Būkite budrūs ir neužkibkite ant sukčių kabliuko

DĖMESIO!

Internetiniai sukčiai apsimeta norintys įsigyti iš jūsų daiktus, parduodamus per skelbimų portalus, skambina arba rašo per „Viber “ arba „WhatsApp“ ir nurodo kenkėjišką nuorodą. Joje prašo suvesti jūsų interneto banko duomenis, kad tariamai gautumėte pinigus už prekę. Neatidarinėkite įtartinų nuorodų!

PERSPĖJAME, jeigu bankas arba jo atstovas prašo jūsų atskleisti savo PIN kodą ar kitus slaptažodžius, reikalauja pervesti pinigų į kitas sąskaitas, klausinėja apie finansinės operacijas jūsų sąskaitose, jokiu būdu to nedarykite. Atminkite, banko darbuotojai niekada neprašys atlikti tokių veiksmų.

DAŽNU ATVEJU sukčiai kviečia įsidiegti ir įvairias nuotolinio valdymo programas, kurios suteikia prieigą prie jūsų kompiuterio. Tokios programėlės suteikia galimybę sukčiams jūsų įrenginio ekrane matyti sąskaitų likučius, suvedamus slaptažodžius, interneto banko duomenis. Venkite nežinomų programų!

Sukčių taktika tobulėja. Būkite budrūs!

Vienas neatsargus mygtuko paspaudimas gali pridaryti labai daug žalos.

Tauragės apskrities VPK inf.

 

Policija apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone.

Birželio 22 d. nustatyta, kad vyras, gim. 1991 m., Rusnėje laikė pramoginį katerį, kurio variklio identifikavimo numeris yra tyčia sunaikintas bei pašalinti kiti originalūs gamintojo žymėjimai, tinkami varikliui identifikuoti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 27 d.  į Tauragės aps. VPK pareigūnus kreipėsi moteris, gim. 1986 m., dėl „Facebook“ tinkle patalpintų jos nuotraukų su šmeižiančio pobūdžio informacija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Birželio 27-os popietę Laisvės al., Šilutėje, vyras, gim. 1989 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (1,46 prom.) moteriai, gim. 1963 m.

Birželio 25 d. naktį Stemplių k., Švėkšnos sen., neblaivus (1,74 prom.) vyras, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,28 prom.) moteriai, gim. 1988 m.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Skardos lankstinių gamyba

lankstiniai

Gaminiai iš skardos lankstinių daugelį metų vaidina svarbų vaidmenį statybinėse konstrukcijose. Trapecijos formos skarda išsiskiria paprastomis, bet išraiškingomis formomis. Tai funkcionali medžiaga, kuri leis įgyvendinti tiek paprastus, tiek gana  ambicingus architektūrinius projektus. Anot specialistų, trapecinis profilis griauna tradicinę stogo dangų naudojimo koncepciją: trapecijos formos lakštai puikiai tinka stogams, fasadams ir tvoroms. Tai sudarys galimybes įgyvendinti išorinės architektūros estetiškus ir funkcionalius sprendimus. Dėl šių priežasčių trapecijos formos profilius labai vertina architektai, konstruktoriai ir nuosavų namų savininkai. Rinkoje rasite įvairių profilių, storių

Vienas Lietuvos gyventojas per metus išmeta net 140 kg maisto

Jeigu namuose daug maisto iš šaldytuvo ar virtuvės spintelių iškeliauja į šiukšlių dėžę – verta susimąstyti. Paminėjus Tarptautinę informuotumo apie maisto švaistymą ir jo praradimus dieną, puiki proga pradėti keisti savo įpročius. Šią jau ketvirtą kartą minimą dieną siekiama atkreipti dėmesį į be reikalo švaistomo maisto neigiamą įtaką ne tik mūsų finansams, bet ir visai mūsų planetai. Europos Sąjungoje kasmet iššvaistoma beveik 59 mln. tonų maisto, kurio vertė siekia net 132 mlrd. eurų.  Vidutiniškai kiekvienas ES gyventojas išmeta 131 kg

Didės pensijos ir kitos socialinės išmokos

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija apskaičiavo, kiek kitąmet didės įvairių rūšių pensijos. Tai aktualu daugiau nei penktadaliui mūsų šalies žmonių – 2023 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 616 tūkst. senatvės pensijos gavėjų ir apie 7,5 tūkst. išankstinės senatvės pensijos gavėjų. Augs ir baziniai socialinių išmokų dydžiai – bazinė socialinė išmoka, šalpos pensijos, tikslinės kompensacijos, valstybės remiamų pajamų dydis, – dėl to didės vaiko pinigai ir kitos socialinės išmokos. Siūlymams dar turi pritarti Vyriausybė ir Seimas. „Planuojame,

Tarptautinė Kauno policijos ir prokuratūros operacija: išardytas narkotikų tinklas nuo Graikijos iki Lietuvos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Kauno apygardos prokuratūros prokurorais, atlikdami tyrimą dėl elektroninėje erdvėje platinamų narkotinių ir psichotropinių medžiagų, išaiškino asmenis, kurie internetinėse platformose galimai vykdė narkotinių medžiagų gamybos mokymo ir kvaišalų platinimo veiklas. Tarp pirkėjų galimai buvo ir nepilnamečių. Ikiteisminio tyrimo metu policijos pareigūnai nustatė, kad narkotinės medžiagos mūsų šalį galimai pasiekdavo iš Graikijos. Sukti, tačiau išnarplioti keliai internetinėse erdvėse Tarptautinio tyrimo metu nustatyta, kad

Taip pat skaitykite