Garbingam apdovanojimui siūlys Kintų seniūną Antaną Kližentį?

Šilutės rajono savivaldybės taryba rugpjūčio pabaigoje planuoja posėdį. Jame apsispręs, ar teikti Kintų seniūno Antano Kliženčio kandidatūrą Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimui „Auksinės krivūlės riteris“. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

A. Kližentis seniūnu dirba nuo 1997 m. gegužės 4 d.

Už stropų ir atsakingą seniūno pareigų atlikimą, puikų bendravimą su vietos bendruomene A. Kližentis skatintas Šilutės rajono savivaldybės mero, administracijos direktoriaus, Kintų pagrindinės mokyklos, Vydūno kultūros centro, Šilutės r. savivaldybės Fridricho Bajoraičio bibliotekos direktorių, Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkės, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos direktorės ir kt. organizacijų vadovų padėkos raštais. 2011 m. už asmeninį indėlį plėtojant seniūnijos teritorijoje modernias informacines technologijas ir įgyvendinant plačiajuosčio šviesolaidinio tinklo projektą RAIN 2, susisiekimo ministras  įteikė asmeninę padėką.

Šilutės rajono asociacijos vietos veiklos grupės „Lamatos žemė“ steigėjų grupės narys, ilgametis valdybos narys, valdybos pirmininkas. 2007-2013, 2014-2020, 2023-2027 metų vietos plėtros strategijų rengimo darbo grupių narys. Pereinamojo laikotarpio 2021-2022 m. LEADER programos Sumanaus (SMART) kaimo strategijos darbo grupės narys.

A. Kližentis – Lietuvos savivaldybių seniūnijų asociacijos (LSSA) narys, ilgametis Klaipėdos apskrities krivių sueigų nuo Šilutės rajono savivaldybės seniūnijų atstovas, darbo grupių narys. Už aktyvią veiklą skatintas padėkų raštais, 2023 m. – LSSA nario sidabro ženklu. Seniūnas – ilgametis  Lietuvos policijos  rėmėjas, 2023 m. kovo 23 d. Lietuvos policijos generalinis  komisaras Renatas Požėla įteikė A. Kliženčiui padėkos ženklą už paramą ir bendradarbiavimą su Lietuvos policija.

A. Kližentis – asociacijos „Kintų bendruomenė“ iniciatyvinės steigimo grupės narys, bendruomenės tarybos narys. Už ilgametį darbą, iniciatyvas telkiant bendruomenę ir Kintų vardo garsinimą 2023 m. liepos 8 d. A. Kliženčiui suteiktas Kintų Garbės nario vardas.

Teisę siūlyti asmenis Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimui ženklu „Auksinės krivūlės riteris“ turi  Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas ir/arba savivaldybių tarybos. Minint Lietuvos vietos savivaldos dieną „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų renginyje jau aštuonioliktus metus bus pagerbtos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusios šalies savivaldybės.

Tradiciškai šventės metu bus įteikti ir „Auksinės krivūlės riterio“ ženklai, skirti asmenims, nusipelniusiems Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui. Savivaldybė gali siūlyti vieną kandidatą. Tą reikia padaryti iki rugsėjo 4 d. „Auksinių krivūlių“ ir „Auksinės krivūlės riterio“ 2023 metų laureatų apdovanojimo ceremonija vyks spalio 6 dieną Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite