Dantų tiesinimas odontologijos klinikoje

Visi norime turėti gražius ir tvarkingus dantis, deja, dantys kartais auga netaisyklingai. Šitaip kyla aplinkinių dantų deformavimo grėsmė. Dėl netvarkingai augančių dantų burnos ertmėje kaupiasi daugiau mikrobų, padaugėja susirgimų rizika, gali tekti dažniau eiti pas dantistą taisyti dantis.

Laimė, yra dantų tiesinimas. Naudodami pažangius mokslo sprendimus, dantų gydytojai nepriekaištingai išgydys dantis, pasirūpins jų ištiesinimu ir padės įveikti visus kitus burnos ertmės susirgimus. Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie teikiamas odontologines paslaugas.

 

Dantų tiesinimas breketais

Breketai yra vienas populiariausių ir prieinamiausių dantų tiesinimo būdų. Dantų breketai dedami ant danties paviršiaus ir koreguoja jo formavimą. Breketų būna įvairių rūšių, iš kurių galite pasirinkti sau labiausiai tinkamą, arba ją rekomenduos patyręs odontologas, atsižvelgdamas į Jūsų individualią situaciją.

Dažniausiai gydant naudojami metaliniai dantų breketai, dar gali būti skaidrūs safyriniai breketai arba keraminiai dantų breketai. Skiriasi visų jų kainos ir privalumai. Jeigu norite prieinamiausio sprendimo, galite rinktis metalinius breketus. Skaidrūs breketai puikiai tiks tiems, kurie rūpinasi nepriekaištinga dantų išvaizda ir nori, kad breketų nesimatytų.

Gydymas breketais paprastai užtrunka nuo 1 iki 3 metų. Tai ilgas procesas, todėl išsirinkite tą breketų rūšį, su kuria norėsite vaikščioti visus tuos metus. Baigiantis gydymui, breketai nuimami, o dantys tampa tiesūs ir nepriekaištingi.

 

Graži šypsena ir gera sveikata

Ne tik grožis, bet ir sveikata yra tai, kas užtikrinama dantų tiesinimo procedūromis. Dantų tiesinimas padės atkurti nepriekaištingą šypseną, dantys bus sveiki ir gražūs. Nepamirškite, jog norint dar geresnių estetinių rezultatų, naudinga atlikti profesionalią burnos higieną pas odontologijos klinikos specialistus.

Periodiškai atlikdami profesionalią burnos ertmės higieną ir rūpindamiesi tiesiais dantimis, užtikrinsite mažesnę apydančio ligų riziką, gerą burnos kvapą ir švarią burnos ertmę. Tiesinti dantis svarbu dar ir dėl to, kad šitokiu būdu dantenose pagerinama kraujotaka, dantenos tampa atsparesnės įvairiems burnos ertmės susirgimams, nebebūna tokios jautrios.

Profesionalus dantų tiesinimas, greitos ir lengvos procedūros be jokio vargo! Kreipkitės į patyrusius odontologus, kurie suteiks visas reikiamas paslaugas geromis kainomis.

pr21021/63

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite