Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas pašalinimo procesas ir ploni, trapūs nagai, kuriuos tenka puoselėti ištisas savaites.

Ką daryti, kai norite ilgų akrilinių nagų išvaizdos be rizikos ir žalos?

Pradėkite: gelinis nagų priauginimas

Rekomenduojamas lakas: Shellac nail polish – BLACK POOL iš VitrinaPro.lt

Gelinius ir akrilinius nagus skiria nago struktūra. Akrilo galiukas pagamintas iš plastiko, o norint sukurti skulptūrinį nagą, reikia monomero skysčio ir polimero miltelių. Tuo tarpu geliniai nagų priauginimai yra “iš anksto suformuoti nagų galiukai, kurie yra visiškai pagaminti iš gelio ir padengia visą nagą”, – ELLE.com pasakoja Trenna Seney, Niujorko laisvai samdoma nagų manikiūrininkė. Pagalvokite apie prispaudžiamas – be nagų klijų, bet patvaresnes ir universalesnes. Geliniai nagai yra sveikesnė alternatyva akriliniams nagams; juos galima greičiau uždėti ir dar greičiau pašalinti  be pažeidimų – gelinis lakas yra praktiškesnis lakas. Nors pandemija privertė daugelį žmonių nukreipti savo vidinį nagų dailininką, kol salonai bus visiškai saugūs ir veiks, Seney rekomenduoja atsispirti norui patiems darytis gelinius priauginimus, kol galėsite kreiptis į profesionalą. Iki tol pateikiame gidą, kuriame rasite viską, ką reikia žinoti apie gelinį priauginimą.

Taip, gelinis priauginimas yra geresnis nei įprastas akrilinis.

Geliniai priauginimai šioje situacijoje pranašesni tuo, kad jie ne tik pagaminti iš gelio, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir patvarumą, bet ir tuo, kad jiems nereikia jokių aštrių cheminių medžiagų.

„Yra daug privalumų, įskaitant tai, kad nepažeidžiami jūsų natūralūs nagai, galiukai yra lengvi, nėra dūmų, stiprių kvapų ir sunkaus pynimo. Kai mano klientės nuima gelinius priaugintus nagus, jų natūralūs nagai būna ilgesni ir stipresni“, – priduria Seney. Kai gaunate akrilinius galiukus, šalinimo procesas apima gręžimą, mirkymą ir dažymą. Naudodami gelinius priauginimus, juos pašalinsite tiesiog pamirkydami nagus acetone, ir geliniai galiukai ištirps. Taip pat nereikia nerimauti, kad geliniai priauginami nagai trukdys atlikti kasdienius darbus.

„Geliniai nagai  yra gana stiprūs, todėl galite atlikti įprastus kasdienius darbus, nesijaudindami, kad nagas iššoka ar pakils. Savo klientėms sakau, kad stenkitės neliesti per daug – alkoholio ar acetono“, –  priduria Seney, nes alkoholis ir acetonas gali susilpninti gelinį nagą.

Kiek laiko tarnauja geliniai nagų priauginimo antgaliai?

Seney sako, kad profesionaliai atliktas gelinis priauginimas gali trukti iki trijų keturių savaičių. Seney priduria, kad investavus į savo meistriškumą ir kokybiškus produktus, kliento nešiojimo laikas gali pailgėti iki penkių savaičių.

Kiek paprastai kainuoja gelinis priauginimas?

Jie kainuos keliais papildomais eurais brangiau nei įprastas akrilinių nagų įkainis, nes geliniai priauginimai yra labai stiprūs ir ilgaamžiai. Seney aiškina, kad “įkainiai priklauso nuo nagų meistro kompetencijos lygio ir nuo to, ko klientas nori ant nagų. Svarovskio kristalai, rankomis piešti raštai, pakabukai ir t. t. – visa tai kainuoja brangiau. Gelinio priauginimo kaina svyruoja nuo 85 iki 350 Eur, kuo sudėtingesnis [dizainas], tuo brangiau.“

pr2021/96

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite