Apdovanoti Šilutės vardą garsinantys mokiniai bei jų mokytojai

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Sigitas Šeputis bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė birželio 8 d. padėkos raštais ir dovanų kuponais apdovanojo mokinius, laimėjusius prizines vietas tarptautinėse bei šalies olimpiadose, konkursuose. Mero padėkos įteiktos ir juos parengusiems mokytojams.

Padėkos žodžiai ir dovanos skirti šiems mokiniams bei jų mokytojams:

Lukrecijai Lazaraitytei,  Šilutės pirmosios gimn. III klasės mokinei, už I vietą Žemaitijos regiono konkurse „Skaitymas žemaitiškai“, už II vietą Mažosios Lietuvos regiono etninės kultūros olimpiados II ture bei Šilutės krašto garsinimą; Etninės kultūros globos tarybos specialus prizas ir diplomas – Vaidai Galinskienei, Pirmosios gimnazijos mokytojai.

Etninės kultūros globos tarybos padėka – Emilijai Pleikytei, Ainorui Plotnikovui,  Pirmosios gimn. IV klasės mokiniams už laimėjimus respublikiniame moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurse-parodoje „Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui“ bei Šilutės krašto garsinimą; padėkota ir jų mokytojai Nijolei Titienei.

Pirmosios gimnazijos I klasės mokinei Godai Džalagonijai už laimėtą III vietą respublikiniame lietuviškos dainos festivalyje-konkurse „Mūsų dienos 2022“ bei Šilutės krašto garsinimą; Pirmosios gimnazijos neformaliojo švietimo būrelio „Estrados studija“ vadovas Vygantas Stoškus.

Vydūno gimnazijos IV klasės mokinėms Vėjūnei Leškytei, Valentinai Barauskaitei už laimėjimą respublikiniame kūrybiniame komiksų konkurse „Kuriame saugų internetą kartu“ bei Šilutės krašto garsinimą; gimnazijos informatikos mokytoja Tatjana Balvočienė.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos IV klasės mokiniui Lukui Bliūdžiui už I vietą ES jaunųjų mokslininkų konkurse bei Šilutės krašto garsinimą; mokytoja Danguolė Šaulienė.

Vainuto gimnazijos 9 klasės mokinei Aurelijai Skurdelytei už I vietą Mažosios Lietuvos regiono etninės kultūros olimpiados II ture bei Šilutės krašto garsinimą. Jai įteiktas ir Etninės kultūros globos tarybos specialus prizas ir diplomas. Padėkota Vainuto gimnazijos mokytojui Vincas Žąsyčiui ir įteikta Etninės kultūros globos tarybos padėka.

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniui Ugniui Urnikiui už dalyvavimą respublikinio Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ respublikiniame etape bei Šilutės krašto garsinimą; mokytoja Vidilija Aidukienė.

Šilutės meno mokyklos mėgėjų 1 klasės mokinei Faustai Balodytei už iškovotą laureatės vardą respublikiniame Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ bei Šilutės krašto garsinimą; Mokytoja Kristina Kasperaitytė.

Aušrinei Kuršelytei,  Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio 3 klasės mokinei už I vietą „Lietuvos vaikų balsas“ pranešimų konkurse bei Šilutės krašto garsinimą; Ugnei Barakauskaitei, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio  3 klasės mokinei, už I vietą respublikiniuose piešinių konkursuose „Gandrai, gandrai, ga, ga, ga…“, „Stebuklinga gėlė“, „Saugus eismas kelyje 2022“ ir laimėjusiai III vietą respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Gamtos įkvėpti“ bei Šilutės krašto garsinimą; Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio mokytoja metodininkė Rita Judžentienė.

Mero padėka ir dovanų kuponai už aukštus asmeninius akademinius laimėjimus ir aktyvią veiklą įteikti:

Robertai Petrylaitei, Šilutės pirmosios gimnazijos IV klasės mokinei;

Nojui Stankevičiui, Šilutės pirmosios gimnazijos III klasės mokiniui;

Linui Kirjanovui, Šilutės Vydūno gimnazijos I klasės mokiniui;

Giedriui Eidukiui, Šilutės Vydūno gimnazijos III klasės mokiniui;

Dominykui Stankui, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 7 klasės mokiniui;

Gyčiui Nogaičiui, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 8 klasės mokiniui;

Martynai Daukšaitei, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 6 klasės mokinei;

Benui Laurinaičiui, Vainuto gimnazijos 12 klasės mokiniui;

Markui Adomaičiui, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniui;

Mantui Stakvilevičiui, Šilutės Pamario progimnazijos 6 klasės mokiniui;

Nedai Alškaitei, Šilutės Pamario progimnazijos 8 klasės mokinei;

Simui Jankauskui, Kintų pagrindinės mokyklos 8 klasės mokiniui;

Saulei Kazlauskaitei, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinei;

Viliui Budvyčiui, Juknaičių pagrindinės mokyklos 3 klasės mokiniui;

Tomai Girdvainytei, Usėnų pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinei;

Armantei Vytuvytei,  Vilkyčių pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinei;

Rūteniui Urbonui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4 klasės mokiniui;

Vitalijai Kostrubaitei, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio 4 klasės mokinei;

Majui Vilkui, Šilutės meno mokyklos 6 klasės mokiniui.

