Aukcione parduota senoji Šilutės autobusų stotis

Už 350 tūkst. eurų aukcione parduota senoji Šilutės autobusų stotis kartu su dispečerinės pastatėliu ir kitais kiemo statiniais, kurie tarnavo keleiviams įlaipinti ir išlaipinti. 

Pradinė kaina buvo 150 tūkst. eurų, parduota už 350 tūkst. eurų. Varžėsi keturi pirkėjai. Teigiama, kad laimėjo ne Šilutėje registruota įmonė. Aukciono dalyvio garantinis įnašas siekė 15 tūkst. eurų, registravimo mokestis – 100 eurų.

Geležinkelio g. 1A esančių Šilutės autobusų parko pastatų plotas sudaro 806,03 kv. m. Tokį plotą sudaro pagrindinis stoties pastatas ir kartu parduotas kieme stovintis 12,7 kv. m. plotą dispečerinės pastatas, į bendrą statinių sąrašą patenka ir prie stoties keleivių išlaipinimui ir įlaipinimui skirta pastogė ir kt.

Parduota autobusų stotis yra valstybės saugomos nekilnojamojo turto vertybės – Šilutės miesto istorinės dalies teritorijoje. Naujasis aukcione įsigyto turto savininkas turės išsinuomoti 0,7919 ha valstybės žemės.

Senoji Šilutės autobusų stotis buvo Savivaldybės UAB „Šilutės autobusų parko“ turtas, tad būtent ši bendrovė ir surengė aukcioną. Bendrovės direktorius Artūras Stonkus.

Tilžės g. 22A jau kurį laiką veikia prieš trejus metus pastatyta  Šilutės autobusų stotis, šalia jos iškilo prekybos centras „Lidl“, o Šilutės autobusų parko administracija įsikūrė Dariaus ir Girėno gatvės pabaigoje, miesto pakraštyje: ten laikomi, tvarkomi, plaunami, remontuojami autobusai, geras sąlygas turi darbininkai.

Šis projektas užbaigtas ir tarsi užmirštas, tačiau, panašu, su juo susijęs bene didžiausias Šilutės rajono skandalas: Specialiųjų tyrimų tarnyba 2018 m. spalio 23 d. Savivaldybėje atliko kratas, į areštinę buvo išvežti net trys iš keturių rajono vadovai, įtarimai buvo pareikšti iš viso keliams asmenims. Eina treti metai, o pabaigos negirdėti.

Ko užkliūta? Ogi Tilžės gatvėje, kur dabar veikia prekybos centras „Lidl“ ir naujoji Šilutės autobusų stotis, daug metų veikė „Šilutės autobusų parkas“, aptikta degalais permirkusi ir užteršta žemė, kuri buvusi išpilta ne ten, kur priklauso,  gal ne visa deramai išvalyta… Investuotojai skubėjo – jiems rūpėjo kuo greičiau atidaryti prekybos centrą, o Savivaldybei nauda – pastatytas naujas autobusų parkas ir autobusų stotis. Vargais ne galais viskas pastatyta, net ir senoji Šilutės autobusų stotis parduota, tik aną skandalą treti metai tebegaubia paslapties skraistė…

S. Rimaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Taip pat skaitykite