Atostogoms sodyboje ruoškitės iš anksto

Vasarą daugelis iš mūsų nori kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad nieko keisto, kad dažnai pasirenkamas poilsis sodyboje. Tik vertinantiems „miestietiškus“ patogumus neretai kyla dvejonių, ar tokia atostogų galimybė tikrai gali būti geriausia.

Viskas bus gerokai paprasčiau, jei atostogoms ruošitės iš anksto ir pasirūpinsite keliais svarbiausiais dalykais, kurie garantuos, kad poilsiaudami nepatirsite pernelyg daug rūpesčių. Viską, ko jums gali prireikti, rasite Pigu.lt parduotuvėje: čia produkcijos asortimentas visuomet yra pakankamai gausus, tad visai nesvarbu, ko šiuo metu ieškote, įsigyti reikalingų prekių galėsite nė neišeidami iš namų.

Prekių pristatymas jūsų pasirinktu adresu

Jei šiuo metu leidžiate laiką sodyboje, ir netikėtai prireikė vienos ar kitos prekės, tikrai nebūtina planuoti kelionės į prekybos centrą: dauguma internetinių parduotuvių gali pasiūlyti patogų prekių pristatymą kliento pasirinktu adresu, todėl įsigyti prekių įsigijimas tikrai nepareikalaus pernelyg daug laiko ar pastangų. Įprastai prekių pristatymas per kurjerių tarnybą trunka iki kelių darbo dienų, taigi, jums tikrai neteks ilgai laukti, kol užsakytos prekės bus pristatytos.

Galbūt atėjo laikas atnaujinti aplinką?

Jei sodybos aplinka jūsų nedžiugina, vertėtų pasvarstyti apie tam tikrus pokyčius. Galbūt vertėtų pasodinti tam tikrų ilgamečių augalų, arba teritoriją apjuosti tvora? Nors gana dažnai manoma, kad aplinkos atnaujinimas gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų ar ypatingų pastangų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Čia galėsite rasti įvairių sprendimų, kurie jums padės greitai ir paprastai apjuosti teritoriją ar apsaugoti pasodintus augalus. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti prekių itin palankiomis kainomis, taigi, aplinkos atnaujinimas taps ne tik paprastesnis, bet taip pat ir gerokai pigesnis.

Pasvarstykite, kokias pramogas rinksitės

Nors kartais tiesiog norisi laiką leisti gryname ore ir nieko neveikti, tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda poreikis tam tikrai veiklai. Mūsų šalies orai net ir vasaros metu ne visuomet džiugina saule ir šiluma, todėl pagalvokite, ką veiksite, kai lauke pliaups lietus. Jei atostogausite su šeima ar bičiulių kompanija, jums gali patikti išbandyti įvairius stalo žaidimus, kurie pakels nuotaiką ir užtikrins smagų laisvalaikį net niūriausiu oru. Taip pat gali būti naudinga lauke įsirengti baseiną ar įsigyti dviratį, kuriuo galėsite nuvykti į parką ar prie vandens telkinio.

Pasirūpinkite erkių prevencija

Niekam ne paslaptis, kad erkės mėgsta slėptis aukštoje žolėje, todėl svarbu pasirūpinti periodišku vejos pjovimu. Žoliapjovės vejapjovės padės jums greičiau ir paprasčiau nušienauti žolę, todėl daugiau laiko galėsite skirti kur kas malonesnei veiklai. Šiandien siūlomų vejapjovių asortimentas tikrai nemažas, tad vertėtų pasvarstyti, kokia įranga geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Galite rinktis elektrinę, akumuliatorinę ar benzininę vejapjovę: kiekviena iš jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl naudinga visa tai išsiaiškinti, o prireikus pasikonsultuoti su žoliapjovėmis prekiaujančiais specialistais.

Pamirškite visus slegiančius rūpesčius

Metų laikotarpyje rekomenduojama bent du kartus atsitraukti nuo darbų ir pakankamai laiko skirti kokybiškam poilsiui. Deja, gana dažnai darbo rūpesčiai keliauja kartu su mumis, todėl atostogų nuotaikos taip ir nepavyksta pajusti. Jei manote, kad atostogų metu galite sulaukti su darbo reikalais susijusių elektroninių laiškų ar skambučių, tiesiog nesivežkite su savimi darbinio telefono ir atjunkite savo elektroninio pašto paskyrą. Jei visą savo dėmesį skirsite vien tik poilsiui, tikėtina, kad atostogos sodyboje padės jums kur kas labiau atsipalaiduoti ir pasisemti daugiau jėgų.

pr2021/55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Įamžinama seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje

2023 m. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicija įgyvendina projektą „Šv. Jokūbo festivalis Švėkšnoje: seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje“. Projekto tikslas – įamžinti vienuolės Antaninos Žemgulytės-Bonitos bei seserų elzbietiečių veiklą Lietuvoje ir Švėkšnoje. Po Pirmo pasaulinio karo nepriklausomoje Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos augti vienuolijoms. 1918–1940 m. Lietuvoje naujai įsikūrė 11 ordinų ir kongregacijų vienuoliai: vargdienių seserys, kazimierietės, kryžietės, elzbietietės, pranciškonės, jėzuitai, kapucinai, dominikonai, saleziečiai, pranciškietės ir salezietės. 1924 m. į Lietuvą iš Karaliaučiaus, kur buvo įsikūręs kongregacijos provincijos centras su noviciatu,

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Taip pat skaitykite