Atostogoms sodyboje ruoškitės iš anksto

Vasarą daugelis iš mūsų nori kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad nieko keisto, kad dažnai pasirenkamas poilsis sodyboje. Tik vertinantiems „miestietiškus“ patogumus neretai kyla dvejonių, ar tokia atostogų galimybė tikrai gali būti geriausia.

Viskas bus gerokai paprasčiau, jei atostogoms ruošitės iš anksto ir pasirūpinsite keliais svarbiausiais dalykais, kurie garantuos, kad poilsiaudami nepatirsite pernelyg daug rūpesčių. Viską, ko jums gali prireikti, rasite Pigu.lt parduotuvėje: čia produkcijos asortimentas visuomet yra pakankamai gausus, tad visai nesvarbu, ko šiuo metu ieškote, įsigyti reikalingų prekių galėsite nė neišeidami iš namų.

Prekių pristatymas jūsų pasirinktu adresu

Jei šiuo metu leidžiate laiką sodyboje, ir netikėtai prireikė vienos ar kitos prekės, tikrai nebūtina planuoti kelionės į prekybos centrą: dauguma internetinių parduotuvių gali pasiūlyti patogų prekių pristatymą kliento pasirinktu adresu, todėl įsigyti prekių įsigijimas tikrai nepareikalaus pernelyg daug laiko ar pastangų. Įprastai prekių pristatymas per kurjerių tarnybą trunka iki kelių darbo dienų, taigi, jums tikrai neteks ilgai laukti, kol užsakytos prekės bus pristatytos.

Galbūt atėjo laikas atnaujinti aplinką?

Jei sodybos aplinka jūsų nedžiugina, vertėtų pasvarstyti apie tam tikrus pokyčius. Galbūt vertėtų pasodinti tam tikrų ilgamečių augalų, arba teritoriją apjuosti tvora? Nors gana dažnai manoma, kad aplinkos atnaujinimas gali pareikalauti pernelyg didelių investicijų ar ypatingų pastangų, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Čia galėsite rasti įvairių sprendimų, kurie jums padės greitai ir paprastai apjuosti teritoriją ar apsaugoti pasodintus augalus. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti prekių itin palankiomis kainomis, taigi, aplinkos atnaujinimas taps ne tik paprastesnis, bet taip pat ir gerokai pigesnis.

Pasvarstykite, kokias pramogas rinksitės

Nors kartais tiesiog norisi laiką leisti gryname ore ir nieko neveikti, tačiau anksčiau ar vėliau atsiranda poreikis tam tikrai veiklai. Mūsų šalies orai net ir vasaros metu ne visuomet džiugina saule ir šiluma, todėl pagalvokite, ką veiksite, kai lauke pliaups lietus. Jei atostogausite su šeima ar bičiulių kompanija, jums gali patikti išbandyti įvairius stalo žaidimus, kurie pakels nuotaiką ir užtikrins smagų laisvalaikį net niūriausiu oru. Taip pat gali būti naudinga lauke įsirengti baseiną ar įsigyti dviratį, kuriuo galėsite nuvykti į parką ar prie vandens telkinio.

Pasirūpinkite erkių prevencija

Niekam ne paslaptis, kad erkės mėgsta slėptis aukštoje žolėje, todėl svarbu pasirūpinti periodišku vejos pjovimu. Žoliapjovės vejapjovės padės jums greičiau ir paprasčiau nušienauti žolę, todėl daugiau laiko galėsite skirti kur kas malonesnei veiklai. Šiandien siūlomų vejapjovių asortimentas tikrai nemažas, tad vertėtų pasvarstyti, kokia įranga geriausiai atitiktų jūsų individualius poreikius. Galite rinktis elektrinę, akumuliatorinę ar benzininę vejapjovę: kiekviena iš jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl naudinga visa tai išsiaiškinti, o prireikus pasikonsultuoti su žoliapjovėmis prekiaujančiais specialistais.

Pamirškite visus slegiančius rūpesčius

Metų laikotarpyje rekomenduojama bent du kartus atsitraukti nuo darbų ir pakankamai laiko skirti kokybiškam poilsiui. Deja, gana dažnai darbo rūpesčiai keliauja kartu su mumis, todėl atostogų nuotaikos taip ir nepavyksta pajusti. Jei manote, kad atostogų metu galite sulaukti su darbo reikalais susijusių elektroninių laiškų ar skambučių, tiesiog nesivežkite su savimi darbinio telefono ir atjunkite savo elektroninio pašto paskyrą. Jei visą savo dėmesį skirsite vien tik poilsiui, tikėtina, kad atostogos sodyboje padės jums kur kas labiau atsipalaiduoti ir pasisemti daugiau jėgų.

pr2021/55

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite