Dantų tiesinimas odontologijos klinikoje

Visi norime turėti gražius ir tvarkingus dantis, deja, dantys kartais auga netaisyklingai. Šitaip kyla aplinkinių dantų deformavimo grėsmė. Dėl netvarkingai augančių dantų burnos ertmėje kaupiasi daugiau mikrobų, padaugėja susirgimų rizika, gali tekti dažniau eiti pas dantistą taisyti dantis.

Laimė, yra dantų tiesinimas. Naudodami pažangius mokslo sprendimus, dantų gydytojai nepriekaištingai išgydys dantis, pasirūpins jų ištiesinimu ir padės įveikti visus kitus burnos ertmės susirgimus. Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie teikiamas odontologines paslaugas.

 

Dantų tiesinimas breketais

Breketai yra vienas populiariausių ir prieinamiausių dantų tiesinimo būdų. Dantų breketai dedami ant danties paviršiaus ir koreguoja jo formavimą. Breketų būna įvairių rūšių, iš kurių galite pasirinkti sau labiausiai tinkamą, arba ją rekomenduos patyręs odontologas, atsižvelgdamas į Jūsų individualią situaciją.

Dažniausiai gydant naudojami metaliniai dantų breketai, dar gali būti skaidrūs safyriniai breketai arba keraminiai dantų breketai. Skiriasi visų jų kainos ir privalumai. Jeigu norite prieinamiausio sprendimo, galite rinktis metalinius breketus. Skaidrūs breketai puikiai tiks tiems, kurie rūpinasi nepriekaištinga dantų išvaizda ir nori, kad breketų nesimatytų.

Gydymas breketais paprastai užtrunka nuo 1 iki 3 metų. Tai ilgas procesas, todėl išsirinkite tą breketų rūšį, su kuria norėsite vaikščioti visus tuos metus. Baigiantis gydymui, breketai nuimami, o dantys tampa tiesūs ir nepriekaištingi.

 

Graži šypsena ir gera sveikata

Ne tik grožis, bet ir sveikata yra tai, kas užtikrinama dantų tiesinimo procedūromis. Dantų tiesinimas padės atkurti nepriekaištingą šypseną, dantys bus sveiki ir gražūs. Nepamirškite, jog norint dar geresnių estetinių rezultatų, naudinga atlikti profesionalią burnos higieną pas odontologijos klinikos specialistus.

Periodiškai atlikdami profesionalią burnos ertmės higieną ir rūpindamiesi tiesiais dantimis, užtikrinsite mažesnę apydančio ligų riziką, gerą burnos kvapą ir švarią burnos ertmę. Tiesinti dantis svarbu dar ir dėl to, kad šitokiu būdu dantenose pagerinama kraujotaka, dantenos tampa atsparesnės įvairiems burnos ertmės susirgimams, nebebūna tokios jautrios.

Profesionalus dantų tiesinimas, greitos ir lengvos procedūros be jokio vargo! Kreipkitės į patyrusius odontologus, kurie suteiks visas reikiamas paslaugas geromis kainomis.

pr21021/63

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kryžius primins KGB nukankintas aukas

Vakar (spalio 24 d.) Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Po pamaldų šventoriuje buvo pašventintas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas šios bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti.  Aukštąjį kryžių sumeistravo Plungės krašto kryždirbys Antanas Vaškys, gyvenantis Plokščių kaime. Tinklaraščiui bernardinai.lt jis pasakęs: „Aš darau taip, kaip mūsų patriarchas Svirskis įvedė madą, kai kryžius, koplytstulpis ir skulptūra drožiami iš to paties medžio gabalo. Dauguma meistrų jau dirbame tokiu principu. Nes ir darbai dabar

Šiandien – Lietuvos Konstitucijos diena

Konstitucijos

Šiandien, spalio 25-ąją minime 29-ąsias Nepriklausomos Lietuvos Konstitucijos metines, jau penkioliktą kartą surengtas Konstitucijos egzaminas.  Nugalėtojų laukia specialus Prezidento Gitano Nausėdos įsteigtas prizas, taip pat jie bus apdovanoti Teisingumo ministerijos prizais. Per keturiolika Konstitucijos egzamino gyvavimo metų konstitucines žinias pasitikrino apie 400 tūkst. žmonių – maždaug kas septintas Lietuvos pilietis. Dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija (lot. constitutio „nustatymas“) buvo priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume.  Tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos

Kas dar paskui Skvernelį?

Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Jau rašėme, kad ją steigia Saulius Skvernelis su bendraminčiais. Ar šilutiškiai iš Regionų partijos pereis į šią partiją? Panašu, kad dar du Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai, priklausantys Regionų partijos Šilutės skyriui, stovi pasirinkimo kryžkelėje… Šilutės rajone tiesiogiai į Seimą išrinktas šiame krašte gimęs, užaugęs ir Šilutėje mokęsis Zigmantas Balčytis jau pasirinko Sauliaus Skvernelio ir bendraminčių komandą Seime, perėjo į jų frakciją ir ketina prisidėti prie Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigimo bei stoti į ją. Primename,

Mokinių rudens atostogos pailgės dviem dienomis

rudens atostogos

Visiems mokiniams dviem dienomis pratęsiamos rudens atostogos: tiek, kad po Vėlinių būtų grįžtama į klases praėjus inkubaciniam Covid-19 virusinės ligos laikotarpiui, t. y. septynioms dienoms. Mokinių atostogos prasidės lapkričio 3 d., į mokyklas jie grįš lapkričio 10 d. Anksčiau grįžimas buvo numatytas lapkričio 8 d. Matant blogėjančią situaciją šalyje, rekomenduojama vengti kontaktų, tačiau paprastai per šventines dienas padaugėja susitikimų, žmonės lankosi pas gimines, tuomet auga ir užsikrėtimo tikimybė. Ministerija prašo tėvų sąmoningumo ir pasirūpinti, kad vaikai vengtų nebūtinų susibūrimų. Per

Taip pat skaitykite