Akių makiažas ir naudojamos priemonės

Pirmiausia, prieš  į rankas paimdami šešėlių aplikatorių, turėtumėte tinkamai paruošti akių vokų odą: išvalykite akis, užtepkite specialiu geliu, o tada vokus nusausinkite biria  arba presuota pudra. Kitas žingsnis yra akių vokų šešėlių pagrindas. Dėl kelių svarių priežasčių tai naudinga kiekvienai moteriai, mėgstančiai dažyti: pirmiausia šis pagrindas gali išlyginti vokus, antra – akių šešėlis nesudaro raukšlių, o trečia – padengti ir paslėpti nereikalingą odos atspalvį ir padaryti jį matiniu.

Pasak profesionalių makiažo meistrų, dėl akių vokų šešėlio oda geriau „pritvirtina“ šešėlius, pastaruosius lengviau paskirstyti aplink vokus, išgauti ryškesnes spalvas, o svarbiausia, kad makiažas išlieka ilgiau. Atminkite, kad dengiant akių vokų sausumą, šešėlis turėtų išsiplėsti iki akių kontūro ir tušo. Grožio ekspertai taip pat rekomenduoja juos „susieti“ su tinkama akių kontūro linija ir atsargiai tepti teptuku.

Nepamirškite, jog prieš pradedant ant akių vokų dėti makiažą, privaloma akių vokams naudoti akių šešėlių bazę. Bazės dėka makiažas nesubėga, atrodo daug gražiau. Taip pat ir makiažas išlieka ilgiau, bei šešėliai sklaidosi lengviau. Jei akių vokai nėra pakankamai lygūs, nenusiminkite. Ant jų esančios raukšlės rodo, kad reikėtų vengti perlamutrinių atspalvių, nes išsiskirs net menkiausi vokų apgamai. Taigi jūsų kosmetikos krepšelyje turėtų būti tik matiniai šešėliai ar mažai blizgančių dalelių.

Vizažistai dažniausiai naudoja įvairias priemones, kad klientų akys atrodytų kuo gražiau. Jei norite gauti intensyvesnių šešėlių, tam naudokite šešėlių aplikatorių. Jei moterų makiažo tikslas yra lengvi, akį traukiantys tonai, reikėtų naudoti natūralių šerių šepetėlį. Tepant skystą akių šešėlį, padės jūsų pirštai.

Akių šešėlių tekstūros:

  • Sausi šešėliai. Gali būti matiniai, spindintys, besimainantys ir žvilgūs. Tai pati populiariausia šešėlių rūšis, jais lengva naudotis dėl jų gero maišymosi. Daugelyje dekoratyvinės kosmetikos linijų šios tekstūros pasirinkimas didžiausias. 
  • Riebūs šešėliai. Tai kreminės konsistencijos šešėlių tipas. Gali būti matiniai ir spindintys. Jais paprasta nudažyti visą voką vienu brūkštelėjimu. Geriausia naudoti riebius šešėlius, kurie džiūdami virsta pudra, taip nepabrėžiamos odos klostės. Taip pat galima sumaišyti sausus ir riebius šešėlius, norint išgauti intensyvesnę spalvą. 
  • Skysti šešėliai. Toki šešėliai paprastai spindi kaip metalas. Šiuos šešėlius patariama naudoti labiau pažengusioms, kadangi skysti šešėliai dažnai blogai susimaišo. Tokiais šešėliais voką reikia dažyti teptuku labai kruopščiai. Skystais šešėliais įprasta brėžiami akių kontūrai arba jais dažomas plotas arti blakstienų linijos šitaip sustiprinant blakstienų spalvos intensyvumą.

Nepamirškite, jog svarbiausia kokybiškos priemonės, o makiažą atlikti gali padėti įvairūs vaizdo įrašai internete.

pr2021/59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Įamžinama seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje

2023 m. Šilutės Hugo Šojaus muziejaus Švėkšnos ekspozicija įgyvendina projektą „Šv. Jokūbo festivalis Švėkšnoje: seserų elzbietiečių veikla Švėkšnoje“. Projekto tikslas – įamžinti vienuolės Antaninos Žemgulytės-Bonitos bei seserų elzbietiečių veiklą Lietuvoje ir Švėkšnoje. Po Pirmo pasaulinio karo nepriklausomoje Lietuvoje susiklostė palankios sąlygos augti vienuolijoms. 1918–1940 m. Lietuvoje naujai įsikūrė 11 ordinų ir kongregacijų vienuoliai: vargdienių seserys, kazimierietės, kryžietės, elzbietietės, pranciškonės, jėzuitai, kapucinai, dominikonai, saleziečiai, pranciškietės ir salezietės. 1924 m. į Lietuvą iš Karaliaučiaus, kur buvo įsikūręs kongregacijos provincijos centras su noviciatu,

Kaip tinkamai laikyti nusipirktą pieną

Pienas – vienas perkamiausių lietuvių maisto produktų. Kad jis išlaikytų savo skonį ir maistines savybes iki pat galiojimo laiko pabaigos, jį parsinešę namo turėtume laikytis tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų, ko gero, yra žinomos daugeliui, tačiau kai kurios gali nustebinti. Apie tai, kokių klaidų vengti nusipirkus pieno, pasakoja prekės ženklą „Dvaro“ valdančios bendrovės „Pieno žvaigždės“ vyriausioji technologė Dalia Mickeliūnienė. Pienas turi būti laikomas šaldytuve. Tad įsipylę pieno, visuomet stenkitės kuo greičiau jį padėti atgal į šaldytuvą. Taip pat visuomet

Gydymo įstaigos gaus daugiau lėšų už suteiktas paslaugas, medikai – didesnius atlyginimus

Siekiant sudaryti sąlygas gydymo įstaigoms nuo 2024 m. sausio 1 d. didinti medikų darbo užmokestį ne mažiau kaip 10 proc., sveikatos apsaugos ministro įsakymu padidintos asmens sveikatos priežiūros paslaugų bazinės kainos. Tai leis gydymo įstaigoms gauti papildomų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) ir skirti jas darbuotojų darbo užmokesčiui didinti. Pagal padidintus įkainius būtų atsiskaitoma už asmens sveikatos priežiūros paslaugas, suteiktas nuo šių metų lapkričio 1 d. „Laikomės įsipareigojimų reguliariai didinti medicinos darbuotojų atlygius – tai daroma peržiūrint įkainius

Su patyčiomis mokyklose vaikai kovoja pasitelkę piešinius

Patyčios tarp mokyklinio amžiaus vaikų yra viena opiausių problemų. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, patyčias patiria vidutiniškai 42 proc. berniukų ir 37 proc. mergaičių 40-yje labiausiai išsivysčiusių šalių. Pasipriešinti patyčioms nusiteikę ir Lietuvos vaikai, pasitelkę tam kūrybingas idėjas. „Su patyčiomis susidurti gali ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugusieji. Tačiau, jei suaugusieji gali apsiginti, labai dažnai vaikai jaučiasi bejėgiai prieš juos emociškai, o kartais net fiziškai žalojantį elgesį. Galime pasidžiaugti, kad patyčios mokyklose nebėra tabu – ši problema ne

Taip pat skaitykite