Europos automobilių kroso čempionato etapo Vilkyčiuose organizatoriai paskelbė bilietų kainas

Jau birželio 10-11 d. Vilkyčiai taps visos Europos automobilių sporto sostine. Čia tą savaitgalį bus surengtas vienintelis tokio lygio renginys Lietuvoje – Europos automobilių kroso čempionato etapas. Lenktyniaus greičiausi Senojo žemyno lenktynininkai, o jiems pirštinę mes ir Lietuvos automobilių kroso elitas.

ralis

Organizatorių nuotr.

Praėjusiais metais mūsų šalyje surengtas Europos automobilių kroso čempionato etapas į Vilkyčius sutraukė stipriausius dalyvius, tad susirinkusiems žiūrovams tikrai nebuvo kada nuobodžiauti. Į Vilkyčių trasą gausiai susirinkę kroso aistruoliai stebėjo bekompromisę kovą, šaltų nervų iš pilotų reikalaujančius lenkimus, nemažai kontaktų bei gausybę virtimų. Itin didele drama pasižymėjo finalai.

Vyksta pasiruošimas čempionatui

Iki varžybų likus kiek daugiau nei mėnesiui, organizatoriai tvirtina, kad pasiruošimas varžyboms vyksta sklandžiai. Kadangi tai jau septintasis kartas, kai ASK „Vilkyčiai“ rengia tokio lygio renginį, organizatoriai puikiai žino, kaip jam ruoštis.

Pasak klubo vadovo ir šių varžybų organizatoriaus Kazimiero Gudžiūno, trasoje verda darbas. Siekiama sukurti kuo geresnę infrastruktūrą dalyviams bei kuo patogesnes sąlygas žiūrovams. Anot Kazimiero Gudžiūno, šiemet lenktynės tikrai bus ne ką mažiau dramatiškos. Juk kasmet trasoje lenktyniaujanti technika vis greitėja, o tai reiškia, kad bus dar daugiau intriguojančių momentų.

„Manau, kad tie žiūrovai, kurie nors sykį per tuos septynerius metus buvo Vilkyčiuose, puikiai žino, koks didelis autokroso festivalis čia vyksta. Daug veiksmo ir net papildomų pramogų pasiūlome. Kalbant apie veiksmą trasoje, reikia pabrėžti, kad tai aukščiausio lygio varžybos Europoje, į kurias susirenka tik patys greičiausi.

Pagrindinis mūsų kaip organizatorių uždavinys yra paruošti trasą, visus patogumus dalyviams ir žiūrovams. Tuomet teliks mėgautis puikiu renginiu. Kaip visuomet, kviečiame tuos, kurie nori Vilkyčiuose praleisti savaitgalį ir tapti šio beprotiškai azartiško ir neprognozuojamo autokroso spektaklio liudininkais“, – sakė Kazimieras Gudžiūnas.

Jau galima įsigyti bilietus

Organizatoriai jau pradėjo prekiauti bilietais. Jų jau dabar galima įsigyti bilietai.lt platformoje. Jie kainuos nuo 8 iki 21 euro, priklausomai nuo to, ar varžybas ketinama stebėti specialiose, patogiose tribūnose, ar įsikūrus puikų matomumą garantuojančiose žiūrovų zonose.

Bilietais taip pat bus prekiaujama ir varžybų dienomis prie įvažiavimo į trasą, tačiau organizatoriai ragina pasirūpinti išankstiniais bilietais. Taip būtų sutaupyta laiko renginio dieną, mat  šios varžybos kasmet sukelia didelį ažiotažą.

Dvi dienas vyksiančiose varžybose laukiama ir tų, kurie žiūrovų zonoje nori įsikurti su kemperiais. Jiems organizatoriai taip pat pasiūlys patogias vietas parkavimui ir nakvynei.

Daugiau informacijos apie artėjančias varžybas galima rasti organizatorių „Facebook“ puslapyje bei interneto svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kuo svarbūs mineraliniai papildai galvijams?

Mineralinės medžiagos karvių organizme užtikrina fiziologines reakcijas ir apykaitos procesus. Šios medžiagos  dalyvauja įvairiose biocheminėse reakcijose, įeina į kai kurių fermentų sudėtį. Jos įtakoja gyvulių produktyvumą, augimo intensyvumą bei reprodukcines funkcijas.   Pagrindinis mikroelementų šaltinis atrajotojams – augalinės kilmės pašarai Mikroelementų kiekį pašaruose ir gyvulio organizme lemia daug veiksnių: dirvožemis, aplinkos sąlygos, pašarų ruošimo ir konservavimo būdas, antagonistiniai mineraliniai elementai, skirtingų pašarų santykis racione. Cheminiai elementai, būtini organizmui egzistuoti, vadinami biogeniniais elementais. Atsižvelgiant į keletą kriterijų, jie skirstomi į makro-

Miniatiūrų konkursas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Šilutės pirmoji gimnazija interneto svetainėje pasidalijo štai tokia žinia. Birželio 2 d. Šilutės pirmosios gimnazijos bibliotekoje įvyko respublikinio miniatiūrų konkurso-parodos „Mūsų vienas vardas – Lietuva” baigiamasis apdovanojimų renginys. Sulaukėme svečių iš Šilalės, Tauragės, Kretingos ir Šilutės rajonų. Respublikinio bendrojo ugdymo įstaigų 9-12 klasių mokinių miniatiūrų konkursas-paroda „Mūsų vienas vardas – Lietuva“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo šimtmečiui paminėti. Miniatiūrų autoriai, 9-12 kl. mokiniai, mažo formato kūrinėlyje siekė išreikšti savo požiūrį į gimtąjį kraštą. Miniatiūrų konkurse dalyvavo 11 mokyklų (pateikta 100 darbų):

Už labai geras demokratijos žinias – kelionė į Belgiją

Šilutės Vydūno gimnazija paviešino Nacionaliniame demokratijos žinių konkurse sėkmės sulaukusio Luko Šilinsko įspūdžius iš apsilankymo Briuselyje, Belgijoje. Kuo ši išvyka gimnazistui Lukui buvo įdomi? Paskaitykime. Gegužės 31 dieną Europos Parlamente, Briuselyje, Belgijoje, dalyvavau susitikime su europarlamentaru Liudu Mažyliu. Susitikimo metu buvo aptarti įvairūs Europai ir Lietuvai aktualūs klausimai, išsamiai pristatyti Parlamento darbo principai ir artimiausi tikslai. Po dienos Parlamente lietuvių delegacija su L. Mažyliu susitiko neoficialioje aplinkoje. Parlamentaras papasakojo apie savo kelią nuo mokyklos suolo iki dabartinių pareigų Europos Parlamente.

Įsivyravus sausrai, miškuose didėja gaisrų pavojus

Nusistovėję sausi orai kelia didelį gaisrų pavojų miškuose.  Birželio 5 d. šalies ugniagesiams teko kelis kartus talkinti Valstybinių miškų urėdijos priešgaisrinėms pajėgoms, gesinant miškuose įsiplieskusius gaisrus. Birželio 5  d. vidudienį, Varėnos rajone, Marcinkonių seniūnijoje, Daržinėlių kaime esančiame miške šėlo ugnis – degė medžiai ir miško paklotė. Gaisras nusiaubė 1,4 ha plotą. Tą pačią dieną, vidurdienį, ugniagesiai skubėjo gesinti ir Kretingos rajone, Rūdaičių kaime esančio Joskaudų miško. Atvykus ugniagesiams, jau degė miško paklotė ir jaunuolynas. Beje, atliekant gesinimo darbus buvo rasti

Taip pat skaitykite