Artėja draugės gimtadienis ir nežinai ką jai padovanoti? Nesibaimink, turime išeitį!

Draugystė yra gražiausias jausmas, kuris gali nutikti kiekvienam žmogui. Su draugu leidžiame laiką, visuomet galime pasikalbėti ir išsipasakoti, dėl to draugai yra reikalingi. Pasaulyje yra daugybė posakių, kad geriau turėti vieną draugą, bet ištikimą, dėl to reikia atkreipti dėmesį, jog ne visi žmonės gali būti geri draugai. 

 

Artėjant draugės gimtadieniui galvoje nuolat sukasi klausimas: ką jai padovanoti? Kokia dovana jai patiktų? Ką nupirkti, juk ji viską turi? Nesikrimskite, mes turime keletą idėjų, kurios patiks kiekvienai merginai be išimties.

  • Jei Jūs esate geriausios draugės ilgai ir neturite vienodų apyrankių, ar pakabukų, galite pabandyti pakabukus draugėms. Tai itin stilingi ir madingi pakabukai, kurie tinka prie daugybės apsirengimo stilių. Taip pat pakabukus draugėms galima derinti su apyrankėmis ir žiedais. Kuo skiriasi pakabukai draugėms nuo paprastų pakabukų? Tai dažniausiai yra pakabukai su užrašu, kuris Jums primena viena kitą, dėl to šis papuošalas dažniausiai tampa labai svarbiu atributu ir yra lyg draugystės talismanas. Nesvarbu, kokia proga, ši dovana patiks kiekvienai draugei. Taip pat geriausia draugė gali būti ir mama, pakabukas mamai taip pat yra, jį galima rasti elektroninėje parduotuvėje. Taip pat jis yra madingas ir dailus, neiššaukiantis ir tinkantis prie daugybės aprangų.
  • Jūsų draugė mėgsta stilių ir prabangą? Geriausia dovana yra vėrinys su raide. Šis vėrinys yra su paauksuotomis detalėmis, pakabuku ir perlais. Tai yra šių metų top pirmas papuošalas, nes jis yra itin madingas. Tokius papuošalus galima derinti prie įvairių aprangų, tačiau geriausiai atrodo prie elegantiškos aprangos, lengvos vasarinės suknelės.
  •  Taip pat galima rinktis ir personalizuotus papuošalus, tuomet draugė matys, kad į dovanos rinkimą ir ruošimą įdėjote daug pastangų. Personalizuotas pakabukas yra tas, kurio viduryje išraižomi draugės inicialai. Tai vienetinis papuošalas, kuris ne tik mielas, bet ir labai gražus, dėl to jį verta rinktis dovanai. Simboliškai, pakabukas yra spynos formos, jog draugystė būtų amžina.

Kiekvienai merginai patinka juvelyrikos dirbiniai, dėl to kiekviena būtų laiminga gavusi tokią dovaną. Nustebinkite savo draugę itin aukštos kokybės gaminiais ir ji liks patenkinta. Taip pat galite pasilepinti ir save, juk taip smagu pirkti ir gauti. 

pr2021/57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Įamžinama seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje

2023 m. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicija įgyvendina projektą „Šv. Jokūbo festivalis Švėkšnoje: seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje“. Projekto tikslas – įamžinti vienuolės Antaninos Žemgulytės-Bonitos bei seserų elzbietiečių veiklą Lietuvoje ir Švėkšnoje. Po Pirmo pasaulinio karo nepriklausomoje Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos augti vienuolijoms. 1918–1940 m. Lietuvoje naujai įsikūrė 11 ordinų ir kongregacijų vienuoliai: vargdienių seserys, kazimierietės, kryžietės, elzbietietės, pranciškonės, jėzuitai, kapucinai, dominikonai, saleziečiai, pranciškietės ir salezietės. 1924 m. į Lietuvą iš Karaliaučiaus, kur buvo įsikūręs kongregacijos provincijos centras su noviciatu,

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Taip pat skaitykite