Aukcione laimėjo autokroso trasą

Registrų centras skelbia, kad tarp e. aukcionų laimikių – buvusios kareivinės ir autokroso trasa… Šių metų pradžia elektroninių aukcionų entuziastams nepašykštėjo patrauklių pasiūlymų – Registrų centro administruojamame elektroninių varžytynių ir aukcionų portale naujus savininkus surado buvusios kareivinės, autokroso trasa ir kiti įdomūs objektai. Be to, džiaugtis gali ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusių aukcionų organizatoriai, kuriems už parduodamą turtą pavyko gauti keliskart didesnę pinigų sumą.

„E. varžytynių ir aukcionų portalas yra patogus įrankis įmonėms ir institucijoms realizuoti savo turimą turtą didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Skirtingai nuo įprastų turto pardavimų platformų portale evarzytynes.lt turtą parduodantis asmuo ar įmonė turi galimybę už patrauklų ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusį objektą gauti net kelis kartus daugiau nei pradinė pardavimo kaina. Vienu atveju tai reikš didesnes pajamas įmonei, kitu tai gali reikšti didesnę lėšų sumą, kurią bus galima grąžinti kreditoriams, na, o trečiu atveju tai bus didesnės lėšos į savivaldybės ar valstybės biudžetą“, – sako Registrų centro Asmenų IS departamento vadovas Saulius Grudzinskas.

Pagrindinius nacionalinius duomenis tvarkančio Registrų centro duomenimis, pirmąjį šių metų ketvirtį e. varžytynių ir aukcionų portale buvo paskelbta kiek daugiau nei 3 tūkst. naujų e. aukcionų ir varžytynių, įvyko beveik 1,1 tūkst. e. aukcionų ir varžytynių, o jų metu parduoto turto vertė siekė 43,5 mln. eurų.

Antstolių skelbtose varžytynėse pirmąjį šių metų ketvirtį parduota turto už 11,7 mln. eurų, savivaldybių aukcionuose – už 4,2 mln. eurų, nemokumo administratorių varžytynėse – už 5,2 mln. eurų, kitų institucijų aukcionuose – už 1,3 mln. eurų. Pirmąjį ketvirtį taip pat įvyko Turto banko organizuoti aukcionai už 21,2 mln. eurų.

„Pastarąjį ketvirtį aktyviai e. aukcionų paslauga naudojosi Lietuvos oro uostai, kurie už parduotą įvairų turtą gavo bene 2,5 karto daugiau pajamų, nei tikėjosi. Didelio dalyvių susidomėjimo sulaukė Turto banko organizuotas aukcionas, kuriame buvo siūloma įsigyti Aukštadvaryje esantį garažą ir žemės sklypą – čia dalyviai atliko daugiau nei 200 kainos kėlimo žingsnių. Na, o prie neįprastų aukcionų laimikių šįkart būtų galima priskirti autokroso trasą, kurią aukcione pardavė Telšių rajono savivaldybė“, – e. aukcionų laimikius apibendrina Registrų centro atstovas S. Grudzinskas.

Tarp laimikių – buvusios kareivinės ir autokroso trasa

Brangiausiu per pastarąjį ketvirtį e. aukcionuose ir varžytynėse parduotu objektu tapo Turto banko organizuotame aukcione parduota buvusio karinio dalinio teritorija, esanti Vilniuje, Kalnėnuose. Už žemės sklypą, buvusias kareivines ir kitus statinius pirkėjas sutiko sumokėti beveik 15 mln. eurų.

Tarp brangiausiai realizuoto turto pateko dar vienas Turto banko objektas – už 2,4 mln. eurų naujus šeimininkus portalo evarzytynes.lt pagalba atrado sostinės Genių gatvėje esančios bendrabučio patalpos. 2,15 mln. eurų – tiek kreditorių naudai pavyko gauti nemokumo administratoriui varžytynėse radus šiuo metu dėl bankroto likviduojamos bendrovės „Žemaitijos keliai“ turto pirkėją.

Beveik triskart daugiau miesto biudžetą pavyko papildyti Panevėžio miesto savivaldybei, kuri aukcione žemės sklypą ir jame esančią automobilių stovėjimo aikštelę pardavė už beveik 2 mln. eurų, kai pradinė turto pardavimo kaina buvo beveik 700 tūkst. eurų. Elektroninę turto realizavimo paslaugą Registrų centras teikia nuo 2013 metų. Nuo elektroninių paslaugų sukūrimo įvyko apie 31 tūkst. elektroninių varžytynių ir aukcionų, kuriuose turto parduota už daugiau nei 1 mlrd. eurų.

E. varžytynių ir aukcionų portalas leidžia gyventojams ir verslo subjektams nuotoliniu būdu dalyvauti antstolių ir nemokumo administratorių vykdomose elektroninėse varžytynėse ir valstybės, savivaldybių bei privataus sektoriaus turto pardavimo ar nuomos elektroniniuose aukcionuose. Besinaudojantys sukurtomis elektroninėmis paslaugomis gali aktyviai dalyvauti varžytynėse bei aukcionuose, nuomos konkursuose patirdami mažiausias sąnaudas.

Registrų centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Akcijos „Saugom lydeką“ rezultatai: nustatyta 80 šiukščių žvejybos pažeidimų

Per šių metų vasario-balandžio mėnesiais vykusią akciją „Saugom lydeką“ Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai nustatė 278 žvejybos pažeidimus, iš jų 80 – šiurkštūs. Per akcijos laikotarpį pažeidėjų padaryta žala aplinkai siekia 41 503 eurus. Daug šiurkščių pažeidimų Iš pažeidėjų paėmė 395 įrankius: 132 ne mėgėjų žvejybos, 254 – mėgėjų žvejybos ir 9 kitus įrankius. Paimtos 9 plaukiojimo priemonės, kuriomis buvo padaryti pažeidimai. Akcijos metu pareigūnai kryptingai siekė išaiškinti  daromus šiurkščius žvejybos pažeidimus, pvz., kai naudojami draudžiami žvejybos būdai ar įrankiai, žvejojama

Prasidėjus audrų sezonui, draudikai perspėja vairuotojus: automobilis nėra amfibija

Lietuvą siaubusios liūtys ir kruša vėl pridarė nuostolių gyventojų automobiliams. Jie kentėjo nuo vėjo, krušos ir lietaus, o kartais – ir dėl neatsargaus pačių vairuotojų elgesio. Draudikai primena, ką reikėtų daryti patyrus nuostolių, ir pataria, kaip elgtis norint jų išvengti ateityje. Vasaros metu fiksuoja šimtus įvykių Draudimo bendrovės ERGO transporto ir žalų administravimo skyriaus vadovo Raimondo Bieliausko teigimu, bendrovė jau fiksavo keliasdešimt žalų, sukeltų stiprios liūties. Kruša apgadino automobilių kėbulus, įskėlė stiklą, transporto priemonės nukentėjo ir dėl ant jų užkritusių

Nuo birželio 3 d. 60 000 savarankiškai dirbančiųjų gali negauti sveikatos priežiūros paslaugų

„Sodros“ duomenimis, vis dar yra 60 000 savarankiškai dirbančių žmonių, kurie pasinaudojo lengvata atidėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas dėl COVID-19 pandemijos ir šių įmokų nesumokėjo iki gegužės 1-osios. Bendra dėl pandemijos ir karantino atidėtų PSD įmokų skola yra 13,6 mln. eurų. Šiems skolininkams per asmenines „Sodros“ paskyras gegužę dar buvo papildomai siunčiami priminimai-raginimai susimokėti įmokas. Nesumokėjus per šią savaitę, nuo birželio 3 dienos bus pradėtas šių įsiskolinimų išieškojimas. Be to, šie PSD skolininkai bus laikomi nedraustais ir negalės pasinaudoti

Atšilus orams – nelaimių gausa

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad per karščius daugėja skenduolių, gaisų namuose ir miškuose. Štai kokių nelaimių buvo gegužės 24-26 dienomis, savaitgalį. Galime tik būti ramesni, nes Šilutės rajoną šįkart nelaimės aplenkė. Meteorologai žada permainingus orus – bus karšta ir daug kritulių. Šiluma nežada trauktis ir šią savaitę. Prasideda aktyvus maudymosi vandens telkiniuose sezonas. Kad poilsio prie vandens telkinių neaptemdytų skaudūs įvykiai, ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojų elgtis atsargiai ir saugiai. Šiemet vanduo jau pasiglemžė 34 gyvybes (pernai per tą

Taip pat skaitykite