Dantų tiesinimas odontologijos klinikoje

Visi norime turėti gražius ir tvarkingus dantis, deja, dantys kartais auga netaisyklingai. Šitaip kyla aplinkinių dantų deformavimo grėsmė. Dėl netvarkingai augančių dantų burnos ertmėje kaupiasi daugiau mikrobų, padaugėja susirgimų rizika, gali tekti dažniau eiti pas dantistą taisyti dantis.

Laimė, yra dantų tiesinimas. Naudodami pažangius mokslo sprendimus, dantų gydytojai nepriekaištingai išgydys dantis, pasirūpins jų ištiesinimu ir padės įveikti visus kitus burnos ertmės susirgimus. Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie teikiamas odontologines paslaugas.

 

Dantų tiesinimas breketais

Breketai yra vienas populiariausių ir prieinamiausių dantų tiesinimo būdų. Dantų breketai dedami ant danties paviršiaus ir koreguoja jo formavimą. Breketų būna įvairių rūšių, iš kurių galite pasirinkti sau labiausiai tinkamą, arba ją rekomenduos patyręs odontologas, atsižvelgdamas į Jūsų individualią situaciją.

Dažniausiai gydant naudojami metaliniai dantų breketai, dar gali būti skaidrūs safyriniai breketai arba keraminiai dantų breketai. Skiriasi visų jų kainos ir privalumai. Jeigu norite prieinamiausio sprendimo, galite rinktis metalinius breketus. Skaidrūs breketai puikiai tiks tiems, kurie rūpinasi nepriekaištinga dantų išvaizda ir nori, kad breketų nesimatytų.

Gydymas breketais paprastai užtrunka nuo 1 iki 3 metų. Tai ilgas procesas, todėl išsirinkite tą breketų rūšį, su kuria norėsite vaikščioti visus tuos metus. Baigiantis gydymui, breketai nuimami, o dantys tampa tiesūs ir nepriekaištingi.

 

Graži šypsena ir gera sveikata

Ne tik grožis, bet ir sveikata yra tai, kas užtikrinama dantų tiesinimo procedūromis. Dantų tiesinimas padės atkurti nepriekaištingą šypseną, dantys bus sveiki ir gražūs. Nepamirškite, jog norint dar geresnių estetinių rezultatų, naudinga atlikti profesionalią burnos higieną pas odontologijos klinikos specialistus.

Periodiškai atlikdami profesionalią burnos ertmės higieną ir rūpindamiesi tiesiais dantimis, užtikrinsite mažesnę apydančio ligų riziką, gerą burnos kvapą ir švarią burnos ertmę. Tiesinti dantis svarbu dar ir dėl to, kad šitokiu būdu dantenose pagerinama kraujotaka, dantenos tampa atsparesnės įvairiems burnos ertmės susirgimams, nebebūna tokios jautrios.

Profesionalus dantų tiesinimas, greitos ir lengvos procedūros be jokio vargo! Kreipkitės į patyrusius odontologus, kurie suteiks visas reikiamas paslaugas geromis kainomis.

pr21021/63

Vienas komentaras

  • Vaiva

    Abiems vaikams reikėjo tiesinti dantis, internete radau dentaura.lt kliniką. Gydymas dar nebaigtas, bet rezultatai jau matomi. Manau geriau vaikystėje tą atlikti, kad vėliau nereikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pagėgiuose bus įteikta 14-oji Jūratės Caspersen (Šveicarija) įsteigta premija

Gegužės 25 d. 17.00 val. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka Pagėgių krašto kūrėjus, literatūrinio žodžio ir meno gerbėjus kvies jau 18-ąjį kartą pakvies į Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Šios šventės metu bus įteikta jau 14-oji Šveicarijos lietuvių bendruomenės valdybos pirmininkės Jūratės Caspersen įsteigta premija, skirta Pagėgių kraštą regione, šalyje ir už jos ribų garsinančiam pagėgiškiui. Jei tik oro sąlygos leis, šiemet ši šventė bus kiek kitokia, neįprasta – renginio dalyviai ir svečiai bus pasitinkami žalumos

Policijos pareigūnai įspėja: sukčiai nesnaudžia!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo 2022 m. pradžios dėl sukčiavimo, pagal LR baudžiamojo kodekso 182 straipsnį, pradėjo 28 ikiteisminius tyrimus. Pareigūnai pastebi, kad šios nusikalstamos veikos intensyvėja, todėl ragina gyventojus būti budriais ir neleisti sukčiams pasinaudoti jūsų patiklumu. Nespauskite gautos melagingos nuorodos! Per pirmąsias gegužės mėnesio dienas pareigūnai pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus dėl sukčiavimo atvejų. Gegužės 3 d. vyras, gim. 1974 m., telefonu gavęs „banko“ žinutę su nurodyta nuoroda, ją paspaudė ir, suvedęs prašomus savo banko duomenis, sąskaitoje

Žvejokime atsakingai: nespėjusias išneršti žuvis reikėtų paleisti

Pavasaris yra žuvų neršto metas, todėl žvejus mėgėjus raginame būti ypač atidžius – šiuo metu galioja nemažai konkrečių žuvų rūšių žvejybos draudimų, taikomų tam tikrą laikotarpį. Kartu atkreipiame dėmesį, kad neršto laikas gali šiek tiek pasislinkti priklausomai nuo klimato sąlygų. Todėl draudimui vos pasibaigus dar ne visos žuvys gali būti išneršusios. Jas sugavus reikėtų paleisti. Siekiant sudaryti palankesnes žvejybos sąlygas, Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse yra išimtis, numatanti, kad kai pirmoji draudimo diena yra savaitgalis ar valstybinė šventė, draudimas įsigalioja

Pasirinktą verslą plėtoti bus kur kas paprasčiau, jei…

Drąsiai galima sakyti, kad sprendimas pradėti verslą, yra vienas geriausių. Tai atveria labai daug nuostabių galimybių: realizuoti sumanymus bei siekti svajonių; savo darbais keisti pasaulį; kurti darbo vietas. Žinoma, ir pelnas nėra išimtis – būtent verslas atveria galimybę siekti  finansinės nepriklausomybės. Visgi, svarbu pabrėžti, kad ir verslo plėtojimas neretai kelia tam tikrų iššūkių. Taip pat labai dažnai tenka susidurti su ypač didelėmis laiko, energijos ar finansų sąnaudomis. Gera žinia yra ta, kad jei tik bus priimami tinkami sprendimai, tai pasirinktą

Taip pat skaitykite