Blaivus vairuotojas partrenkė pėsčiąją

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone ir informuoja, kad švenčių dienomis pradėti net 7 tyrimai dėl aptiktų galimai narkotinių medžiagų, 5 tyrimai susiję su Šilutės rajonu.

 

Sausio 3 d. prieš pietus turguje Cintjoniškių g., Šilutėje,  moteris, gim. 1963 m., bandė atsiskaityti už prekes netikru banknotu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 3 d. prieš pietus nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje Lietuvininkų g. 31, Šilutėje, automobilis ,,VW Touran“, vairuojamas blaivaus vyro, gim. 1948 m., partrenkė į pėsčiųjų perėją įžengusią pėsčiąją, gim. 1959 m. Moteris gydosi ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 4-os naktį namuose Žuvų g., Šilutėje, rastas vyro, gim. 1970 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šventiniu laikotarpiu pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo 2023 m. gruodžio 28 d. iki gruodžio 31 d. pradėjo 7 ikiteisminius tyrimus, kurie susiję su galimai narkotinėmis medžiagomis.

Gruodžio 28-os naktį Sodų g., Šilutėje, patikrinimo metu pas 32-ejų m. vyrą striukės kišenėje rastas folijos lankstinukas, kuriame galėjo būti narkotinė medžiaga.

Gruodžio 28 d. apie 21.30 val. Valstiečių g., Šilutėje,  tikrinant automobilį BMW 530, prie kurio vairo sėdėjo trisdešimtmetis, mašinos daiktadėžėje rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga. Tęsiant automobilio apžiūrą, už priekinės keleivio sėdynės esančioje kišenėje rastas dar vienas lankstinukas su baltos spalvos miltelių pėdsakais.

Gruodžio 29 d. dėl rastų narkotikų du tyrimai pradėti ir Tauragės rajone.

Taip pat gruodžio 29 d. artėjant vidurnakčiui Gluosnių g., Šilutėje, apžiūros metu 18-likmečio vaikino striukės kišenėje rastas metalinis smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Gruodžio 30 d. apie 22.25 val. apžiūros metu Barzdūnų k., Šilutės sen., automobilyje „Volvo XC90“ rastas folijos lankstinukas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, kuri priklauso vyrui, gim. 1994 m.

Naujųjų metų naktį, gruodžio 31 d. apie 1.40 val. gyvenamosiose patalpose Lankupių k., Saugų sen.,  pas vyrą, gim. 1995 m., buvo rastas lankstinukas su galimai narkotine medžiaga.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos paštas įspėja apie naują sukčių taktiką – smalsumas kainuoja!

Lietuvos paštas atkreipia dėmesį į pastaruoju metu pradėtus vykdyti naujo tipo sukčiavimus. Jais siekiama išvilioti pinigus, pasitelkiant išperkamųjų siuntų siuntimą atsitiktiniams gyventojams. Išperkamoji siunta – tai siunta, už kurią siuntėjo nurodytą sumą siuntos gavėjas sumoka jos atsiėmimo paštomate ar atvykus kurjeriui metu. Sukčiavimo scenarijus paprastas – siunčiamos menkavertės siuntos atsitiktiniams gyventojams. Gyventojas gauna žinutę, kad siunta atkeliavo į paštomatą, ir kviečiama ją atsiimti. Tam, kad atsidarytų paštomato durelės, jis prieš tai turi už siuntą susimokėti. Smalsumo vedinas klientas susimoka ir

Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas

„Rekordų akademija“ savo Facebook paskelbė šią naujieną. Paskaitykime. Lietuvos rekordas: Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas. Jo sąskaitoje – 61 aukso, 14 sidabro ir 7 bronzos medaliai! Didžioji dalis medalių iškovota Jiu-Jitsu varžybose, vykusiose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose ES šalyse, taip pat JAV, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tarp trofėjų – ir 15 taurių bei NAGA čempiono diržas, iškovotas JAV vykusiame čempionate. Medalius Eljotas pelnė ir kitose sporto šakose – motokrosas, keturračiai, bėgimas,

Lietuvos istorija, įamžinta monetose, medaliuose

Jau praėjo 33 metai nuo Sausio 13-osios įvykių. Ši pergalė Lietuvos istorijoje yra viena iš didžiausių ir reikšmingiausių, ji paskatino sovietų imperijos griūtį. Šiai pergalei įamžinti buvo sukurti ir išleisti specialūs apdovanojimai ir monetos. Lietuvos bankas, minėdamas Sausio 13-osios įvykių penkerių metų jubiliejų, 1996 m. išleido kolekcinę proginę 50 litų monetą. Moneta nukaldinta iš 925 prabos sidabro, sveria 23,3 g, monetos skersmuo 34 mm, tiražas – 6 000 vienetų. Monetos averse vaizduojamas Lietuvos Respublikos herbas skyde, iš abiejų jo pusių

Apsemti kelių ruožai sudaro 70 km

Automobilių kelių direkcija vasario 27 d. paskelbė sąrašą kelių ruožų, kurie vis dar apsemti potvynio vandens. Iš viso Lietuvoje po vandeniu tebėra 70 km kelių, daugiausia – Šilutės rajone, Pagėgių savivaldybės teritorijoje. Apsemti kelių ruožai, kuriuose eismas draudžiamas: kelyje Rusnė-Pakalnė-Uostadvaris nuo 4,55 iki 7,09 km vandens gylis 20 cm; kelyje Rusnė-Galzdonai-Plaškiai penkiose atkarpose vandens gylis 40, 60, 30, 60 ir 60 cm; kelyje Juknaičiai-Sausgalviai-Tatamiškiai dviejose atkarpose vandens gylis po 50 cm; kelyje Rusnė-Bevardis upelis nuo 2,60 iki 5 km vandens

Taip pat skaitykite