Atliekos po statybų –  tikras vargas

Kad ir kokios atliekos po statybų lieka, džiugu, kad šiuo metu nereikia pačiam sukti galvos, kur jas dėti. Jums visada gali ištiesti pagalbos ranką specialistai. Tik reikia ieškoti tų, kurie teikia tiksliai tokias paslaugas, kokių jums reikia.

Štai atliekų išvežimas Vilniuje – viena tų paslaugų, kuri sulaukia vis daugiau dėmesio. Ir tikrai ne tik verslų, kurie dažniausiai be tokios pagalbos nesijudina iš vietos, tačiau taip pat ir fizinių asmenų, kurie vertina tai, kad tokio tipo paslaugų kainos krenta, tad ir galimybės tampa kur kas labiau prieinamos.

Po statybų lieka labai daug ir įvairių atliekų. Žinoma, visada geriausia jas atidžiai išrūšiuoti ir pasirinkti tas, kurios dar atrodo tinkamos. Tokiu atveju žmogus gali būti ramus,  kad ne tik padės gamtai, tačiau ir uždirbs. Juk yra labai daug grupių, kuriose galima parduoti statybų medžiagas, kurių jums jau nebereikia.

Visgi, siūlome nepamiršti, kad toks rūšiavimas užima nemažai laiko. Galima, tačiau ar turite tam laiko, kai vyksta statybos?

Dažniausiai ne ir norisi, kad visus darbus, kurie yra susiję su atliekomis – tinkamai atliktų specialistai, kurie tai išmano geriausiai ir dirba kasdien su ta sfera susijusius darbus.

Siūlome ir jums taip daryti. Tik kaip rasti tuos, kurie siūlo tokias paslaugas, kurios jums labiausiai tinka?

Juk Vilniuje labai daug įmonių siūlo išvežti atliekas. Taigi, pirmiausia siūlome susipažinti su kainomis, kurios dažniausiai yra pateiktos internete. Esame tikri, kad tai puiki galimybė kur kas paprasčiau ir greičiau palyginti variantus bei rasti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Taip pat siūlome skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę. Galiausiai, reikia kuo detaliau skaityti sutartis, kuriose yra svarbiausi punktai, susiję su teikiamomis paslaugomis. Esame tikri, kad jie tikrai sukonkretins paieškas.

Svarbiausia yra tartis su tais, kurie gali padėti tinkamai utilizuoti atliekas. Tai yra, daryti tai ekologiškai ir tuo pačiu perdirbti tą dalį, kurią galima. Mūsų darbas yra samdyti tokias įmones ir tuo pačiu kurti tvarų gyvenimą. Tai yra ir pareiga, ir atsakomybė.

O jūs ar tai darote? Juk nėra sunku. Ypač, kai mūsų darbas yra tik rasti tokias paslaugas atliekančias įmones.

pr2022/151

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite