Dėmesys socialinę riziką patiriantiems vaikams

Šilutės rajono savivaldybės taryba ruošiasi birželio mėnesio posėdžiui: šią savaitę posėdžius planuoja Tarybos komitetai. Vienas iš svarstomų reikalų – pritarti projektui, kuris paliestų vaikų iš socialinės rizikos šeimų ankstyvąjį ugdymą.

Bus svarstoma, ar pritarus, kad partnerio teisėmis būtų dalyvaujama pažangos priemonės „Užtikrinti visiems prieinamą ankstyvąjį ugdymą“ projekte „Ankstyvojo ugdymo užtikrinimas vaikams iš socialinę riziką patiriančių šeimų“ (toliau – Projektas), kuris finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir bendrojo finansavimo lėšomis.

Projekto tikslas – vaikų, augančių šeimose, kurios patiria socialinę riziką, įtraukimas į ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą bei pagalbos jiems teikimas ugdymo procese, siekiant užkirsti kelią pasiekimų ir pažangos atotrūkiui dėl socialinio ir ekonominio konteksto. Pagalba ugdymo procese suprantama kaip: ugdymo lėšų panaudojimas mokinio reikmėms, t. y., kai yra poreikis, švietimo pagalbai teikti ir įsigyti individualių ugdymo priemonių reikalingų ugdymo programai įgyvendinti, vežimo į / iš ugdymo įstaigos paslaugos užtikrinimas, kultūros ir neformaliojo švietimo paslaugų teikimas, savivaldybių reglamentuoto vaikų išlaikymo mokesčio ir mokesčio už vaikų maitinimą apmokėjimas.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais – kitomis Vidurio ir Vakarų Lietuvos regiono savivaldybėmis, projekto vykdytoja – Europos socialinio fondo agentūra.

Projekto įgyvendinimas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir bendrojo finansavimo lėšomis pagal patvirtintą Projekto biudžetą. Projektui įgyvendinti skiriama iki 35 171 555 (trisdešimt penkių milijonų vieno šimto septyniasdešimt vieno tūkstančio penkių šimtų penkiasdešimt penkių) eurų. Projektui įgyvendinti skiriamas finansavimas sudaro 100 proc. projekto vertės. Prisidėjimo iš savivaldybės biudžeto nereikės.

Tokią informaciją Tarybos nariams pateikė Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė. Galutinį sprendimą savivaldybės Taryba priims posėdyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydytojai rekomenduoja hidrolizuotą kolageną. Kas tai?

Apie kolageno papildus ir jų naudą girdėjo daugelis. Tačiau ne visiems pažįstamas hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje gausu aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų. Kuo ypatingas šis papildas ir ką žinoti apie jo vartojimą? Atsakome! Kokybiškas maisto papildas Hidrolizuotas kolagenas, paprastai išgaunamas iš galvijų, yra populiarus miltelių formos papildas, kuris nuo kitų kolageno papildų skiriasi savo forma, bet ne veiksmingumu. Šios rūšies kolagenas suskaidomas į mažesnius peptidus, kad būtų lengviau įsisavinamas, todėl jis labai efektyviai veikia odos sveikatą,

Geriausios antklodės visiems metų laikams. Kaip išsirinkti?

Antklodės yra svarbi miego dalis, daranti įtaką ne tik komfortiškam miegui, bet ir bendrai gyvenimo gerovei. Pasirinkus tinkamą antklodę, ypač vilnonę, galima pagerinti miego kokybę ir savijautą visais metų laikais. Vilnonės antklodės yra ypač vertinamos dėl jų natūralių savybių, kurios suteikia šilumą, reguliuoja drėgmės lygį ir leidžia odai kvėpuoti. Vilna yra gamtos duota medžiaga, turinti  puikias izoliacines savybes. Tai reiškia, kad vilnonė antklodė gali suteikti šilumos, kai reikia, tačiau tuo pat metu gali būti naudojama visais metų laikais, reguliuojant kūno

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkant rankinę vyrui?

Laikai, kai vyrai buvo santūrūs dėl aksesuarų, seniai praėjo. Vis labiau populiarėja tokie vyriški aksesuarai kaip elegantiškas laikrodis, sąsagos, krepšys ar rankinė. Tinkamai priderinti prie stiliaus ir progos suteikia vyriško charakterio ir elegancijos.   Vyriška odinė rankinė per petį yra praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis papildyti bet kurio vyro garderobą. Renkantis tokią rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Atkreipkite dėmesį į odos kokybę. Aukštos kokybės oda yra patvari, atspari dėvėjimuisi ir

Šilutės ligoninėje atnaujinta įranga akių ligų diagnostikai

Konsultacinės poliklinikos akių ligų kabinetas pasipildė šiuolaikišku, išskirtines diagnostines galimybes turinčiu optiniu koherentiniu tomografu. Akių vidines struktūras (visus tinklainės sluoksnius) leidžiantis pamatyti prietaisas gerokai pagerina ankstyvąją akių ligų diagnostiką ir gydymą. Neskausmingas prietaisas Nuo šiol pacientams, sergantiems glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija, diabetine retinopatija ir kitomis akių ligomis, nereikės vykti į kitus miestus, norint patikslinti diagnozę ir atlikti tyrimą. Šis neinvazinis, šviesos metodu pagrįstas tyrimas neturi jokių skausmingų pojūčių, yra saugus, patogus ir atliekamas per trumpą laiką (nuo 5 iki 10

Taip pat skaitykite