Už reikšmingus laimėjimus tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose mero padėka bei dovanų kuponai įteikti šiems Šilutės meno mokyklos mokiniams:

Pijui Pirogovui, meno mokyklos 7 klasės mokiniui. Milanai Čuchriajevai, meno mokyklos 5 klasės mokinei.

Evai Stonytei, meno mokyklos 7 klasės mokinei. Šių atlikėjų mokytoja Liudmila Mikkelsen.

Medai Siliūtei, meno mokyklos išplėstinio ugdymo 1 klasės mokinei. Ąžuolui Lukošiui,  meno mokyklos 2 klasės mokiniui. Nerijai Vytuvytei, meno mokyklos 4 klasės mokinei. Meno mokyklos mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė.

Liepai Žadeikaitei, meno mokyklos 3 klasės mokinei. Mokytoja Žydrė Adomaitienė.

Austėjai Dromantaitei, meno mokyklos 2 klasės mokinei. Majai Orentaitei, meno mokyklos 2 klasės mokinei. Mildai Odinbergaitei, meno mokyklos 1 klasės mokinei. Mildai Gutauskaitei, Meno mokyklos 6 klasės mokinei. Mokytoja Greta Gelžinyė.

Danielei Mamkaitytei, meno mokyklos 3 klasės mokinei. Karolinai Šikšniūtei, meno mokyklos 3 klasės mokinei. Mokytojas Aivaras Lidžius.

 

Mero padėka ir čekiais apdovanoti bendrojo ugdymo mokyklų meno kolektyvai:

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos teatro studija, mokytoja Jūratė Daugalienė;

Vydūno gimnazijos komanda PROGREDIS, mokytoja Alicija Odinbergienė;

Pirmosios gimnazijos komanda „Kuriame Lietuvą“, mokytoja Daiva Strazdauskienė;

Pirmosios gimnazijos jaunoji bendrovė „Jaunosios ekspertės“, mokytoja Daiva Jakienė,;

Pirmosios gimnazijos komanda „Kūrėjų oazė“; mokytoja Nijolė Titienė.

Parengta pagal Šilutės r. sav. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Valyti sniegą nuo saulės elektrinės modulių ar ne?

Saulės elektrinės žiemą pagamina pastebimai mažiau elektros energijos, palyginus su vasara.  Energetikos ekspertai sako, kad lėtesnes saulės modulių darbo apsukas lemia ne tik trumpos ir sąlyginai tamsios žiemos dienos, bet ir juos užklojantis sniegas. Saulės modulių švaros higiena „Vadinamoji saulės modulių švaros higiena yra labai svarbi ruošiantis žiemai ir sniegui. Tobulu atveju saulės elektrinių savininkai pasirūpina papildoma vertikalia užkarda, kad moduliai sniegu būtų užpustomi kuo mažiau. Kartais, jeigu tai įmanoma, galima galvoti ir apie jų nuolydžio kampo padidinimą. Specialiai valyti

Praktiškos kalėdinės dovanos artimiesiems

Gruodžio mėnesį daugelis sieja su magišku ir jaukiu šventiniu laikotarpiu. Norintiems savo šeimos narius nustebinti praktiška dovana, ekspertas siūlo dovanoti buitinės technikos prietaisus. Jie pagelbės ir mėgstantiems suktis buityje, ir tiems, kuriems maisto gaminimas ir namų tvarkymas nėra smagi veikla.   „Buitinė technika gali būti puiki dovana artimiesiems. Platus asortimentas leis rasti prietaisą, kuris ne tik atitiks kiekvieno poreikius, tačiau ir neviršys jūsų numatyto biudžeto. Tokia dovana yra labai praktiška, tad būsite kone garantuoti, kad nenueis veltui“, – sako „Samsung“

Tiriama galima sisteminė korupcija Šilutės rajono savivaldybėje

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų vadovaujamame ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui. Šiame tyrime įtarimai dėl papirkimo pareikšti ir dviem privačių bendrovių vadovams. Vienas jų taip pat įtariamas klastojęs dokumentus. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, administracijos direktorius galimai priėmė ne mažesnės kaip 47 000 Eur vertės kyšius prekėmis ir paslaugomis iš statybų darbus atliekančių asmenų. Įtariama, kad minėtos prekės ir paslaugos buvo panaudotos įrengiant jo šeimos nariui

Policija sustiprins pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę

Tauragės apskr. VPK pareigūnai nuo gruodžio 9 d. iki kitų metų sausio 4 d. vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Visu šiuo laikotarpiu policijos pareigūnai tikrins fizinius ir juridinius asmenis, importuojančius bei prekiaujančius pirotechnikos priemonėmis bei galimas civilinių pirotechnikos priemonių neteisėto prekybos ir naudojimo vietas. Dėmesys bus telkiamas ne tik į fizines prekybos vietas, bet ir į prekybą internetinėje erdvėje. Policijos pareigūnai pataria šventės atributiką pirkti tik specializuotose pirotechnikos gaminių parduotuvėse arba prekybos centruose. Perkant priemones iš

Taip pat skaitykite