Dantų tiesinimas odontologijos klinikoje

Visi norime turėti gražius ir tvarkingus dantis, deja, dantys kartais auga netaisyklingai. Šitaip kyla aplinkinių dantų deformavimo grėsmė. Dėl netvarkingai augančių dantų burnos ertmėje kaupiasi daugiau mikrobų, padaugėja susirgimų rizika, gali tekti dažniau eiti pas dantistą taisyti dantis.

Laimė, yra dantų tiesinimas. Naudodami pažangius mokslo sprendimus, dantų gydytojai nepriekaištingai išgydys dantis, pasirūpins jų ištiesinimu ir padės įveikti visus kitus burnos ertmės susirgimus. Skaitykite toliau tam, kad sužinotumėte apie teikiamas odontologines paslaugas.

 

Dantų tiesinimas breketais

Breketai yra vienas populiariausių ir prieinamiausių dantų tiesinimo būdų. Dantų breketai dedami ant danties paviršiaus ir koreguoja jo formavimą. Breketų būna įvairių rūšių, iš kurių galite pasirinkti sau labiausiai tinkamą, arba ją rekomenduos patyręs odontologas, atsižvelgdamas į Jūsų individualią situaciją.

Dažniausiai gydant naudojami metaliniai dantų breketai, dar gali būti skaidrūs safyriniai breketai arba keraminiai dantų breketai. Skiriasi visų jų kainos ir privalumai. Jeigu norite prieinamiausio sprendimo, galite rinktis metalinius breketus. Skaidrūs breketai puikiai tiks tiems, kurie rūpinasi nepriekaištinga dantų išvaizda ir nori, kad breketų nesimatytų.

Gydymas breketais paprastai užtrunka nuo 1 iki 3 metų. Tai ilgas procesas, todėl išsirinkite tą breketų rūšį, su kuria norėsite vaikščioti visus tuos metus. Baigiantis gydymui, breketai nuimami, o dantys tampa tiesūs ir nepriekaištingi.

 

Graži šypsena ir gera sveikata

Ne tik grožis, bet ir sveikata yra tai, kas užtikrinama dantų tiesinimo procedūromis. Dantų tiesinimas padės atkurti nepriekaištingą šypseną, dantys bus sveiki ir gražūs. Nepamirškite, jog norint dar geresnių estetinių rezultatų, naudinga atlikti profesionalią burnos higieną pas odontologijos klinikos specialistus.

Periodiškai atlikdami profesionalią burnos ertmės higieną ir rūpindamiesi tiesiais dantimis, užtikrinsite mažesnę apydančio ligų riziką, gerą burnos kvapą ir švarią burnos ertmę. Tiesinti dantis svarbu dar ir dėl to, kad šitokiu būdu dantenose pagerinama kraujotaka, dantenos tampa atsparesnės įvairiems burnos ertmės susirgimams, nebebūna tokios jautrios.

Profesionalus dantų tiesinimas, greitos ir lengvos procedūros be jokio vargo! Kreipkitės į patyrusius odontologus, kurie suteiks visas reikiamas paslaugas geromis kainomis.

pr21021/63

Vienas komentaras

  • Vaiva

    Abiems vaikams reikėjo tiesinti dantis, internete radau dentaura.lt kliniką. Gydymas dar nebaigtas, bet rezultatai jau matomi. Manau geriau vaikystėje tą atlikti, kad vėliau nereikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite