Geriausi žvejai – Bardėnų užkardoje

Devynioliktą kartą Pagėgių rinktinės surengtose tradicinėse Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų ir darbuotojų sportinės žūklės plūdine meškere varžybose šiemet geriausiai sekėsi Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos komandai.

Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos su apdovanojimais.

Tris pirmąsias vietas užėmusios komandos su apdovanojimais.

Rusnėje šeštadienį vykusiose varžybose dalyvavo 16 žvejų komandų: 9 Pagėgių rinktinės (Kriminalinės žvalgybos skyriaus, Vileikių, Bardėnų, Rociškių, Viešvilės, Plaškių, Kudirkos Naumiesčio, Kybartų, Specialiosios paskirties užkardų), Vilniaus ir Pakrančių apsaugos rinktinių, Aviacijos valdybos, Užsieniečių registracijos centro, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK), Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Šiaulių miesto sporto mokyklos „Klevas“ komandos. Sektoriai komandoms prie Skirvytės upės buvo paskirstyti burtų keliu. Žvejai galėjo naudoti bet kokius augalinius ir gyvulinius masalus ir pašarus, išskyrus gyvas žuveles. Varžybos vyko nuo ankstaus ryto ir truko 4 val.
Šiemet žvejai galėjo grožėtis nepakartojama Pamario gamta, lepintis puikiu oru ir neblogais laimikiais. Daug kas skundėsi prastoku kibimu, tačiau pradėjus traukti tinklelius pasirodė, kad kai kurių žvejų laimikiai gana gausūs. Teisėjams skaičiuoti rezultatus ir sverti žuvį buvo šiek tiek lengviau nei pernai, nes laimikis buvo mažesnis.
Laukdami rezultatų susirinkusieji vaišinosi koše ir žuviene. Tradiciškai visus žvejus, varžybų žiūrovus ir svečius, atvykusius iš įvairių Lietuvos kampelių, gardžia koše ir žuviene vaišino Vileikių užkardos darbuotojai. Paaiškėjo, kad šiemet komandos Skirvytėje iš viso pagavo 102,2 kg žuvų (pernai – 183,51 kg). Buvo sužvejotos 1626 žuvys (pernai – 2266).
Tarp komandų nugalėjo Pagėgių rinktinės Bardėnų užkardos komanda: Giedrius Ranonis, Raimondas Sauspreikšis ir Egidijus Dambrauskas pagavo 19,17 kg žuvų. Antrąją vietą komandinėje įskaitoje, ištraukusi 12,25 kg, užėmė Užsieniečių registracijos centro komanda. Trečia šiemet liko Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus komanda, sužvejojusi nors ir šiek tiek daugiau žuvų negu antrosios vietos laimėtojai (12,40 kg), bet uždirbę ir daugiau baudos taškų. Rimas Ubartas, Andrius Čiulkovas ir Julius Petkevičius iš Skirvytės ištraukė 185 žuvis.

Su meškere prie vandens – geras poilsis ir ramybė.

Su meškere prie vandens – geras poilsis ir ramybė.

Didžiausią žuvį varžybose sugavo Vileikių užkardos komandos narys Alvydas Necelis – ištraukė 1,15 kg karšį. E. Dambrauskas pagavo daugiausiai: 90 žuvų, kurios svėrė 7,36 kg.
Komandinių ir asmeninių varžybų prizininkus apdovanojo Pagėgių rinktinės vado pavaduotojas, štabo viršininkas Vytautas Dabulskis. Geriausiems žvejams buvo įteikti rinktinės diplomai, medaliai, suvenyrai ir prizai.
Į sportinės žūklės plūdine meškere varžybas atvyko ir buvęs VSAT vado pavaduotojas, štabo viršininkas bei buvęs Pagėgių rinktinės vadas, šių varžybų pradininkas Genadijus Kuznecovas. Jis pasveikino žūklautojus ir padėkojo rinktinės vadovybei, kad prieš daugelį metų pradėtos rengti varžybos vis dar organizuojamos. G. Kuznecovas didžiausią žuvį pagavusiam Vileikių užkardos komandos nariui A. Neceliui įteikė savo paties rankomis iš metalo pagamintą suvenyrinę žuvį.

Astos Šimkuvienės inf.

Ant Skirvytės kranto pasivaržyti susirinko didelis būrys žvejybos mėgėjų.

Ant Skirvytės kranto pasivaržyti susirinko didelis būrys žvejybos mėgėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite