Ar esate tinkamas kandidatas dantų implantacijos procedūrai?

Jeigu jums trūksta vieno ar kelių dantų, galimas sprendimo būdas yra įsidėti dantų implantus. Tačiau ne kiekvienas pacientas gali būti tinkamas šiai dantų atstatymo procedūrai. Šiame straipsnyje Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai atkleis, kokius kriterijus turi atitikti tinkamas kandidatas dantų implantacijos procedūrai.

  1. Sveikos dantenos

Jeigu sergate dantenų ligomis, pavyzdžiui, periodontitu, patartina šią procedūrą nukelti, kol išsigydysite ligą. Kad būtų galima įsriegti implantą, dantenos turi būti nepažeistos.

  1. Pakankamas burnos kaulų kiekis ir tankis

Tvirtas žandikaulis yra svarbus tam, kad būtų galima įsriegti implantą. Jeigu nėra pakankamo kaulų kiekio, galima atlikti kaulo priauginimo procedūrą. Po jos, bus galima sėkmingai daryti dantų implantaciją.

  1. Jokio tabako vartojimo

Rūkymas trukdo gijimui ir sėkmingai implantacijai, nes nikotinas silpnina įmuninę sistemą.

  1. Vengimas griežti dantimis

Tie pacientai, kurie nuolat griežia dantimis, apsunkina galimybes sėkmingai implantuotis dantis. Šis įprotis skatina implantų nusibraižymą.

  1. Tinkama dantų priežiūra

Jeigu mąstote apie dantų implantacijos procedūrą, turite sąžiningai rūpintis savo dantimis. Tai ypač svarbu po procedūros, nes tik tinkama burnos priežiūra lems sėkmę. Labai svarbu plauti dantis bent du kartus per dieną, ir valyti tarpdančius su siūlu.

  1. Tinkama mityba

Jeigu mėgstate greitą maistą ir nesveikus užkandžius, teks jų kuriam laikui atsisakyti, arba sumažinti. Tinkamas kandidatas dantų implantacijai, turi rinktis sveiką ir subalansuotą maistą. Tai padeda imuninei sistemai tinkamai funkcionuoti, ir pagreitina gijimą.

              7. Vaistų vartojimas

Pacientams, kurie vartoja tam tikrus vaistus, dantų implantai gali netikti. Jeigu vartojate chemoterapinius vaistus, bisfosfonatus, vaistus nuo širdies ligų, pasikonsultuokite apie tai su savo odontologu.

Akivaizdu, kad ne visi pacientai yra tinkami dantų implantacijai. Bet tinkamą sprendimą priimti, rekomenduojame tik asmeniškai pasikonsultavus su profesionaliu specialistu. Kviečiame atvykti į Šv. Kristoforo odontologijos kliniką, kur patyrę odontologai, padės jums sužinoti jūsų galimybes dėl dantų implantacijos procedūros.

pr2022/189

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite