Artėja draugės gimtadienis ir nežinai ką jai padovanoti? Nesibaimink, turime išeitį!

Draugystė yra gražiausias jausmas, kuris gali nutikti kiekvienam žmogui. Su draugu leidžiame laiką, visuomet galime pasikalbėti ir išsipasakoti, dėl to draugai yra reikalingi. Pasaulyje yra daugybė posakių, kad geriau turėti vieną draugą, bet ištikimą, dėl to reikia atkreipti dėmesį, jog ne visi žmonės gali būti geri draugai. 

 

Artėjant draugės gimtadieniui galvoje nuolat sukasi klausimas: ką jai padovanoti? Kokia dovana jai patiktų? Ką nupirkti, juk ji viską turi? Nesikrimskite, mes turime keletą idėjų, kurios patiks kiekvienai merginai be išimties.

  • Jei Jūs esate geriausios draugės ilgai ir neturite vienodų apyrankių, ar pakabukų, galite pabandyti pakabukus draugėms. Tai itin stilingi ir madingi pakabukai, kurie tinka prie daugybės apsirengimo stilių. Taip pat pakabukus draugėms galima derinti su apyrankėmis ir žiedais. Kuo skiriasi pakabukai draugėms nuo paprastų pakabukų? Tai dažniausiai yra pakabukai su užrašu, kuris Jums primena viena kitą, dėl to šis papuošalas dažniausiai tampa labai svarbiu atributu ir yra lyg draugystės talismanas. Nesvarbu, kokia proga, ši dovana patiks kiekvienai draugei. Taip pat geriausia draugė gali būti ir mama, pakabukas mamai taip pat yra, jį galima rasti elektroninėje parduotuvėje. Taip pat jis yra madingas ir dailus, neiššaukiantis ir tinkantis prie daugybės aprangų.
  • Jūsų draugė mėgsta stilių ir prabangą? Geriausia dovana yra vėrinys su raide. Šis vėrinys yra su paauksuotomis detalėmis, pakabuku ir perlais. Tai yra šių metų top pirmas papuošalas, nes jis yra itin madingas. Tokius papuošalus galima derinti prie įvairių aprangų, tačiau geriausiai atrodo prie elegantiškos aprangos, lengvos vasarinės suknelės.
  •  Taip pat galima rinktis ir personalizuotus papuošalus, tuomet draugė matys, kad į dovanos rinkimą ir ruošimą įdėjote daug pastangų. Personalizuotas pakabukas yra tas, kurio viduryje išraižomi draugės inicialai. Tai vienetinis papuošalas, kuris ne tik mielas, bet ir labai gražus, dėl to jį verta rinktis dovanai. Simboliškai, pakabukas yra spynos formos, jog draugystė būtų amžina.

Kiekvienai merginai patinka juvelyrikos dirbiniai, dėl to kiekviena būtų laiminga gavusi tokią dovaną. Nustebinkite savo draugę itin aukštos kokybės gaminiais ir ji liks patenkinta. Taip pat galite pasilepinti ir save, juk taip smagu pirkti ir gauti. 

pr2021/57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam. Todėl pirmąsias 1000 dienų jo smegenys formuosis ir augs aktyviausiai nei tai darys kada nors vėliau, o raidos rezultatams didelę įtaką turės tėvai bei aplinka. Patarimais, kaip padėti vaikui augti ypatinguoju laikotarpiu iki 3 metų, ir įžvalgomis apie smegenų raidą, su tėvais dalijasi viena iš socialinės iniciatyvos „MaMaDu“ įkūrėjų Marija Dautartaitė, stažuotę atlikusi

Kada nebūtinas COVID-19 tyrimas

Jeigu persirgote COVID-19 ar jau esate pasiskiepiję, pasinaudoti medicinos įstaigų paslaugomis bus lengviau. Šilutės rajone šiomis išimtimis kol kas galės pasinaudoti nedaug gyventojų, mat, liepos 27 d. duomenimis, paskiepyta tik 16 101 rajono gyventojas, tai sudaro tik 43,3 proc. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 3118 gyventojų, 2905 – pasveiko, 66 – mirė. Šiuo metu serga jau 46 asmenys. Pagal vėl sparčiai plintančio COVID-19 naujų atvejų skaičius Šilutės rajonas priskirtas raudonajai zonai. Šiuo metu sparčiausiai koronavirusas plinta Klaipėdos apskrities savivaldybėse. Pateikiame Sveikatos

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių. tai rodo naujausi moksliniai tyrimai. Gydytojų kardiologų teigimu, Lietuvoje ir prieširdžių virpėjimas, ir arterinė hipertenzija, tai yra padidėjęs kraujospūdis, yra itin dažnos ir vis dar nepakankamai kontroliuojamos sveikatai pavojingos būklės. Pasak gydytojos kardiologės Julijos Jurgaitytės, prieširdžių virpėjimą itin dažnai sukelia arterinė hipertenzija, tai įrodė ir Europos prevencinės kardiologijos žurnale paskelbti duomenys. Tyrimą atlikę mokslininkai ne tik patvirtino

Plastikinių šiaudelių nebelieka. Ką vertėtų žinoti juos naudojantiems 44 proc. gyventojų?

Nuo liepos pradžios Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, parduotuvėse nebegalima įsigyti vienkartinių plastikinių indų ar šiaudelių. Pastarųjų atsisakyti privalo ir maitinimo įstaigos, taip pat gėrimų ir sulčių gamintojai. Tačiau ar lengva rasti alternatyvą plastikiniams šiaudeliams, prie kurių esame įpratę? 44 proc. šalies gyventojų gerdami gėrimą bent retkarčiais naudoja šiaudelį, rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa. Šiaudelis pasirenkamas dėl įvairių priežasčių. 18 proc. respondentų taip vartoti įvairius gėrimus atrodo patogiau, 17 proc. – skaniau. Patogumą siurbčioti gėrimus per šiaudelį labiausiai

Taip pat skaitykite