Birželį – 21 naujagimis

Šilutės rajono savivaldybė paskelbė, kad birželį rajono gyventojai, įskaitant ir gyvenančius užsienyje, sulaukė 21 naujagimio, mirė 43 asmenys, sutuokta 30 porų, ištuokų – 12.

Birželį rajono gyventojai sulaukė 21 naujagimio: devynių berniukų ir dvylikos mergaičių, 8 naujagimiai – Šilutės mieste, 13 – kaimiškose seniūnijose, 5 įtraukti į apskaitos dokumentus, jie gimė užsienyje, šešiems naujagimiams pripažinta tėvystė, nes pora nėra įregistravusi santuokos. Populiarus buvo Gusto vardas, reti – Evanas, Gabijus, Dijora, Aneira.

Birželį mirė 43 asmenys: 21 vyras ir 22 moterys, septyniolikos gyventojų neteko Šilutės miestas, 26-ių – kaimiškosios seniūnijos, 1 moteris mirė užsienyje. Šiais metais užsienyje mirė 9 Šilutės rajono gyventojai: 5 vyrai ir 4 moterys. Birželį ir vasarį mirė 100 metų sulaukę du asmenys. Santuokų birželį – 30, iš šio skaičiaus 10 bažnytinių, 1 – užsienyje.

Ištuokų birželį buvo 12: viena pora išsiskyrė užsienyje, 11 porų skyrybas pasirinko sutuoktiniams susitarus. Birželį po skyrybų su tėvu gyventi liko 2 vaikai, su motina – 9. Šiais metais po skyrybų su tėvu liko gyventi 3 vaikai, su motina – 37. Tad skyrybos pakeitė 37 vaikų gyvenimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Laukuose nuiminėjate derlių. Neparsineškite į ūkį afrikinio kiaulių maro

Prasidėjus grūdų derliaus nuėmimo darbams, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) ragina ūkininkus laikytis biosaugos ir iš laukų neparsinešti į savo ūkį afrikinio kiaulių maro (AKM). VMVT specialistai įspėja, kad tuose pačiuose laukuose gali būti vaikščioję AKM užsikrėtę šernai. Jie galėjo užkrėsti nuimamą derlių, šiaudus, žolę ir pan.  Siekiant apsisaugoti nuo viruso plitimo, privaloma visas į ūkį grįžtančias transporto priemones dezinfekuoti. Kokiais grūdais šerti kiaules? Specialistai primena, kad šerti kiaules šių metų derliaus grūdais galima tik juos išlaikius 60 dienų. 

Brangs komunalinės atliekos

Šilutės rajono savivaldybės taryba posėdyje planuoja svarstyti didesnius įkainius už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Siūloma pakeisti Šilutės r. savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 16 d. sprendimo „Dėl Šilutės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ 1 punktu patvirtintų nuostatų 1 priedą. Su UAB „Ecorevice“ 2024 m. sausio 8 d. sudaryta viešojo pirkimo sutartis, kuri įsigaliojo 2024 m. balandžio 15 d. Pagal sutarties sąlygas pasikeitė atliekamų paslaugų kaina. Padidėjo metinė pastoviosios

Gėlių puokštės iš Ramunių gatvės  

Kur šiandien žmonės dažniausiai susipažįsta? Teisingai – internete. Pamačiusi, kokias gražias gėlių puokštes kuria usėniškė Vaida Breiterienė, nusprendžiau susipažinti. Tai buvo dar pavasarį. Akis patraukė puokštė su senoviniais kaimiškais baltais narcizais ir panorau jų pasimerkti. Ilgai netruko ir gėlės jau puikavosi vazoje mūsų namuose, skleisdamos nuostabų aromatą.Tuo labiau džiaugiausi, kad pavyko pamaloninti į renginį bibliotekoje atvykusias viešnias iš Kauno. Žiedai pievose ir prie namų Dienas leisti tarp savo auginamų, laukuose ir pievose skinamų gėlių Vaida pradėjo išėjusi iš darbo. Prie

Šilutėje modernizuos sporto kompleksą

Šilutės r. savivaldybės taryba ruošiasi liepos mėnesio posėdžiui, kuriame planuoja apsispręsti, ar modernizuoti sporto kompleksą Gluosnių g. 13 B. Šią savaitę tokį sprendimo projektą svarstys Tarybos komitetai, o galutinį sprendimą priims Taryba posėdyje. Savivaldybės tarybai pritarus įgyvendinti projektą „Sporto komplekso esančio Šilutėje, Gluosnių g. 13B modernizavimas“, bus pasirašoma projekto finansavimo sutartis su Nacionaline sporto agentūra. Nacionalinė sporto agentūra buvo paskelbusi kvietimą teikti paraiškas sporto bazėms tvarkyti. Norima finansuoti sporto bazių pagerinimo projektus: remontuojant, atnaujinant (modernizuojant) arba rekonstruojant esamų sporto bazių

Taip pat skaitykite