Atostogoms sodyboje ruoškitės iš anksto

Vasarą daugelis iš mūsų nori kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad nieko keisto, kad dažnai pasirenkamas poilsis sodyboje. Tik vertinantiems „miestietiškus“ patogumus neretai kyla dvejonių, ar tokia atostogų galimybė tikrai gali būti geriausia.

Viskas bus gerokai paprasčiau, jei atostogoms ruošitės iš anksto ir pasirūpinsite keliais svarbiausiais dalykais, kurie garantuos, kad poilsiaudami nepatirsite pernelyg daug rūpesčių. Viską, ko jums gali prireikti, rasite Pigu.lt parduotuvėje: čia produkcijos asortimentas visuomet yra pakankamai gausus, tad visai nesvarbu, ko šiuo metu ieškote, įsigyti reikalingų prekių galėsite nė neišeidami iš namų.

Prekių pristatymas jūsų pasirinktu adresu

Jei šiuo metu leidžiate laiką sodyboje, ir netikėtai prireikė vienos ar kitos prekės, tikrai nebūtina planuoti kelionės į prekybos centrą: dauguma internetinių parduotuvių gali pasiūlyti patogų prekių pristatymą kliento pasirinktu adresu, todėl įsigyti prekių įsigijimas tikrai nepareikalaus pernelyg daug laiko ar pastangų. Įprastai prekių pristatymas per kurjerių tarnybą trunka iki kelių darbo dienų, taigi, jums tikrai neteks ilgai laukti, kol užsakytos prekės bus pristatytos.

Galbūt atėjo laikas atnaujinti aplinką?

Jei sodybos aplinka jūsų nedžiugina, vertėtų pasvarstyti apie tam tikrus pokyčius. Galbūt vertėtų pasodinti tam tikrų ilgamečių augalų, arba teritoriją apjuosti tvora? Nors gana dažnai manoma, kad aplinkos atnaujinimas gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų ar ypatingų pastangų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Čia galėsite rasti įvairių sprendimų, kurie jums padės greitai ir paprastai apjuosti teritoriją ar apsaugoti pasodintus augalus. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti prekių itin palankiomis kainomis, taigi, aplinkos atnaujinimas taps ne tik paprastesnis, bet taip pat ir gerokai pigesnis.

Pasvarstykite, kokias pramogas rinksitės

Nors kartais tiesiog norisi laiką leisti gryname ore ir nieko neveikti, tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda poreikis tam tikrai veiklai. Mūsų šalies orai net ir vasaros metu ne visuomet džiugina saule ir šiluma, todėl pagalvokite, ką veiksite, kai lauke pliaups lietus. Jei atostogausite su šeima ar bičiulių kompanija, jums gali patikti išbandyti įvairius stalo žaidimus, kurie pakels nuotaiką ir užtikrins smagų laisvalaikį net niūriausiu oru. Taip pat gali būti naudinga lauke įsirengti baseiną ar įsigyti dviratį, kuriuo galėsite nuvykti į parką ar prie vandens telkinio.

Pasirūpinkite erkių prevencija

Niekam ne paslaptis, kad erkės mėgsta slėptis aukštoje žolėje, todėl svarbu pasirūpinti periodišku vejos pjovimu. Žoliapjovės vejapjovės padės jums greičiau ir paprasčiau nušienauti žolę, todėl daugiau laiko galėsite skirti kur kas malonesnei veiklai. Šiandien siūlomų vejapjovių asortimentas tikrai nemažas, tad vertėtų pasvarstyti, kokia įranga geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Galite rinktis elektrinę, akumuliatorinę ar benzininę vejapjovę: kiekviena iš jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl naudinga visa tai išsiaiškinti, o prireikus pasikonsultuoti su žoliapjovėmis prekiaujančiais specialistais.

Pamirškite visus slegiančius rūpesčius

Metų laikotarpyje rekomenduojama bent du kartus atsitraukti nuo darbų ir pakankamai laiko skirti kokybiškam poilsiui. Deja, gana dažnai darbo rūpesčiai keliauja kartu su mumis, todėl atostogų nuotaikos taip ir nepavyksta pajusti. Jei manote, kad atostogų metu galite sulaukti su darbo reikalais susijusių elektroninių laiškų ar skambučių, tiesiog nesivežkite su savimi darbinio telefono ir atjunkite savo elektroninio pašto paskyrą. Jei visą savo dėmesį skirsite vien tik poilsiui, tikėtina, kad atostogos sodyboje padės jums kur kas labiau atsipalaiduoti ir pasisemti daugiau jėgų.

pr2021/55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite