Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas pašalinimo procesas ir ploni, trapūs nagai, kuriuos tenka puoselėti ištisas savaites.

Ką daryti, kai norite ilgų akrilinių nagų išvaizdos be rizikos ir žalos?

Pradėkite: gelinis nagų priauginimas

Rekomenduojamas lakas: Shellac nail polish – BLACK POOL iš VitrinaPro.lt

Gelinius ir akrilinius nagus skiria nago struktūra. Akrilo galiukas pagamintas iš plastiko, o norint sukurti skulptūrinį nagą, reikia monomero skysčio ir polimero miltelių. Tuo tarpu geliniai nagų priauginimai yra „iš anksto suformuoti nagų galiukai, kurie yra visiškai pagaminti iš gelio ir padengia visą nagą“, – ELLE.com pasakoja Trenna Seney, Niujorko laisvai samdoma nagų manikiūrininkė. Pagalvokite apie prispaudžiamas – be nagų klijų, bet patvaresnes ir universalesnes. Geliniai nagai yra sveikesnė alternatyva akriliniams nagams; juos galima greičiau uždėti ir dar greičiau pašalinti  be pažeidimų – gelinis lakas yra praktiškesnis lakas. Nors pandemija privertė daugelį žmonių nukreipti savo vidinį nagų dailininką, kol salonai bus visiškai saugūs ir veiks, Seney rekomenduoja atsispirti norui patiems darytis gelinius priauginimus, kol galėsite kreiptis į profesionalą. Iki tol pateikiame gidą, kuriame rasite viską, ką reikia žinoti apie gelinį priauginimą.

Taip, gelinis priauginimas yra geresnis nei įprastas akrilinis.

Geliniai priauginimai šioje situacijoje pranašesni tuo, kad jie ne tik pagaminti iš gelio, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir patvarumą, bet ir tuo, kad jiems nereikia jokių aštrių cheminių medžiagų.

„Yra daug privalumų, įskaitant tai, kad nepažeidžiami jūsų natūralūs nagai, galiukai yra lengvi, nėra dūmų, stiprių kvapų ir sunkaus pynimo. Kai mano klientės nuima gelinius priaugintus nagus, jų natūralūs nagai būna ilgesni ir stipresni“, – priduria Seney. Kai gaunate akrilinius galiukus, šalinimo procesas apima gręžimą, mirkymą ir dažymą. Naudodami gelinius priauginimus, juos pašalinsite tiesiog pamirkydami nagus acetone, ir geliniai galiukai ištirps. Taip pat nereikia nerimauti, kad geliniai priauginami nagai trukdys atlikti kasdienius darbus.

„Geliniai nagai  yra gana stiprūs, todėl galite atlikti įprastus kasdienius darbus, nesijaudindami, kad nagas iššoka ar pakils. Savo klientėms sakau, kad stenkitės neliesti per daug – alkoholio ar acetono“, –  priduria Seney, nes alkoholis ir acetonas gali susilpninti gelinį nagą.

Kiek laiko tarnauja geliniai nagų priauginimo antgaliai?

Seney sako, kad profesionaliai atliktas gelinis priauginimas gali trukti iki trijų keturių savaičių. Seney priduria, kad investavus į savo meistriškumą ir kokybiškus produktus, kliento nešiojimo laikas gali pailgėti iki penkių savaičių.

Kiek paprastai kainuoja gelinis priauginimas?

Jie kainuos keliais papildomais eurais brangiau nei įprastas akrilinių nagų įkainis, nes geliniai priauginimai yra labai stiprūs ir ilgaamžiai. Seney aiškina, kad „įkainiai priklauso nuo nagų meistro kompetencijos lygio ir nuo to, ko klientas nori ant nagų. Svarovskio kristalai, rankomis piešti raštai, pakabukai ir t. t. – visa tai kainuoja brangiau. Gelinio priauginimo kaina svyruoja nuo 85 iki 350 Eur, kuo sudėtingesnis [dizainas], tuo brangiau.“

pr2021/96

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite