Geriausi žvejai – Bardėnų užkardoje

Devynioliktą kartą Pagėgių rinktinės surengtose tradicinėse Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės plūdine meškere varžybose šiemet geriausiai sekėsi Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos komandai.

Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos su apdovanojimais.

Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos su apdovanojimais.

Rusnėje šeštadienį vykusiose varžybose dalyvavo 16 žvejų komandų: 9 Pagėgių rinktinės (Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Vileikių, Bardėnų, Rociškių, Viešvilės, Plaškių, Kudirkos Naumiesčio, Kybartų, Specialiosios paskirties užkardų), Vilniaus ir Pakrančių apsaugos rinktinių, Aviacijos valdybos, Užsieniečių registracijos centro, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Šiaulių miesto sporto mokyklos „Klevas“ komandos. Sektoriai komandoms prie Skirvytės upės buvo paskirstyti burtų keliu. Žvejai galėjo naudoti bet kokius augalinius ir gyvulinius masalus ir pašarus, išskyrus gyvas žuveles. Varžybos vyko nuo ankstaus ryto ir truko 4 val.
Šiemet žvejai galėjo grožėtis nepakartojama Pamario gamta, lepintis puikiu oru ir neblogais laimikiais. Daug kas skundėsi prastoku kibimu, tačiau pradėjus traukti tinklelius pasirodė, kad kai kurių žvejų laimikiai gana gausūs. Teisėjams skaičiuoti rezultatus ir sverti žuvį buvo šiek tiek lengviau nei pernai, nes laimikis buvo mažesnis.
Laukdami rezultatų susirinkusieji vaišinosi koše ir žuviene. Tradiciškai visus žvejus, varžybų žiūrovus ir svečius, atvykusius iš įvairių Lietuvos kampelių, gardžia koše ir žuviene vaišino Vileikių užkardos darbuotojai. Paaiškėjo, kad šiemet komandos Skirvytėje iš viso pagavo 102,2 kg žuvų (pernai – 183,51 kg). Buvo sužvejotos 1626 žuvys (pernai – 2266).
Tarp komandų nugalėjo Pagėgių rinktinės Bardėnų užkardos komanda: Giedrius Ranonis, Raimondas Sauspreikšis ir Egidijus Dambrauskas pagavo 19,17 kg žuvų. Antrąją vietą komandinėje įskaitoje, ištraukusi 12,25 kg, užėmė Užsieniečių registracijos centro komanda. Trečia šiemet liko Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus komanda, sužvejojusi nors ir šiek tiek daugiau žuvų negu antrosios vietos laimėtojai (12,40 kg), bet uždirbę ir daugiau baudos taškų. Rimas Ubartas, Andrius Čiulkovas ir Julius Petkevičius iš Skirvytės ištraukė 185 žuvis.

Su meškere prie vandens – geras poilsis ir ramybė.

Su meškere prie vandens – geras poilsis ir ramybė.

Didžiausią žuvį varžybose sugavo Vileikių užkardos komandos narys Alvydas Necelis – ištraukė 1,15 kg karšį. E. Dambrauskas pagavo daugiausiai: 90 žuvų, kurios svėrė 7,36 kg.
Komandinių ir asmeninių varžybų prizininkus apdovanojo Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas, štabo viršininkas Vytautas Dabulskis. Geriausiems žvejams buvo įteikti rinktinės diplomai, medaliai, suvenyrai ir prizai.
Į sportinės žūklės plūdine meškere varžybas atvyko ir buvęs VSAT vado pavaduotojas, štabo viršininkas bei buvęs Pagėgių rinktinės vadas, šių varžybų pradininkas Genadijus Kuznecovas. Jis pasveikino žūklautojus ir padėkojo rinktinės vadovybei, kad prieš daugelį metų pradėtos rengti varžybos vis dar organizuojamos. G. Kuznecovas didžiausią žuvį pagavusiam Vileikių užkardos komandos nariui A. Neceliui įteikė savo paties rankomis iš metalo pagamintą suvenyrinę žuvį.

Astos Šimkuvienės inf.

Ant Skirvytės kranto pasivaržyti susirinko didelis būrys žvejybos mėgėjų.

Ant Skirvytės kranto pasivaržyti susirinko didelis būrys žvejybos mėgėjų.

Hits: 94

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuo balandžio 20 dienos draudžiama žvejoti karšius

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad balandžio 20 d. įsigaliojo draudimas Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose žvejoti karšius (išskyrus karšių žvejybą polderiuose). Karšių žvejyba draudžiama iki gegužės 20 d. „Kaip ir kiekvienais metais, norime atkreipti žvejų dėmesį, kad balandžio 20 d. įsigaliojo draudimas žvejoti karšius. Aplinkosaugininkai ypatingą dėmesį skirs tiems ruožams, kuriuose yra pagrindinės šių žuvų nerštavietės“, – teigė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas. Pasak aplinkosaugininko, karšiai – viena gausiausių žuvų populiacijų. Tai vyraujanti Kuršių

Kaip ministras siūlo išvalyti marias ir pajūrį?

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas: „Siekdami išvalyti upes ir ežerus, marias ir pajūrį, turime stipriau reglamentuoti mineralinių trąšų naudojimą. „Lietuvoje reikėtų organizuoti ne tik mineralinių trąšų apskaitą, bet apskritai nusistatyti kitą prioritetą – mineralines trąšas keisti mėšlo grąžinimu į dirvą“, – mano aplinkos ministras. Tokią perspektyvą mažinant žemės ūkio sukuriamą taršą jis išreiškė penktadienį susitikęs su nevyriausybine organizacija „Aplinkosaugos koalicija“, kuri ministrui išreiškė trąšų naudojimo ir taršos jomis monitoringo būtinybę. „Mėšlo naudojimas yra ypač griežtai reglamentuotas, o mineralinės trąšos ne – tai absurdiška. Mineralinėms

Koronaviruso infekcijos statistika: 1113 nauji susirgimai, 14 žmonių mirė

Lietuvoje praėjusią parą, balandžio 20-ąją, ištyrus 11913 ėminių, koronaviruso infekcija patvirtinta 1113 žmonių, mirė 14 žmonių, skelbia Statistikos departamentas. Nuo pandemijos pradžios bendras COVID-19 užsikrėtusiųjų skaičius šalyje pasiekė 236533. Per praėjusią parą COVID-19 infekcija pražudė 14 žmonių. Jų amžius buvo nuo 30 iki 99 metų. Bendras šalies mirčių skaičius nuo COVID-19 – 3802. Kaip skelbia Statistikos departamentas, naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, Lietuvoje trečiadienio rytą siekia 515,9 atvejo. Pastarųjų 7 dienų naujų atvejų vidurkis parai

Nepritarta siūlymui Sausio 13-ąją paskelbti nedarbo diena

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas trečiadienį vienbalsiai nepritarė siūlymui Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, paskelbti nedarbo diena. Komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė sakė, kad per 30 metų nusistovėjo tradicijos, kaip šalyje minima ši diena, o įvedus laisvadienį jos nutrūktų. „Tradicijos labai gyvos su žvakelių degimu languose, su paskaitomis, su liudininkų atsiminimais, specialiomis pamokomis. Jei padarytume laisvadienį, šita tradicija nutrūktų“, – komiteto posėdyje trečiadienį sakė M. Lingė. Jis akcentavo, kad žiūrint iš ekonominio taško, Lietuva išsiskiria kaip viena daugiausiai laisvadienių turinčių

Taip pat skaitykite