Banketiniai stalai. Ką svarbu įvertinti renkantis?

Maitinimo, apgyvendinimo, pramogų paslaugas tiekiančios įmonės turi pagalvoti ir apie įvairius išteklius, leidžiančius kokybiškai vykdyti savo veiklą. Banketiniai stalai – vienas jų. Atsižvelgiant į tai, kad banketinių stalų būna įvairiausių, verta priminti, kad išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite tam tikras detales.

Matmenys ir stalų skaičius

Vienas klausimų, į kurį sau svarbu rasti atsakymą, prieš įsigyjant šiuos baldus, yra: kiek stalų jums apskritai reikės? Galite rinktis įvairius variantus, pavyzdžiui, įsigyti vieną ar kelis, itin didelius stalus, prie kurių galėtų susėsti ypač daug žmonių, arba priešingai – apsiriboti mažesniam žmonių skaičiui skirtais stalais, tačiau jų įsigyti daugiau. Na, o, jei vis dar negalite rasti atsakymo į klausimą kuris iš šių dviejų pasirinkimų, būtų geresnis, tiesiog rinkitės antrą: įsigiję vieną ar kelis didelius stalus, iš jų mažų stalų tikrai nepasigaminsite, o, štai, įsigiję daug mažų stalų, galėsite juos tiesiog sustumti ir turėsite vieną ar kelis didelius stalus. 

Iš ko pagaminta?

Atsakingai reikėtų vertinti ir tai, iš ko šie baldai pagaminti. Banketiniai stalai yra gaminami iš įvairių žaliavų, tačiau bene  populiariausi variantai – mediniai, plastikiniai bei metaliniai. Pavyzdžiui, mediniai banketiniai stalai labai tinkami, jei norisi kurti jaukumu, natūralumu bei šiluma alsuojančią aplinką. Metaliniai stalai pasižymi ilgu tarnavimo laiku, o taip pat – yra atsparūs įvairiam aplinkos poveikiui. Na, o iš plastiko pagaminti stalai yra ypač lengvi, tačiau ne tokie jau ir puošnūs. 

At galima transformuoti?

Pabaigai belieka atsakyti į dar vieną klausimą: ar verta rinktis tokį stalą, kurį būtų galiam transformuoti? Tai reiškia, jog prireikus stalą galėsite išlankstyti ir mažas ar vidutinio dydžio staliukas virs itin dideliu stalu. Tai – geras variantas visiems, vertinantiems ekonomiškus sprendimus, kadangi perkamas tik vienas baldas, tačiau efektas toks, tarsi būtumėte įsigiję kelis.

Taigi, prieš rinkdamiesi banketinius stalus, pirmiausia atsakykite sau į šiuos klausimus:

  • kiek ir kokių stalų jums reikia;
  • iš ko jis turėtų būti pagamintas;
  • įvertinkite, ar jūsų atveju transformuojamas stalas  yra geras sprendimas. 

pr2021/50

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite