Aliejų nauda odai ir plaukams

Apie natūralių, augalinių aliejų naudą mūsų odai ir plaukams šiandien kalbama vis daugiau. Parduotuvių lentynose rikiuojasi eilės skirtingų buteliukų, belieka tik išsirinkti tinkamiausią.

Kuo aliejai mums naudingi ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią produktą?

Aliejų nauda plaukams

Visų pirma, aliejus yra puiki priemonė išsausėjusiems, spindesį praradusiems plaukams. Jis ne tik drėkina ir maitina plauką, bet ir saugo nuo nepageidaujamo ir žalingo išorinio poveikio.

Aliejų plaukams yra įvairiausių ir dažniausiai visi jie puikiai tinka. Svarbu nenaudoti jo per daug – tuomet plaukai bus linkę greičiau riebaluotis. Taip pat geriau rinktis aliejų, kuris lengvai nusiplauna. Kuo sunkiau jį nuplauti, tuo labiau pažeidžiami plaukai.

Mūsų rekomendacija – aliejinė plaukų kaukė, kuris atkuria pažeistus plaukus, suteikia jiems šilko švelnumo ir spindesio, skatina greitą jų augimą ir apsaugo nuo lūžinėjimo, skilimo ir susivėlimo. Taip pat aliejus apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir nuo saulės, vėjo ir jūros daromos žalos. Jis yra natūralus, pagamintas kokosų pagrindu, pilnas vitaminų, mineralų ir kitų plaukams reikalingų medžiagų.

Aliejų nauda veido odai

Aliejai iš kitų odos priežiūros priemonių išsiskiria tuo, kad yra visiškai natūralūs. Tokiuose aliejuose daug odai reikalingų medžiagų ir kitaip nei sintetiniai aliejai, jie nėra linkę užkimšti poras. Natūralus aliejus padeda veido odai susigrąžinti elastingumą ir drėgmę, jaunina ją, netgi šalina pigmentines dėmes. Kokį aliejų pasirinkti?

Svarbu atsižvelgti į savo odos tipą. Pavyzdžiui, sausai odai reikėtų rinktis riebesnį aliejų, mišriai arba riebiai odai rekomenduojama rinktis aliejų, turintį daug linolo rūgšties. Apskritai, kai kalbama apie aliejus, skirtus veido odai, geriausia naudoti aliejų mišinius.

Aliejų nauda kūno odai

Kodėl verta naudoti kūno aliejus? Aliejus drėkina odą, skatina  kolageno gamybą, padeda kovoti su celiulitu, senėjimo požymiais, sumažina saulės padarytą žalą, padeda valdyti egzemą, atkuria pažeistą odą.

Iš tiesų, aliejus galima naudoti ir norint sumažinti celiulito požymius.

Taip pat naudinga teptis aliejais po nudegimų saulėje. Apsauga nuo saulės ramina odą po nudegimų saulėje ar soliariumo, giliai ją drėkina, atgaivina ir maitina.

Tad ar verta įtraukti aliejus į odos priežiūros rutiną? Tikrai taip! Pasirūpinkime savo oda taip, kaip ji to nusipelnė.

pr2021/100

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite