Degučiuose pavogė medinius stulpus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone.

Kovo 13 d. prieš pietus kieme Vilkėnų I k., Švėkšnos sen., jaunuolis, gim. 2008 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1967 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 13 d. vakare Vilkyčių k., Saugų sen., konflikto metu moteris, gim. 1990 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1968 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 12 d. pavakare Versmininkų k., Katyčių sen., vyras, gim. 1973 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1951 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 13 d. po pietų patalpose Žemaičių Naumiestyje buvo rasta akcizais apmokestinamas prekės – kontrabandinės cigaretės, priklausančios vyrui, gim. 1976 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 13 d. per pietus namuose Versmininkų k., Katyčių sen., iš moters, gim. 1951 m., pažįstami asmenys pavogė pinigus. Nuostolis 375 eurai. Įtariamieji sulaikyti: neblaivi (2,22 prom.) moteris, gim. 1979 m., ir neblaivus (1,66 prom.) vyras, gim. 1987 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 29-kovo 4 dienomis Degučių k., Žemaičių Naumiesčio sen., buvo pavogti penki mediniai stulpai, priklausantys įmonei. Nuostolis 350 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Ką BŪTINA žinoti turintiems vaikų ir gyvenantiems užsienyje?

Gyvenimas užsienyje su vaikais gali būti įkvepiantis ir kartu iššūkių kupinas nuotykis. Šis straipsnis skirtas padėti tėvams, kurie planuoja arba jau gyvena užsienyje, suprasti pagrindinius aspektus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, norint užtikrinti šeimos gerovę. 1. Teisiniai reikalavimai ir dokumentacija Pirmas ir svarbiausias žingsnis – išsiaiškinti ir įgyvendinti visus teisinius reikalavimus, susijusius su gyvenimu užsienyje: Vizos ir leidimai. Priklausomai nuo šalies, gali prireikti įvairių vizų ar leidimų gyventi su šeima. Įsitikinkite, kad jūsų ir jūsų vaikų dokumentai yra tvarkingi ir

Gyventojai kviečiami įsitraukti į pašto ženklų kūrimą – tereikia pasiūlyti temą

Nors popierinių laiškų ir atvirlaiškių kasmet išsiunčiama vis mažiau, susidomėjimas pašto ženklais vis dar išlieka gana didelis ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje. Lietuvos paštas primena, kad prisidėti prie šių ženklų kūrimo gali kiekvienas – tereikia pasiūlyti dėmesio vertą temą. O jeigu jai pritars pašto mokos ženklų leidybos komisija, tema bus įamžinta ir lietuviškame pašto ženkle. Pasak Lietuvos pašto filatelijos projektų vadovės Aušrutės Varnienės, šiuo metu galima siūlyti temas 2025, 2026 ir 2027 metais pasirodysiantiems pašto ženklams. Tai padaryti galima iki

Pasaulinė motinos Žemės diena

Balandžio 22-ąją minėta Pasaulinė motinos Žemės diena. Ji pradėta minėti 1970 metais, o atliepiant į Jungtinių Tautų kreipimąsi Lietuvoje ji minima nuo 1992 metų. Kasmet civilizuotos pasaulio šalys ragina vienytis ir išreikšti rūpestį mūsų visų namais – Žeme ir Gamta. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba šią dieną atkreipė dėmesį į būtinybę vykdyti gamtotvarką, kad būtų išsaugotos nykstančios ir retos rūšys. Gamtotvarkos darbai saugomose teritorijose vykdomi siekiant išsaugoti biologinę įvairovę. Gamtotvarka padeda išsaugoti natūralias buveines ir rūšis, apima buveinių atkūrimą, invazinių rūšių

Dėl atraminės sienutės tvarkymo darbų Švėkšnoje

Kada Švėkšnoje sutvarkys išgriuvusią akmeninę sieną, matomą įvažiuojant į miesteliį nuo Saugų pusės? Šilutės rajono savivaldybė informuoja, kad geriausiu atveju darbai galėtų prasidėti Liepos mėnesį. Skelbiama, kad šiuo metu savivaldybės užsakymu yra rengiamas projektas „Bažnyčios g. pietų pusės lauko akmenų atraminės sienos Šilutės r. sav., Švėkšnos sen., (Švėkšnos miestelio istorinės dalies u.k. 171112 vertingoji savybė) tvarkybos (restauravimo, remonto) darbų projektas“. Projektas pateiktas Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Klaipėdos teritoriniam skyriui. Jei šis projektui pritars, išduos tvarkybos darbų leidimą. Gavus

Taip pat skaitykite