Aukštos kokybės kiliminės dangos teniso kortams

kiliminės dangosIeškote idėjų, kaip geriausiai įrengti teniso kortą?

Kiliminės dangos teniso kortams daugeliu atžvilgių gali būti idealus pasirinkimas, leisiantis įgyvendinti pačius įvairiausius teniso sporto poreikius – tiek mėgėjiškus, tiek ir profesionalius.

Apie visa tai sužinosite toliau šiame straipsnyje.

 

Kiliminės dangos privalumai

Dėl daugybės praktinių savybių ir aukštos kokybės, kiliminė danga yra viena iš mėgstamiausių daugeliui. Šią dangą paprasta ir nesunku montuoti, ji minkšta, švelni, estetiška ir patraukli, leidžia užtikrinti gerą žaidimo kokybę ir pasimėgavimą.

Kiliminė danga pasižymi geromis amortizacinėmis savybėmis, ant jos patogu suktis, būdinga gera startinė padėtis kojai, kamuoliukas atšoka greitai ir lengvai, todėl žaisti tenisą ant tokios dangos yra paprasta ir patogu. Aukštos kokybės kiliminės dangos leidžia įgyvendinti profesionalių sportininkų poreikius, todėl paprastai yra montuojamos kortuose, kuriuose vyksta sportinės varžybos, čempionatai.

Įrengti kilimines dangas tinka uždaro tipo aikštelėse. Lauko teniso korto įrengimui labiau tiktų molio ar sintetinės žolės dangos. Apskritai, kiliminių dangų variantai vidaus teniso kortams yra ganėtinai praktiškas sprendimas, kuriam nereikia skirti daug dėmesio.

Platus kiliminių dangų asortimentas 

Kiliminės dangos teniso kortams būna labai įvairių rūšių. Jų kokybė ir patikimumas priklauso nuo gamintojo, todėl rinkdamiesi profesionalių gamintojų sukurtas kilimines dangas tikrai neapsiriksite. Jūsų dėmesiui pas tiekėjus pristatomos skirtingos kiliminių dangų serijos, pritaikytos individualiems sportiniams poreikiams. Pateikiama išsami kiekvienos dangos rūšies charakteristika, todėl prieš pirkdami būtinai viskuo pasidomėkite iki menkiausių smulkmenų, kad galėtumėte tinkamai išsirinkti.

Grip“ komanda puikiai jus aptarnaus ir suteiks kvalifikuotus teniso korto dangų pasiūlymus priimtina kaina.

Kreipkitės visais rūpimais klausimais, kaip išsirinkti, kai turite kokių nors specifinių poreikių arba norite sukurti kai ką nepaprasto. Su specialistų pagalba išsirinksite reikiamas teniso kortų dangas greitai ir nepatirdami jokių rūpesčių.

Kokybiškos kiliminės dangos teniso kortams, pažangūs profesionalių gamintojų sprendimai pagal visus Jūsų poreikius! Įsigykite prieinama ir patrauklia kaina iš teniso kortų dangų specialistų.

pr2021/154

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pagėgiams gresia tiesioginis valdymas. Ministrė A. Bilotaitė ragina Pagėgių savivaldybę ieškoti politinio kompromiso

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, nuotoliniu būdu susitikusi su Pagėgių savivaldybės meru, valdančiosios daugumos ir opozicijos atstovais bei Vyriausybės atstovu, paragino kuo greičiau paskirti administracijos direktorių, kad būtų išvengta tiesioginio valdymo savivaldybės teritorijoje. Ministrės A. Bilotaitės teigimu, politikai turi elgtis atsakingai rinkėjams ir susitarti dėl Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrimo. „Tarybai trūksta gebėjimo…“ „Matome, kad Pagėgių savivaldybės tarybos veiklai trūksta gebėjimo per įstatyme nustatytą terminą priimti būtinus sprendimus ir paskirti administracijos direktorių. Susidariusi situacija pažeidžia ir vietos bendruomenės, ir valstybės

Birželio 29-ąją – Petrinės ir Povilinės

Petrinės ir Povilinės – viena iš plačiai minimų ir gerbiamų apaštalų šventųjų Petro ir Povilo šventė, kasmet švenčiama birželio 29 d. Šv. Petras laikomas Dangaus karalystės raktininku. Simbolinę jo vardo prasmę (gr. petros – uola) atskleidžia jo mokytojo Jėzaus žodžiai, kad Petras būsiantis uola, ant kurios jis pastatysiąs savo bažnyčią. Petro svarbą pabrėžia ir kitas Jėzaus posakis: „Aš tau duosiu raktus nuo dangaus karalystės; kas bus sujungta ant žemės, bus sujungta danguje“. Poroje su šv. Petru šv. Povilas (dar pavadinamas

Nacionalinis šienpjovių čempionatas sugrįžta: šienpjoviai į Rupkalvių kaimą rinksis rugpjūčio 6 dieną

Nacionalinis šienpjovių čempionatas kviečia visus, šienaujančius dalgiais, rungtis dėl metų šienpjovio ir metų šienpjovės titulų. Entuziastai, puoselėjantys šį seną amatą, vienintelėms metuose varžytuvėms rinksis rugpjūčio 6 dieną. Antrą kartą vyksiančio čempionato vieta išlieka ta pati: Nemuno deltos pievos, esančios Rupkalvių kaime, Šilutės rajone. Čempionatas vyks meldinės nendrinukės perimvietėse „Šis šiuolaikiniam žmogui egzotiškas renginys neatsitiktinai vyksta Nemuno deltoje. Viena vertus, Nemuno deltos ir Pamario kraštas garsus savita pievininkų kultūra, garsinusia Mažąją Lietuvą ruošiant šieną kaip strateginės reikšmės kurą. Pavyzdžiui, paštas ir

Iš Žemaitijos dvarų kolekcijų

Vilniaus paveikslų galerijoje birželio 30 d., ketvirtadienį, 17 val. atidaroma paroda iš Žemaitijos dvarų kolekcijų. Minima ir Švėkšna.   Iš Žemaičių muziejaus „Alka“ Ši paroda – pirmasis Žemaičių muziejuje „Alka“ saugomų Žemaitijos dvarų kolekcijų pristatymas Lietuvos sostinėje. Kūriniai parodoje eksponuojami pagal dvarus ir savininkus, kuriems kadaise priklausė. Tai eksponatai iš Oginskių, Pliaterių, Šuazelių-Gufjė, Gorskių bei kitų Žemaitijos didikų ir bajorų dvarų. Ekspoziciją papildo įdomesnių kūrinių komentarai, jų restauravimo ir tyrimų medžiaga, į laikus, kai šios vertybės puošė senųjų dvarų interjerus,

Taip pat skaitykite