„Būk saugus visur ir visada!“

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato organizacinės grupės vyriausiąja specialiste Rima Buinauskiene rugsėjo pradžioje organizavo akciją „Būk saugus visur ir visada!“. Šios akcijos tikslas – atkreipti mokinių, lankančių mokyklas prie judrių gatvių, dėmesį į saugumą.

Pagėgių policijos komisariato pareigūnė Rima Buinauskienė bendrauja su Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos pradinukais.

Mokslo metų pradžioje mokiniams pravartu priminti, kaip saugiai pasiekti mokyklą ir parvykti namo. Akcijos metu mokiniams priminti saugaus eismo reikalavimai, jiems padovanota atšvaitų.
Akcija buvo organizuota Pagėgių, Piktupėnų, Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinėse mokyklose, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje, Natkiškių Zosės Petraitienės ir Stoniškių pagrindinėse mokyklose. Minėtųjų mokyklų vaikams išdalyta apie 500 šviesą atspindinčių atšvaitų.
Pagėgių policijos komisariato pareigūnė Rima Buinauskienė mokiniams papasakojo, kaip jiems išvengti įvairių pavojų gatvėje, kieme, namuose ir mokykloje. Priminta, kad labai svarbu atsargiai lipti iš autobuso ir į autobusą – nesistumdyti, nebėgti ką tik išlipus pro autobuso galą ar priekį – dera palaukti, kol nuvažiuos autobusas, ir tik tada, įsitikinus, kad saugu, galima pereiti į kitą gatvės ar kelio pusę. Mokiniams priminta, kada automobilyje galima sėdėti priekyje, o kada gale, kam skirti mašinoje saugos diržai, kur galima važiuoti dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip jie taisyklingai turi būti nešiojami ir t. t.
Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai dovanojo mokiniams atšvaitus ir palinkėjo jiems saugių mokslo metų.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro inf.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė Lumpėnų mokyklos pradinukams dalija atšvaitus.

Hits: 50

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite