sutarties šalims priimtinoje kitoje, negu yra darbovietė, vietoje, taip pat naudodamas informacines ir elektroninių ryšių technologijas (teledarbas). Dirbti nuotoliniu būdu skiriama darbuotojo prašymu arba šalių susitarimu. Kancleris Šarūnas Orlavičius pabrėžia, kad prašymą dirbti nuotoliniu būdu gali teikti kiekvienas darbuotojas,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Lapkričio 29 d. pradėtas tyrimas, dėl įvykio Uostadvaryje, Rusnės sen., kur lapkričio 11 d. pavakare gyvenamojo kambario patalpoje pas vyrą, gim. 1969 m., rastas savadarbis kastetas. Lapkričio 29 d. gautas moters, gim. 1972 m., pareiškimas, kad lapkričio 26 d. naktį namuose Taikos g., Šilutėje, vyras, gim. 1983 m., sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Lapkričio 30 d. naktį namuose M. Jankaus g., Šilutėje, vyras, gim. 1985 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai

Taip pat skaitykite