Ar esate tinkamas kandidatas dantų implantacijos procedūrai?

Jeigu jums trūksta vieno ar kelių dantų, galimas sprendimo būdas yra įsidėti dantų implantus. Tačiau ne kiekvienas pacientas gali būti tinkamas šiai dantų atstatymo procedūrai. Šiame straipsnyje Šv. Kristoforo odontologijos klinikos specialistai atkleis, kokius kriterijus turi atitikti tinkamas kandidatas dantų implantacijos procedūrai.

  1. Sveikos dantenos

Jeigu sergate dantenų ligomis, pavyzdžiui, periodontitu, patartina šią procedūrą nukelti, kol išsigydysite ligą. Kad būtų galima įsriegti implantą, dantenos turi būti nepažeistos.

  1. Pakankamas burnos kaulų kiekis ir tankis

Tvirtas žandikaulis yra svarbus tam, kad būtų galima įsriegti implantą. Jeigu nėra pakankamo kaulų kiekio, galima atlikti kaulo priauginimo procedūrą. Po jos, bus galima sėkmingai daryti dantų implantaciją.

  1. Jokio tabako vartojimo

Rūkymas trukdo gijimui ir sėkmingai implantacijai, nes nikotinas silpnina įmuninę sistemą.

  1. Vengimas griežti dantimis

Tie pacientai, kurie nuolat griežia dantimis, apsunkina galimybes sėkmingai implantuotis dantis. Šis įprotis skatina implantų nusibraižymą.

  1. Tinkama dantų priežiūra

Jeigu mąstote apie dantų implantacijos procedūrą, turite sąžiningai rūpintis savo dantimis. Tai ypač svarbu po procedūros, nes tik tinkama burnos priežiūra lems sėkmę. Labai svarbu plauti dantis bent du kartus per dieną, ir valyti tarpdančius su siūlu.

  1. Tinkama mityba

Jeigu mėgstate greitą maistą ir nesveikus užkandžius, teks jų kuriam laikui atsisakyti, arba sumažinti. Tinkamas kandidatas dantų implantacijai, turi rinktis sveiką ir subalansuotą maistą. Tai padeda imuninei sistemai tinkamai funkcionuoti, ir pagreitina gijimą.

              7. Vaistų vartojimas

Pacientams, kurie vartoja tam tikrus vaistus, dantų implantai gali netikti. Jeigu vartojate chemoterapinius vaistus, bisfosfonatus, vaistus nuo širdies ligų, pasikonsultuokite apie tai su savo odontologu.

Akivaizdu, kad ne visi pacientai yra tinkami dantų implantacijai. Bet tinkamą sprendimą priimti, rekomenduojame tik asmeniškai pasikonsultavus su profesionaliu specialistu. Kviečiame atvykti į Šv. Kristoforo odontologijos kliniką, kur patyrę odontologai, padės jums sužinoti jūsų galimybes dėl dantų implantacijos procedūros.

pr2022/189

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti apie Volvo raktų gamybą?

volvo raktai

Volvo raktų pririšimas prie imobilaizerio yra būtina procedūra norint pasirūpinti papildomu raktu arba nauju, kai visi pametami. Taip yra dėl to, jog jau keliasdešimt metų Volvo savo automobiliuose naudoja imobilaizerį – elektroninę sistemą, kuri blokuoja automobilio užvedimą neturint pririšto rakto. Taigi, ką daryti jeigu visi raktai pasimetė arba reikia pagaminti atsarginį? Volvo raktų gamyba, kai visi raktai pamesti Itin populiarus gamintojas Lietuvoje, pasiteisinęs dėl savo patvarumo, komforto ir pravažumo. Lietuvoje iki šiol galima rasti nemažai jau trečią dešimtmetį skaičiuojančių V70,

Saugus paspirtukininkas kelyje. Pasak draudikų, ši misija vis dar neįmanoma

Elektriniu paspirtuku važinėja kas penktas mūsų šalies gyventojas, tačiau vos 3 proc. paspirtukininkų į gatves išrieda užsidėję šalmą. Kol teisinio reglamentavimo dėl šios apsaugos priemonės dėvėjimo Lietuvoje nėra, draudikai ir vasarą ragina paspirtukų vairuotojus į kelią leistis tik užsidėjus šalmą.   Nedėvi šalmo Tyrimo duomenimis, 79 proc. Lietuvos žmonių niekada nevažinėja elektriniais paspirtukais. Šia transporto priemone nesinaudoja 84 proc. moterų ir 74 proc. vyrų. Pastebėtina, kad elektriniai paspirtukai populiariausi tarp 16-19 metų jaunuolių, taip pat 20-34 m. amžiaus grupėje. Apklausa

Sulaikyti neblaivūs vairuotojai

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Birželio 10 d. po pietų gyvenamojo namo kieme Barvų k., Saugų sen., neblaivus (3,82 prom.) vyras, gim. 1990 m., vairavo automobilį ,,Volkswagen Sharan“. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. popietę Švėkšnoje sustabdytas automobilis ,,Audi“, kurį vairavo neblaivus (1,68 prom.) vyras, gim. 1997 m. Jis buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 10 d. per pietus Barvų k., Saugų sen., sustabdytas automobilis ,,Audi A4“, kurį vairavo neblaivi (3,25 prom.) moteris, gim. 1995

Apdovanoti gabiausi ir talentingiausi Šilutės krašto mokiniai ir jų mokytojai

Birželio 11 d. Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerai Daiva Žebelienė ir Tomas Budrikis, administracijos direktorius Andrius Jurkus padėkos raštais ir dovanų čekiais apdovanojo mokinius už aukštus asmeninius akademinius pasiekimus ir aktyvią veiklą. Pagerbti ir mokiniai, laimėję prizines vietas tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose. Iš viso apdovanota net 40 jaunųjų pamariškių. Iškilmingos ceremonijos metu padėkos raštai įteikti ir šiuos talentus ugdantiems pedagogams.   Apdovanojimai šiais metais skirti šiems mokiniams ir jų mokytojams: Aironui Eglinskui, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos

Taip pat skaitykite