Atostogoms sodyboje ruoškitės iš anksto

Vasarą daugelis iš mūsų nori kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad nieko keisto, kad dažnai pasirenkamas poilsis sodyboje. Tik vertinantiems „miestietiškus“ patogumus neretai kyla dvejonių, ar tokia atostogų galimybė tikrai gali būti geriausia.

Viskas bus gerokai paprasčiau, jei atostogoms ruošitės iš anksto ir pasirūpinsite keliais svarbiausiais dalykais, kurie garantuos, kad poilsiaudami nepatirsite pernelyg daug rūpesčių. Viską, ko jums gali prireikti, rasite Pigu.lt parduotuvėje: čia produkcijos asortimentas visuomet yra pakankamai gausus, tad visai nesvarbu, ko šiuo metu ieškote, įsigyti reikalingų prekių galėsite nė neišeidami iš namų.

Prekių pristatymas jūsų pasirinktu adresu

Jei šiuo metu leidžiate laiką sodyboje, ir netikėtai prireikė vienos ar kitos prekės, tikrai nebūtina planuoti kelionės į prekybos centrą: dauguma internetinių parduotuvių gali pasiūlyti patogų prekių pristatymą kliento pasirinktu adresu, todėl įsigyti prekių įsigijimas tikrai nepareikalaus pernelyg daug laiko ar pastangų. Įprastai prekių pristatymas per kurjerių tarnybą trunka iki kelių darbo dienų, taigi, jums tikrai neteks ilgai laukti, kol užsakytos prekės bus pristatytos.

Galbūt atėjo laikas atnaujinti aplinką?

Jei sodybos aplinka jūsų nedžiugina, vertėtų pasvarstyti apie tam tikrus pokyčius. Galbūt vertėtų pasodinti tam tikrų ilgamečių augalų, arba teritoriją apjuosti tvora? Nors gana dažnai manoma, kad aplinkos atnaujinimas gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų ar ypatingų pastangų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Čia galėsite rasti įvairių sprendimų, kurie jums padės greitai ir paprastai apjuosti teritoriją ar apsaugoti pasodintus augalus. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti prekių itin palankiomis kainomis, taigi, aplinkos atnaujinimas taps ne tik paprastesnis, bet taip pat ir gerokai pigesnis.

Pasvarstykite, kokias pramogas rinksitės

Nors kartais tiesiog norisi laiką leisti gryname ore ir nieko neveikti, tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda poreikis tam tikrai veiklai. Mūsų šalies orai net ir vasaros metu ne visuomet džiugina saule ir šiluma, todėl pagalvokite, ką veiksite, kai lauke pliaups lietus. Jei atostogausite su šeima ar bičiulių kompanija, jums gali patikti išbandyti įvairius stalo žaidimus, kurie pakels nuotaiką ir užtikrins smagų laisvalaikį net niūriausiu oru. Taip pat gali būti naudinga lauke įsirengti baseiną ar įsigyti dviratį, kuriuo galėsite nuvykti į parką ar prie vandens telkinio.

Pasirūpinkite erkių prevencija

Niekam ne paslaptis, kad erkės mėgsta slėptis aukštoje žolėje, todėl svarbu pasirūpinti periodišku vejos pjovimu. Žoliapjovės vejapjovės padės jums greičiau ir paprasčiau nušienauti žolę, todėl daugiau laiko galėsite skirti kur kas malonesnei veiklai. Šiandien siūlomų vejapjovių asortimentas tikrai nemažas, tad vertėtų pasvarstyti, kokia įranga geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Galite rinktis elektrinę, akumuliatorinę ar benzininę vejapjovę: kiekviena iš jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl naudinga visa tai išsiaiškinti, o prireikus pasikonsultuoti su žoliapjovėmis prekiaujančiais specialistais.

Pamirškite visus slegiančius rūpesčius

Metų laikotarpyje rekomenduojama bent du kartus atsitraukti nuo darbų ir pakankamai laiko skirti kokybiškam poilsiui. Deja, gana dažnai darbo rūpesčiai keliauja kartu su mumis, todėl atostogų nuotaikos taip ir nepavyksta pajusti. Jei manote, kad atostogų metu galite sulaukti su darbo reikalais susijusių elektroninių laiškų ar skambučių, tiesiog nesivežkite su savimi darbinio telefono ir atjunkite savo elektroninio pašto paskyrą. Jei visą savo dėmesį skirsite vien tik poilsiui, tikėtina, kad atostogos sodyboje padės jums kur kas labiau atsipalaiduoti ir pasisemti daugiau jėgų.

pr2021/55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite