Aukštos kokybės kiliminės dangos teniso kortams

kiliminės dangosIeškote idėjų, kaip geriausiai įrengti teniso kortą?

Kiliminės dangos teniso kortams daugeliu atžvilgių gali būti idealus pasirinkimas, leisiantis įgyvendinti pačius įvairiausius teniso sporto poreikius – tiek mėgėjiškus, tiek ir profesionalius.

Apie visa tai sužinosite toliau šiame straipsnyje.

 

Kiliminės dangos privalumai

Dėl daugybės praktinių savybių ir aukštos kokybės, kiliminė danga yra viena iš mėgstamiausių daugeliui. Šią dangą paprasta ir nesunku montuoti, ji minkšta, švelni, estetiška ir patraukli, leidžia užtikrinti gerą žaidimo kokybę ir pasimėgavimą.

Kiliminė danga pasižymi geromis amortizacinėmis savybėmis, ant jos patogu suktis, būdinga gera startinė padėtis kojai, kamuoliukas atšoka greitai ir lengvai, todėl žaisti tenisą ant tokios dangos yra paprasta ir patogu. Aukštos kokybės kiliminės dangos leidžia įgyvendinti profesionalių sportininkų poreikius, todėl paprastai yra montuojamos kortuose, kuriuose vyksta sportinės varžybos, čempionatai.

Įrengti kilimines dangas tinka uždaro tipo aikštelėse. Lauko teniso korto įrengimui labiau tiktų molio ar sintetinės žolės dangos. Apskritai, kiliminių dangų variantai vidaus teniso kortams yra ganėtinai praktiškas sprendimas, kuriam nereikia skirti daug dėmesio.

Platus kiliminių dangų asortimentas 

Kiliminės dangos teniso kortams būna labai įvairių rūšių. Jų kokybė ir patikimumas priklauso nuo gamintojo, todėl rinkdamiesi profesionalių gamintojų sukurtas kilimines dangas tikrai neapsiriksite. Jūsų dėmesiui pas tiekėjus pristatomos skirtingos kiliminių dangų serijos, pritaikytos individualiems sportiniams poreikiams. Pateikiama išsami kiekvienos dangos rūšies charakteristika, todėl prieš pirkdami būtinai viskuo pasidomėkite iki menkiausių smulkmenų, kad galėtumėte tinkamai išsirinkti.

Grip“ komanda puikiai jus aptarnaus ir suteiks kvalifikuotus teniso korto dangų pasiūlymus priimtina kaina.

Kreipkitės visais rūpimais klausimais, kaip išsirinkti, kai turite kokių nors specifinių poreikių arba norite sukurti kai ką nepaprasto. Su specialistų pagalba išsirinksite reikiamas teniso kortų dangas greitai ir nepatirdami jokių rūpesčių.

Kokybiškos kiliminės dangos teniso kortams, pažangūs profesionalių gamintojų sprendimai pagal visus Jūsų poreikius! Įsigykite prieinama ir patrauklia kaina iš teniso kortų dangų specialistų.

pr2021/154

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Taip pat skaitykite