Gal norite vadovauti „Diemedžio“ ugdymo centrui Švėkšnoje?

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia konkursą „Diemedžio“ ugdymo centro direktoriaus (-ės) pareigoms eiti. „Diemedžio“ ugdymo centras yra pagrindinės mokyklos tipo specialiojo ugdymo centras, skirtas elgesio ir (ar) emocijų sutrikimų turintiems mokiniams.

Atsakingas darbas

„Diemedžio“ ugdymo centro vadovo ar vadovės laukia labai atsakingas ir svarbus darbas. Ieškome ambicingo ir iššūkius drąsiai priimančio lyderio, kuris prisidėtų prie švietimo kokybės gerinimo elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems mokiniams. Per pagarbą, pasitikėjimą, pripažįstant kiekvieno mokinio galias, teikiant švietimo pagalbą galima padėti kiekvienam mokiniui ugdytis, patirti mokymosi sėkmę, socializuotis“, – sako švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius.

„Diemedžio“ ugdymo centras įsikūręs Švėkšnoje, Šilutės r. Dabar jame ugdoma 30 mokinių.

Pagrindinis Centrui keliamas uždavinys – kurti mokinių ugdymosi poreikius atliepiančią mokymo(si) aplinką ir individualiai pritaikytą ugdymo turinį, teikti kokybišką pagrindinį ugdymą, tenkinti saviraiškos poreikius. Centre ugdomi vaikai mokosi pažinti save ir valdyti emocijas, jiems teikiama švietimo pagalba ir reabilitacijos paslaugos, padedama pasirengti mokytis bendrosiose mokyklose.

Dar vienas Centrui keliamas uždavinys – kaupti ir skleisti mokinių, turinčių elgesio ir (ar) emocijų sutrikimų, ugdymo inovacijas, konsultuoti kitus mokinius, turinčius šių sutrikimų, teikti metodinę ir konsultacinę pagalbą jų mokytojams, švietimo pagalbos specialistams, tėvams ar globėjams.

„Diemedžio“ ugdymo centras vadovas (ė) turės galimybę diegti pažangias sutrikimų turinčių mokinių ugdymo praktikas, bendradarbiauti su Lietuvos ir tarptautinėmis organizacijomis ir pasisemti jų patirties, tobulinti ugdymo kokybę, atsižvelgiant į mokinių poreikius ir mokymosi galimybes, tobulinti Centro veiklos stebėseną ir duomenimis grįstų sprendimų priėmimą.

Penkerių metų kadencija

Į vadovo (ės) pareigas bus priimama 5 metų kadencijai su galimybe ją pratęsti dar penkeriems metams. Vadovo (ės) pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas, priklausomai nuo mokykloje ugdomų mokinių skaičiaus, veiklos sudėtingumo ir konkretaus asmens pedagoginio darbo stažo, sieks nuo 2700 iki 3600 eurų, neatskaičius mokesčių.

Kandidatams keliami reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą, vadovaujamojo darbo patirties, būti nepriekaištingos reputacijos, kaip ji apibrėžta Lietuvos Respublikos švietimo įstatyme, ir kt.

Teikti paraiškas galima iki 2023 m. rugsėjo 15 d. Pretendentai, neturintys vadovavimo švietimo įstaigai kompetencijų vertinimo, paraišką dalyvauti konkurse turėtų pateikti iki 2023 m. birželio 21 d.

Kandidatų dokumentų laukiama elektroniniu paštu smmin@smsm.lt arba registruotu laišku Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai adresu: A. Volano g. 2, 01124 Vilnius.

Švietimo, mokslo ir sporto min. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Po vandeniu atsidūrusio Vilkyčių automobilių sporto komplekso šeimininkai skaičiuoja nuostolius

Šilutės rajone esantis Vilkyčių automobilių sporto kompleksas – vienintelė Lietuvoje trasa, kurioje jau daugelį metų vyksta Europos automobilių autokroso čempionato etapas. Šios varžybos suplanuotos ir šiemet. Jos vyks birželio 8-9 d. Tačiau organizatorių planus ramiai ruoštis varžyboms sujaukė gamta – dalis Vilkyčių automobilių sporto komplekso nukentėjo nuo potvynio. Kebeliuose, ant Veiviržo upės kranto 1987-ais metais Kazimiero Gudžiūno įkurtas automobilių sporto kompleksas kasmet sutraukia tūkstančius automobilių sporto gerbėjų. Čia per metus organizuojamos mažiausiai trejos tarptautinės automobilių kroso ir ralio kroso varžybos.

Bavarijos princas Luitpoldas papasakojo apie giminystės ryšius su Lietuva

Nedaugelis žino, kad Lietuvą ir Vokietijos Bavarijos žemę nuo seno sieja ypatingi santykiai. Istoriniai šaltiniai byloja apie garsiosios Vitelsbachų dinastijos giminystės ryšius su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) valdovų dinastijomis, Aukštutinės Bavarijos Ingolštato universitete studijavo ne vienas Lietuvos didikas, o ant ilgiausios pasaulyje Burghauzeno pilies vartų iki šiol puikuojasi herbas su Vyčio simboliu.   Glaudų Lietuvos ir didžiausios pagal plotą Vokietijos žemės ryšį patvirtina ir Jo Karališkoji Didenybė Bavarijos princas Luitpoldas. Praėjusiais metais jis lankėsi Lietuvoje, kur aptarė verslo klausimus ir

Katyčiuose rasta granata, Šilutėje – gaisras virtuvėje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 22 d. vakare Skvero g., Katyčiuose, rasta rankinė granata. Įvestas planas „Skydas“. Atvykę išminuotojai rastą rankinę granatą išsivežė. Vasario 21 d. per pietus ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą apie gaisrą daugiabučiame name H. Zudermano gatvėje, Šilutėje. Pranešta, kad bute gaminant maistą užsidegė aliejus. Gaisro metu apdegė virtuvės baldai ir buitinė technika. Aprūko 30 m² lubų ir sienų. Nuo sausio 24 iki vasario 3 d. vyras, gim. 1986

To nebuvo dešimt metų! Dėl potvynio atidarytos Kauno hidroelektrinės pralaidos

Kauno HES

Kauno hidroelektrinėje (Kauno HE), kurią valdo „Ignitis gamyba“, pirmą kartą per daugiau nei 10 metų dėl potvynio buvo atidarytos pralaidos, kad iš Kauno HE tvenkinio būtų išleidžiamas perteklinis vanduo. Hidroelektrinės pralaidų atidarymas nors retas, bet įprastas procesas. Dažniausiai jis vykdomas tuomet, kai vandens debitas yra didesnis už debitą, kurį galima praleisti per hidroagregatus elektros energijos gamybos proceso metu.  Pralaida keletui dienų buvo atidaryta praėjusią savaitę. Paskutinį kartą dėl potvynio Kauno hidroelektrinės pralaida buvo pakelta 2013 m. Pasak „Ignitis gamybos“ gamybos

Taip pat skaitykite