Aliejų nauda odai ir plaukams

Apie natūralių, augalinių aliejų naudą mūsų odai ir plaukams šiandien kalbama vis daugiau. Parduotuvių lentynose rikiuojasi eilės skirtingų buteliukų, belieka tik išsirinkti tinkamiausią.

Kuo aliejai mums naudingi ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią produktą?

Aliejų nauda plaukams

Visų pirma, aliejus yra puiki priemonė išsausėjusiems, spindesį praradusiems plaukams. Jis ne tik drėkina ir maitina plauką, bet ir saugo nuo nepageidaujamo ir žalingo išorinio poveikio.

Aliejų plaukams yra įvairiausių ir dažniausiai visi jie puikiai tinka. Svarbu nenaudoti jo per daug – tuomet plaukai bus linkę greičiau riebaluotis. Taip pat geriau rinktis aliejų, kuris lengvai nusiplauna. Kuo sunkiau jį nuplauti, tuo labiau pažeidžiami plaukai.

Mūsų rekomendacija – aliejinė plaukų kaukė, kuris atkuria pažeistus plaukus, suteikia jiems šilko švelnumo ir spindesio, skatina greitą jų augimą ir apsaugo nuo lūžinėjimo, skilimo ir susivėlimo. Taip pat aliejus apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir nuo saulės, vėjo ir jūros daromos žalos. Jis yra natūralus, pagamintas kokosų pagrindu, pilnas vitaminų, mineralų ir kitų plaukams reikalingų medžiagų.

Aliejų nauda veido odai

Aliejai iš kitų odos priežiūros priemonių išsiskiria tuo, kad yra visiškai natūralūs. Tokiuose aliejuose daug odai reikalingų medžiagų ir kitaip nei sintetiniai aliejai, jie nėra linkę užkimšti poras. Natūralus aliejus padeda veido odai susigrąžinti elastingumą ir drėgmę, jaunina ją, netgi šalina pigmentines dėmes. Kokį aliejų pasirinkti?

Svarbu atsižvelgti į savo odos tipą. Pavyzdžiui, sausai odai reikėtų rinktis riebesnį aliejų, mišriai arba riebiai odai rekomenduojama rinktis aliejų, turintį daug linolo rūgšties. Apskritai, kai kalbama apie aliejus, skirtus veido odai, geriausia naudoti aliejų mišinius.

Aliejų nauda kūno odai

Kodėl verta naudoti kūno aliejus? Aliejus drėkina odą, skatina  kolageno gamybą, padeda kovoti su celiulitu, senėjimo požymiais, sumažina saulės padarytą žalą, padeda valdyti egzemą, atkuria pažeistą odą.

Iš tiesų, aliejus galima naudoti ir norint sumažinti celiulito požymius.

Taip pat naudinga teptis aliejais po nudegimų saulėje. Apsauga nuo saulės ramina odą po nudegimų saulėje ar soliariumo, giliai ją drėkina, atgaivina ir maitina.

Tad ar verta įtraukti aliejus į odos priežiūros rutiną? Tikrai taip! Pasirūpinkime savo oda taip, kaip ji to nusipelnė.

pr2021/100

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite