Dešimtoji būsimųjų pirmokų šventė

Gegužės 19 d. Šilutėje surengta būsimųjų pirmokų šventė „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“. Tai – dešimtoji tokia šventė, kurią rengia Šilutės „Gintarėlio“ vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Šįkart vaikų palydėtuvės į mokyklą prasidėjo eisena per Šilutę, o linksmybės vyko Pamario pagrindinės mokyklos stadione.

 Ilga šventinė eisena Lietuvininkų gatve Šilutėje atkreipė miestelėnų dėmesį – plevėsavo įstaigų vėliavos, vaikai mojavo gėlėmis ir skandavo: „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“.

Ilga šventinė eisena Lietuvininkų gatve Šilutėje atkreipė miestelėnų dėmesį – plevėsavo įstaigų vėliavos, vaikai mojavo gėlėmis ir skandavo: „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“.

Beveik 300 vaikų, kurie rudenį pradės lankyti pirmąją klasę, atvykę iš 20 Šilutės miesto bei rajono įstaigų, saugomi policijos ir lydimi Šilutės meno mokyklos orkestro muzikos, iš senojo turgaus aikštės centrine Lietuvininkų gatve atžygiavo į Pamario pagrindinės mokyklos stadioną. Ne ką mažiau sulaukta vaikų motinų, tėvelių, kitų šeimos narių bei artimųjų – jie būriais ėjo šaligatviais, vis fotografuodami, rikiuodami bei kalbindami savo vaikus. „Gintarėlio“ vaikų darželio vadovė Stefanija Petkienė, su savo kolegomis kasmet rengianti šią šventę, pasidžiaugė, kad dešimtoji šventė jau vyko ne jų darželyje, buvo iškilmingesnė, įsimintina ir vaikams, ir jų tėvams bei artimiesiems. Stadione daug motinų atėjo vedinos mažyliais, o kitos vežimėliuose sūpavo savo atžalas.

Savivaldybės Švietimo skyriaus Ugdymo kokybės poskyrio vyr. specialistė Vida Nemanienė, vienintelė iš valdžios rūmų dalyvavusi šioje šventėje, informavo, kad rajono mokyklose yra 12 priešmokyklinio ugdymo vaikų grupių, iš viso rajone – 28, kai kur jos mišrios, kai kartu dienas leidžia ir jaunesnio amžiaus mažyliai. Rajone yra 391 būsimasis pirmokas.
Pamario pagrindinės mokyklos stadione buvo scena, nuo kurios sveikino S. Petkienė, V. Nemanienė, Seimo nario Kęsto Komskio sveikinimą perskaitė politiko padėjėja Daiva Liaugaudaitė. Stadione tvarką darė eisenai vadovavęs Karlsonas su Pepe Ilgakojine bei Freken Bok – mėgiami vaikiškų filmų personažai, kuriuos sukūrė „Gintarėlio“ pedagogės. Koncertavo „Gintarėlio“ vaikų vokalo studijos „Vėtrungėlė“ mažieji dainininkai, juos scenoje pakeitė Šilutės „Spindulys“. Į taktą šoko keliais rateliais sustoję mažieji, o netrukus į orą iš visų ratelių pakilo balionai su vaikų svajonėmis. Buvo ir saldainių.
Graži šventė. Galbūt verta nenutylėti ir motinų būrelyje išgirstų žodžių, kad rajono valdžiai šventė nerūpi, jai rūpi tik mokyklas uždarinėti… Tokia nuomonė sklandė stadione, kuriame buvo galbūt 500 vaikų ir jų tėvų bei artimųjų.

Stasė SKUTULIENĖ

Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadioną užplūdo 300 linksmų ir išsipuošusių būsimųjų pirmokų, kuriuos atlydėjo pedagogai bei tėveliai.

Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadioną užplūdo 300 linksmų ir išsipuošusių būsimųjų pirmokų, kuriuos atlydėjo pedagogai bei tėveliai.

Šilutės popchoro „Spindulys“ mažieji dainininkai ir šokėjai scenoje išsiskyrė ir apranga, ir judesiais.

Šilutės popchoro „Spindulys“ mažieji dainininkai ir šokėjai scenoje išsiskyrė ir apranga, ir judesiais.

Vienas komentaras

  • Stipri kritika

    Kol mes juokiamės iš Š. Korėjos iš Sovietsko rajono, viskas sugrįžo pas mus. Ką matau ir ką skaitau negaliu patikėti savo akimis. Nju Dzengo provincijoje iš 20 mokyklų suvežė vaikus kurie suškoko masinę rytinę mankštą. Tada vaikams perskaitomas tautos vado laiškas. Į dangų lyg taikos balandžiai pakyla balionai. Ar jums neteko matyti tokių dalykų? Man taip, prieš 25 metus, dar toje LTSR. Suprantu, vietiniams švietimo funkcionieriams tai nuostabūs vaikystės prisiminimai ir jie bando atkartoti patirdami harmonija. Bet jau ne tie laikai. Man gėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Seime – paroda skirta M. Jankaus muziejaus 40-mečiui Trečiadienį, spalio 19 d. Lietuvos Respublikos Seimo II rūmų 1 aukšto galerijoje atidaryta paroda „Metai, darbai ir veidai“, skirta Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus veiklos 40-mečiui. Parodos atidaryme dalyvavo Seimo narė Aušrinė Norkienė, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, jo pavaduotojas Edgaras Kuturys, M. Jankaus muziejaus direktorė Liudvika Burzdžiuvienė, Pagėgių savivaldybės, muziejaus darbuotojai, kultūros ir meno žmonės. „Didžiuojuosi, kad ši paroda eksponuojama Seime. Už tai, kad Pagėgių kraštas garsinamas sostinėje, dėkoju muziejaus direktorei

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Taip pat skaitykite