Dovanų idėjos, kurios nudžiugins dievinančius natūralumą

gimtadienio dovanos Kiekvienas draugų rate turime savo vaidmenį. Vienas išsiskiria savo meile madai, kitas noru kasdien nustebinti nauju gardžiu patiekalu, o dar kitas troškimu saugoti gamtą ir puoselėti natūralumą. Nors ir pavyksta vienam iš kito mokytis naujų dalykų, ateina laikas, kai sužinotus dalykus patikrina geriausias draugystės testas – gimtadienis. Ką gi padovanoti individui, kuris nemėgsta dirbtinumo?

 

Arbatos ir prieskoniai

Jei dovanų maišelyje atsiras natūralių produktų maisto gamybai, tikėtina, kad neprašausite. Tuo atveju, jeigu dovanos bus kruopščiai peržiūrėtos ir atrinktos. Juk prieskoniai ir jų mišiniai pagardins tiek kasdienius, tiek šventinius patiekalus. Svarbiausia, pasistenkite ieškoti neįprastų variantų, neapsistokite ties tokiais pagrindiniais virtuvės atributais kaip pipirai, bazilikai ar cinamonas. Ypač, kai draugo virtuvėje matėte augantį baziliką.

Jei Jums brangus žmogus šaltais žiemos vakarais kviečiasi į namus karštų gėrimų, tikrai apsvarstykite sukurti visą prieskonių rinkinį jiems pagardinti. Prie minėto cinamono lazdelių puikiai tiks džiovintas apelsinas, anyžius bei kardamono ankštys. Arbatos – labai universalus pasirinkimas. Nesuklysite pirkdami rinkinius, kurie siūlo paragauti net kelių skirtingų gėrimo rūšių – taip draugas galės išsirinkti savo mėgstamiausią ir išbandyti vis naujų skonių.

 

Aliejiniai kvepalai

Pastebėtina, kad nemaža dalis žmonių, kuriems artimas natūralumas, vengia kvepintis arba tai daro palyginti retai. Paprasčiausiai taip yra dėl to, nes rinkoje esantys populiarūs kvapai yra labai dirbtiniai ir neretai pradeda varginti. Išeitis, apie kurią dar mažai kas žino, yra aliejiniai kvepalai. Jų aromatas ant kūno išlieka daug ilgiau nei įprastų kvepalų, o stebina tai, jog šis skystis nėra papildomai saldinamas. Tai yra puiki dovana tiek moteriai, tiek vyrui, kurį norite nustebinti. Mėgstantiems įspūdingą ir aštrų kvapą geriausia ieškoti cinamono ar kardamonų natų turinčių kvepalų. Lengvesni, labiau vasariški pasirinkimai – citrusiniai arba gėliniai aliejiniai kvepalai. Jei bijote, kad nesugebate išrinkti vieno pačio tinkamiausio kvapo žmogui, kuriam renkate dovaną, geriau imkite net du kvapus. Iš tiesų, tai bet kokiu atveju laimėjimas, nes taip sukursite unikalų dviejų eterinių aliejų derinį.

 

Rankų darbo gaminiai

Niekada neatmeskite idėjos pagaminti kažką patys. Juk patys gerai žinote, jog gaminiai, kurių procesas yra žinomas Jums arba bent jau kažkam iš artimo rato, yra daug artimesni. Draugams, kurie mėgsta saldumynus, tikrai galite padovanoti naminių triufelių ar net padaryti tortą. Svarbiausia, rinkitės sveikesnius ingredientus, nebijokite eksperimentuoti ir išlaikykite paprastumą dizaine, o pakavimui specialiai nepirkite pompastiškų dėžių. Tikrai užteks paprastos namie esančios dėžutės, kurią galite lengvai papuošti. Jei turite gebėjimų siūti ar megzti, spalvingų siūlų medžiaginis maišelis pirkiniams susikrauti atitiks ekologiškumo idėją bei nustebins. Net papuošalas iš dėvėtų drabužių parduotuvių supirktų karoliukų ir pakabukų bus unikalus ir mielas.

Daug puikių ir egzotinių dovanų galima rasti internetinėje parduotuvėje Mažoji Indija. Atraskite šio nuostabaus krašto subtilybes bei sukurkite Indišką atmosferą namie!

pr2021/115

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite