Dovanų idėjos, kurios nudžiugins dievinančius natūralumą

gimtadienio dovanos Kiekvienas draugų rate turime savo vaidmenį. Vienas išsiskiria savo meile madai, kitas noru kasdien nustebinti nauju gardžiu patiekalu, o dar kitas troškimu saugoti gamtą ir puoselėti natūralumą. Nors ir pavyksta vienam iš kito mokytis naujų dalykų, ateina laikas, kai sužinotus dalykus patikrina geriausias draugystės testas – gimtadienis. Ką gi padovanoti individui, kuris nemėgsta dirbtinumo?

 

Arbatos ir prieskoniai

Jei dovanų maišelyje atsiras natūralių produktų maisto gamybai, tikėtina, kad neprašausite. Tuo atveju, jeigu dovanos bus kruopščiai peržiūrėtos ir atrinktos. Juk prieskoniai ir jų mišiniai pagardins tiek kasdienius, tiek šventinius patiekalus. Svarbiausia, pasistenkite ieškoti neįprastų variantų, neapsistokite ties tokiais pagrindiniais virtuvės atributais kaip pipirai, bazilikai ar cinamonas. Ypač, kai draugo virtuvėje matėte augantį baziliką.

Jei Jums brangus žmogus šaltais žiemos vakarais kviečiasi į namus karštų gėrimų, tikrai apsvarstykite sukurti visą prieskonių rinkinį jiems pagardinti. Prie minėto cinamono lazdelių puikiai tiks džiovintas apelsinas, anyžius bei kardamono ankštys. Arbatos – labai universalus pasirinkimas. Nesuklysite pirkdami rinkinius, kurie siūlo paragauti net kelių skirtingų gėrimo rūšių – taip draugas galės išsirinkti savo mėgstamiausią ir išbandyti vis naujų skonių.

 

Aliejiniai kvepalai

Pastebėtina, kad nemaža dalis žmonių, kuriems artimas natūralumas, vengia kvepintis arba tai daro palyginti retai. Paprasčiausiai taip yra dėl to, nes rinkoje esantys populiarūs kvapai yra labai dirbtiniai ir neretai pradeda varginti. Išeitis, apie kurią dar mažai kas žino, yra aliejiniai kvepalai. Jų aromatas ant kūno išlieka daug ilgiau nei įprastų kvepalų, o stebina tai, jog šis skystis nėra papildomai saldinamas. Tai yra puiki dovana tiek moteriai, tiek vyrui, kurį norite nustebinti. Mėgstantiems įspūdingą ir aštrų kvapą geriausia ieškoti cinamono ar kardamonų natų turinčių kvepalų. Lengvesni, labiau vasariški pasirinkimai – citrusiniai arba gėliniai aliejiniai kvepalai. Jei bijote, kad nesugebate išrinkti vieno pačio tinkamiausio kvapo žmogui, kuriam renkate dovaną, geriau imkite net du kvapus. Iš tiesų, tai bet kokiu atveju laimėjimas, nes taip sukursite unikalų dviejų eterinių aliejų derinį.

 

Rankų darbo gaminiai

Niekada neatmeskite idėjos pagaminti kažką patys. Juk patys gerai žinote, jog gaminiai, kurių procesas yra žinomas Jums arba bent jau kažkam iš artimo rato, yra daug artimesni. Draugams, kurie mėgsta saldumynus, tikrai galite padovanoti naminių triufelių ar net padaryti tortą. Svarbiausia, rinkitės sveikesnius ingredientus, nebijokite eksperimentuoti ir išlaikykite paprastumą dizaine, o pakavimui specialiai nepirkite pompastiškų dėžių. Tikrai užteks paprastos namie esančios dėžutės, kurią galite lengvai papuošti. Jei turite gebėjimų siūti ar megzti, spalvingų siūlų medžiaginis maišelis pirkiniams susikrauti atitiks ekologiškumo idėją bei nustebins. Net papuošalas iš dėvėtų drabužių parduotuvių supirktų karoliukų ir pakabukų bus unikalus ir mielas.

Daug puikių ir egzotinių dovanų galima rasti internetinėje parduotuvėje Mažoji Indija. Atraskite šio nuostabaus krašto subtilybes bei sukurkite Indišką atmosferą namie!

pr2021/115

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Besidomintiems paukščių gyvenimu

Į Lietuvą sugrįžtantiems gandrams sutvarkyta per 100 lizdų Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prisideda prie saugesnės aplinkos paukščiams – išlydėjus ir laukiant sugrįžtančių į Lietuvą gandrų, ant elektros linijų atramų pavojingai sukrauti gandralizdžiai sutvarkomi arba iškeliami ant specialių platformų. Kasmet perėti į Lietuvą parskrendantys gandrai lizdus suka tiesiai ant elektros linijų atramų. Pasak ESO Tinklų eksploatavimo tarnybos direktoriaus Virgiliajus Žukausko, elektros skirstymo oro linijos nėra natūrali gandrų buveinė. Todėl kasmet ESO perkelia gandralizdžius. Nuo praėjusių metų kovo ESO perkėlė net

Atsakė į amžiną klausimą: kuo skiriasi balto ir rudo lukšto kiaušiniai?

Tik baltus arba vien rudus – daugelis iš įpročio renkasi būtent vienos spalvos kiaušinius. Kitus veikia įsitikinimas, kad skirtinga lukšto spalva reiškia ir skirtingą kiaušinio kokybę. Tiesa, anot Vaidos Budrienės, prekybos tinko „Iki“ komunikacijos vadovės, prieš Velykas šios dvi pirkėjų grupės susivienija ir daugiausiai renkasi būtent baltuosius kiaušinius, kuriuos marginti yra paprasčiau. „Kasmet pastebime, kad prieš Velykas itin išauga kiaušinių baltu lukštu pardavimai. Šiuo metu kaip tik specialiai šiai šventei turime itin didelį tokių kiaušinių pasirinkimą. Taip pat šiuo laikotarpiu

Didėja transporto techninės apžiūros kainos

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) pagal Privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodiką apskaičiavo, kiek nuo šių metų liepos mėnesio transporto priemonių savininkams kainuos techninės apžiūros paslauga. Techninės apžiūros kainos indeksuojamos kiekvienais metais, atsižvelgiant į infliacijos ir darbo užmokesčio pokyčius šalyje, jei darbo užmokesčio pokytis nuo paskutinio kainų tvirtinimo yra lygus arba viršija 9 proc. ir/arba infliacijos/defliacijos pokytis yra lygus arba viršija 5 proc. pagal Statistikos departamento duomenis. Pagal 2023 m. kovo mėnesį Statistikos departamento pateiktus naujausius duomenis

Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ saulės produktų vadovė Domantė Navarskaitė atkreipia dėmesį, kad nuo saulės modulių įvairūs nešvarumai pakankamai efektyviai pasišalina patys. „Saulės moduliai yra statomi kampu, su nuolydžiu, todėl paprastai krituliai juos neblogai nuplauna be jokių papildomų žmogaus pastangų. Taip nuo modulių gerai pašalinamos dulkės, medžių lapai ar

Taip pat skaitykite