Dovanų idėjos, kurios nudžiugins dievinančius natūralumą

gimtadienio dovanos Kiekvienas draugų rate turime savo vaidmenį. Vienas išsiskiria savo meile madai, kitas noru kasdien nustebinti nauju gardžiu patiekalu, o dar kitas troškimu saugoti gamtą ir puoselėti natūralumą. Nors ir pavyksta vienam iš kito mokytis naujų dalykų, ateina laikas, kai sužinotus dalykus patikrina geriausias draugystės testas – gimtadienis. Ką gi padovanoti individui, kuris nemėgsta dirbtinumo?

 

Arbatos ir prieskoniai

Jei dovanų maišelyje atsiras natūralių produktų maisto gamybai, tikėtina, kad neprašausite. Tuo atveju, jeigu dovanos bus kruopščiai peržiūrėtos ir atrinktos. Juk prieskoniai ir jų mišiniai pagardins tiek kasdienius, tiek šventinius patiekalus. Svarbiausia, pasistenkite ieškoti neįprastų variantų, neapsistokite ties tokiais pagrindiniais virtuvės atributais kaip pipirai, bazilikai ar cinamonas. Ypač, kai draugo virtuvėje matėte augantį baziliką.

Jei Jums brangus žmogus šaltais žiemos vakarais kviečiasi į namus karštų gėrimų, tikrai apsvarstykite sukurti visą prieskonių rinkinį jiems pagardinti. Prie minėto cinamono lazdelių puikiai tiks džiovintas apelsinas, anyžius bei kardamono ankštys. Arbatos – labai universalus pasirinkimas. Nesuklysite pirkdami rinkinius, kurie siūlo paragauti net kelių skirtingų gėrimo rūšių – taip draugas galės išsirinkti savo mėgstamiausią ir išbandyti vis naujų skonių.

 

Aliejiniai kvepalai

Pastebėtina, kad nemaža dalis žmonių, kuriems artimas natūralumas, vengia kvepintis arba tai daro palyginti retai. Paprasčiausiai taip yra dėl to, nes rinkoje esantys populiarūs kvapai yra labai dirbtiniai ir neretai pradeda varginti. Išeitis, apie kurią dar mažai kas žino, yra aliejiniai kvepalai. Jų aromatas ant kūno išlieka daug ilgiau nei įprastų kvepalų, o stebina tai, jog šis skystis nėra papildomai saldinamas. Tai yra puiki dovana tiek moteriai, tiek vyrui, kurį norite nustebinti. Mėgstantiems įspūdingą ir aštrų kvapą geriausia ieškoti cinamono ar kardamonų natų turinčių kvepalų. Lengvesni, labiau vasariški pasirinkimai – citrusiniai arba gėliniai aliejiniai kvepalai. Jei bijote, kad nesugebate išrinkti vieno pačio tinkamiausio kvapo žmogui, kuriam renkate dovaną, geriau imkite net du kvapus. Iš tiesų, tai bet kokiu atveju laimėjimas, nes taip sukursite unikalų dviejų eterinių aliejų derinį.

 

Rankų darbo gaminiai

Niekada neatmeskite idėjos pagaminti kažką patys. Juk patys gerai žinote, jog gaminiai, kurių procesas yra žinomas Jums arba bent jau kažkam iš artimo rato, yra daug artimesni. Draugams, kurie mėgsta saldumynus, tikrai galite padovanoti naminių triufelių ar net padaryti tortą. Svarbiausia, rinkitės sveikesnius ingredientus, nebijokite eksperimentuoti ir išlaikykite paprastumą dizaine, o pakavimui specialiai nepirkite pompastiškų dėžių. Tikrai užteks paprastos namie esančios dėžutės, kurią galite lengvai papuošti. Jei turite gebėjimų siūti ar megzti, spalvingų siūlų medžiaginis maišelis pirkiniams susikrauti atitiks ekologiškumo idėją bei nustebins. Net papuošalas iš dėvėtų drabužių parduotuvių supirktų karoliukų ir pakabukų bus unikalus ir mielas.

Daug puikių ir egzotinių dovanų galima rasti internetinėje parduotuvėje Mažoji Indija. Atraskite šio nuostabaus krašto subtilybes bei sukurkite Indišką atmosferą namie!

pr2021/115

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite