Artėja draugės gimtadienis ir nežinai ką jai padovanoti? Nesibaimink, turime išeitį!

Draugystė yra gražiausias jausmas, kuris gali nutikti kiekvienam žmogui. Su draugu leidžiame laiką, visuomet galime pasikalbėti ir išsipasakoti, dėl to draugai yra reikalingi. Pasaulyje yra daugybė posakių, kad geriau turėti vieną draugą, bet ištikimą, dėl to reikia atkreipti dėmesį, jog ne visi žmonės gali būti geri draugai. 

 

Artėjant draugės gimtadieniui galvoje nuolat sukasi klausimas: ką jai padovanoti? Kokia dovana jai patiktų? Ką nupirkti, juk ji viską turi? Nesikrimskite, mes turime keletą idėjų, kurios patiks kiekvienai merginai be išimties.

  • Jei Jūs esate geriausios draugės ilgai ir neturite vienodų apyrankių, ar pakabukų, galite pabandyti pakabukus draugėms. Tai itin stilingi ir madingi pakabukai, kurie tinka prie daugybės apsirengimo stilių. Taip pat pakabukus draugėms galima derinti su apyrankėmis ir žiedais. Kuo skiriasi pakabukai draugėms nuo paprastų pakabukų? Tai dažniausiai yra pakabukai su užrašu, kuris Jums primena viena kitą, dėl to šis papuošalas dažniausiai tampa labai svarbiu atributu ir yra lyg draugystės talismanas. Nesvarbu, kokia proga, ši dovana patiks kiekvienai draugei. Taip pat geriausia draugė gali būti ir mama, pakabukas mamai taip pat yra, jį galima rasti elektroninėje parduotuvėje. Taip pat jis yra madingas ir dailus, neiššaukiantis ir tinkantis prie daugybės aprangų.
  • Jūsų draugė mėgsta stilių ir prabangą? Geriausia dovana yra vėrinys su raide. Šis vėrinys yra su paauksuotomis detalėmis, pakabuku ir perlais. Tai yra šių metų top pirmas papuošalas, nes jis yra itin madingas. Tokius papuošalus galima derinti prie įvairių aprangų, tačiau geriausiai atrodo prie elegantiškos aprangos, lengvos vasarinės suknelės.
  •  Taip pat galima rinktis ir personalizuotus papuošalus, tuomet draugė matys, kad į dovanos rinkimą ir ruošimą įdėjote daug pastangų. Personalizuotas pakabukas yra tas, kurio viduryje išraižomi draugės inicialai. Tai vienetinis papuošalas, kuris ne tik mielas, bet ir labai gražus, dėl to jį verta rinktis dovanai. Simboliškai, pakabukas yra spynos formos, jog draugystė būtų amžina.

Kiekvienai merginai patinka juvelyrikos dirbiniai, dėl to kiekviena būtų laiminga gavusi tokią dovaną. Nustebinkite savo draugę itin aukštos kokybės gaminiais ir ji liks patenkinta. Taip pat galite pasilepinti ir save, juk taip smagu pirkti ir gauti. 

pr2021/57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite