Baldų komplektai svetainei. Kas svarbu?

Svetainė – pagrindinė namiškių susibūrimo vieta. Kaip ją reikėtų įrengti, kad ji atitiktų komforto poreikius ir kartu išlaikytų reprezentacinį pobūdį? Sėkmės raktas – tinkamai parinkti baldai. Siūlome, kokius svetainės baldus rinktis, kad sukurtumėte sėkmingą interjerą.

Patogioje svetainėje negali trūkti kelių elementų. Centrinę vietą kambaryje turėtų užimti laisvalaikio komplektas, t. y. sofa kartu su foteliais ar madingais pufais. Taip pat turėtų būti žemas kavos staliukas. Jei svetainėje yra vietos televizoriui, jis turėtų būti atitinkamai pastatytas ant televizoriaus staliuko arba modernios sieninės spintos iš surenkamų modulių.

Kokie dar baldai populiarūs svetainėje? Knygų spinta, jei namiškiai mėgsta leisti laiką skaitydami, didelis stalas su kėdėmis gal dar komoda, bufetas ar klasikinė sieninė spinta. Viskas priklauso nuo jūsų būsto dydžio ir daiktų, kuriuos vis dėlto reikia kažkur laikyti, kiekio.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis svetainės baldus?

Net ir nedidelė svetainė, kurioje derinamos kelios funkcijos, gali atrodyti tvarkingai. Tereikia protingai pasirinkti baldus, laikantis kelių taisyklių. Pirma, visi elementai (baldai, sienų spalvos, grindų spalva, aksesuarai) turi sudaryti vientisą visumą. Baldai turėtų atitikti svetainės, o geriausia – viso namo dizainą. Tai ypač svarbu, jei būstas nedidelis, o svetainė sujungta su kitu kambariu.

Dizainas turėtų būti nuoseklus, bet jokiu būdu ne nuobodus ar konservatyvus. Rinkdamiesi baldus, žaiskite su spalvų palete, maišykite tekstūras ir audinių rūšis. Tik nepamirškite judėti vieno, iš anksto numatyto stiliaus ribose. Daugiau informacijos apie svetainės baldus ir jų derinimą tarpusavyje galite rasti patoguspirkimas.lt.

Svetainės baldai – kokį stilių pasirinkti?

Kaip išsirinkti stilių, pagal kurį bus pasirenkami baldai? Kartais verta įsiklausyti į intuicijos balsą, kartais į dizainerio. Kartais stilių primeta pati architektūra, tarkim, loftų.

Kad ir kokiu keliu ketinate eiti, pradėkite susipažindami su dabartinėmis tendencijomis. Šiuo metu populiariausios yra šios:

Skandinaviški baldai, t. y. įvairių spalvų minkšti kampai, sofos ir foteliai. Palyginti su kitais baldais, jie išsiskiria lengvumu ir aptakia forma. Dauguma turimų modelių turi aukštas kojeles ir dygsniuotus atlošus, kurie primena klasikinį XX a. šeštojo ir septintojo dešimtmečių dizainą. Be minkštų baldų, populiarūs pinti foteliai ir kėdės.

Modernūs baldai – daugiafunkcinės kampinės sofos ir kušetės, siūlančios daugybę patogumų, įskaitant ištraukiamas lentynėles, nuleidžiamus galvos atlošus ar specialų poilsio režimą. Jos užtikrina ne tik patogumą, bet ir žavi savo išskirtine išvaizda.

Klasikiniai baldai – elegantiškos sofos ir foteliai, parduodami paruoštais komplektais. Kai kurie iš jų žavi dekoratyviomis formomis: raižytu rėmu ar įmantriai išlenktais porankiais.

pr2023/191

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vaistininkė: liaudies medicina gali ne tik padėti, bet ir pakenkti

Prasidėjęs peršalimo ligų sezonas ne vieną paskatina imtis papildomų sveikatinimosi priemonių: griebiamės ne tik vaistažolių arbatų, bet ir tradicinių liaudies medicinos receptų. Vaistininkė perspėja, kad derinant liaudies mediciną su įprastomis gydymo priemonėmis svarbu nepamesti saiko, kad besigydydami dar labiau sau nepakenktume. Pasak „Gintarinės vaistinės“ vaistininkės Giedrės Tautkevičienės, į vaistinę užsukantys neretai klausia, ar saugu naudoti vieną ar kitą liaudies medicinoje naudojamą gydymo būdą. Pasitaiko atvejų, kai žmonės ateina besiskundžiantys įvairiais simptomais, kurių nepavyko įveikti tradicinėmis priemonėmis. „Pavyzdžiui, kilusį kosulį bando

Ligonių kasos primena privalomojo sveikatos draudimo garantijas neįgaliesiems

Mums visiems kartais reikia šiek tiek pastangų visaverčiam gyvenimui gyventi. Tačiau daugiau kaip 220 tūkst. žmonių Lietuvoje neretai tenka labai stengtis, kad pasiektų kitiems paprastą tikslą. Tai – žmonės su negalia, į kurių kasdienybės iššūkius turėtume atkreipti dėmesį. Kaip šiuos iššūkius kasdien gali palengvinti privalomojo sveikatos draudimo garantijos? Draudimas valstybės lėšomis Esminis palengvinimas – privalomasis sveikatos draudimas (PSD). Nedirbantys gyventojai, teisės aktų nustatyta tvarka pripažinti neįgaliaisiais, PSD yra draudžiami valstybės lėšomis. Tai reiškia, kad šiems žmonėms nereikia mokėti PSD įmokos,

Gydytoja įspėja: perštėjimas ir ašarojimas gali būti ne akių nuovargio, o pavojingesnės būklės požymiai

Žiemiški orai ir minusinė temperatūra didina ne tik peršalimo ligų riziką, bet ir tikimybę susidurti su akių problemomis. Šaltis ir vėjas lauke, šildymo įrenginių išsausintas patalpų oras, ryškus dirbtinis apšvietimas, taip pat ir nuolatinis žiūrėjimas į kompiuterių ekranus lemia, kad akys sausėja ir atsiranda perštėjimas, paraudimas, neryškus matymas. Gydytojų teigimu, svarbu nenumoti į simptomus ranka, nes jie yra būdingi ne tik laikinam akių nuovargiui, bet ir sausų akių sindromui, kuris negydomas gali sutrikdyti regėjimą. „Sausų akių sindromas nėra paprastas akių

Kodėl paukščiai nešioja žiedus?

Paukščių ekologija ir elgesys tiriami įvairiais metodais. Vienas jų, ypač dažnai ir plačiai naudojamas visame pasaulyje – žiedavimas. Žiedavimu išaiškinami paukščių migracijų maršrutai, žiemojimo vietos, amžiaus trukmė, žuvimo priežastys, gausumo tendencijos ir daugybė kitų paukščių ekologijos ir elgesio klausimų. Šiuo metodu vykdoma ir jūrinių erelių stebėsena. Jūriniai ereliai buvo stebimi ir Blinstrubiškių miške, kur ekosistemai išsaugoti įsteigtas biosferos poligonas. Visa ši saugoma teritorija priskirta „Natura 2000“ tinklui, kaip buveinių ir paukščių apsaugai svarbi teritorija, kurios didžiausia vertybė čia perinčios jūrinių

Taip pat skaitykite