Dovanų idėjos, kurios nudžiugins dievinančius natūralumą

gimtadienio dovanos Kiekvienas draugų rate turime savo vaidmenį. Vienas išsiskiria savo meile madai, kitas noru kasdien nustebinti nauju gardžiu patiekalu, o dar kitas troškimu saugoti gamtą ir puoselėti natūralumą. Nors ir pavyksta vienam iš kito mokytis naujų dalykų, ateina laikas, kai sužinotus dalykus patikrina geriausias draugystės testas – gimtadienis. Ką gi padovanoti individui, kuris nemėgsta dirbtinumo?

 

Arbatos ir prieskoniai

Jei dovanų maišelyje atsiras natūralių produktų maisto gamybai, tikėtina, kad neprašausite. Tuo atveju, jeigu dovanos bus kruopščiai peržiūrėtos ir atrinktos. Juk prieskoniai ir jų mišiniai pagardins tiek kasdienius, tiek šventinius patiekalus. Svarbiausia, pasistenkite ieškoti neįprastų variantų, neapsistokite ties tokiais pagrindiniais virtuvės atributais kaip pipirai, bazilikai ar cinamonas. Ypač, kai draugo virtuvėje matėte augantį baziliką.

Jei Jums brangus žmogus šaltais žiemos vakarais kviečiasi į namus karštų gėrimų, tikrai apsvarstykite sukurti visą prieskonių rinkinį jiems pagardinti. Prie minėto cinamono lazdelių puikiai tiks džiovintas apelsinas, anyžius bei kardamono ankštys. Arbatos – labai universalus pasirinkimas. Nesuklysite pirkdami rinkinius, kurie siūlo paragauti net kelių skirtingų gėrimo rūšių – taip draugas galės išsirinkti savo mėgstamiausią ir išbandyti vis naujų skonių.

 

Aliejiniai kvepalai

Pastebėtina, kad nemaža dalis žmonių, kuriems artimas natūralumas, vengia kvepintis arba tai daro palyginti retai. Paprasčiausiai taip yra dėl to, nes rinkoje esantys populiarūs kvapai yra labai dirbtiniai ir neretai pradeda varginti. Išeitis, apie kurią dar mažai kas žino, yra aliejiniai kvepalai. Jų aromatas ant kūno išlieka daug ilgiau nei įprastų kvepalų, o stebina tai, jog šis skystis nėra papildomai saldinamas. Tai yra puiki dovana tiek moteriai, tiek vyrui, kurį norite nustebinti. Mėgstantiems įspūdingą ir aštrų kvapą geriausia ieškoti cinamono ar kardamonų natų turinčių kvepalų. Lengvesni, labiau vasariški pasirinkimai – citrusiniai arba gėliniai aliejiniai kvepalai. Jei bijote, kad nesugebate išrinkti vieno pačio tinkamiausio kvapo žmogui, kuriam renkate dovaną, geriau imkite net du kvapus. Iš tiesų, tai bet kokiu atveju laimėjimas, nes taip sukursite unikalų dviejų eterinių aliejų derinį.

 

Rankų darbo gaminiai

Niekada neatmeskite idėjos pagaminti kažką patys. Juk patys gerai žinote, jog gaminiai, kurių procesas yra žinomas Jums arba bent jau kažkam iš artimo rato, yra daug artimesni. Draugams, kurie mėgsta saldumynus, tikrai galite padovanoti naminių triufelių ar net padaryti tortą. Svarbiausia, rinkitės sveikesnius ingredientus, nebijokite eksperimentuoti ir išlaikykite paprastumą dizaine, o pakavimui specialiai nepirkite pompastiškų dėžių. Tikrai užteks paprastos namie esančios dėžutės, kurią galite lengvai papuošti. Jei turite gebėjimų siūti ar megzti, spalvingų siūlų medžiaginis maišelis pirkiniams susikrauti atitiks ekologiškumo idėją bei nustebins. Net papuošalas iš dėvėtų drabužių parduotuvių supirktų karoliukų ir pakabukų bus unikalus ir mielas.

Daug puikių ir egzotinių dovanų galima rasti internetinėje parduotuvėje Mažoji Indija. Atraskite šio nuostabaus krašto subtilybes bei sukurkite Indišką atmosferą namie!

pr2021/115

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite