Akių makiažas ir naudojamos priemonės

Pirmiausia, prieš  į rankas paimdami šešėlių aplikatorių, turėtumėte tinkamai paruošti akių vokų odą: išvalykite akis, užtepkite specialiu geliu, o tada vokus nusausinkite biria  arba presuota pudra. Kitas žingsnis yra akių vokų šešėlių pagrindas. Dėl kelių svarių priežasčių tai naudinga kiekvienai moteriai, mėgstančiai dažyti: pirmiausia šis pagrindas gali išlyginti vokus, antra – akių šešėlis nesudaro raukšlių, o trečia – padengti ir paslėpti nereikalingą odos atspalvį ir padaryti jį matiniu.

Pasak profesionalių makiažo meistrų, dėl akių vokų šešėlio oda geriau „pritvirtina“ šešėlius, pastaruosius lengviau paskirstyti aplink vokus, išgauti ryškesnes spalvas, o svarbiausia, kad makiažas išlieka ilgiau. Atminkite, kad dengiant akių vokų sausumą, šešėlis turėtų išsiplėsti iki akių kontūro ir tušo. Grožio ekspertai taip pat rekomenduoja juos „susieti“ su tinkama akių kontūro linija ir atsargiai tepti teptuku.

Nepamirškite, jog prieš pradedant ant akių vokų dėti makiažą, privaloma akių vokams naudoti akių šešėlių bazę. Bazės dėka makiažas nesubėga, atrodo daug gražiau. Taip pat ir makiažas išlieka ilgiau, bei šešėliai sklaidosi lengviau. Jei akių vokai nėra pakankamai lygūs, nenusiminkite. Ant jų esančios raukšlės rodo, kad reikėtų vengti perlamutrinių atspalvių, nes išsiskirs net menkiausi vokų apgamai. Taigi jūsų kosmetikos krepšelyje turėtų būti tik matiniai šešėliai ar mažai blizgančių dalelių.

Vizažistai dažniausiai naudoja įvairias priemones, kad klientų akys atrodytų kuo gražiau. Jei norite gauti intensyvesnių šešėlių, tam naudokite šešėlių aplikatorių. Jei moterų makiažo tikslas yra lengvi, akį traukiantys tonai, reikėtų naudoti natūralių šerių šepetėlį. Tepant skystą akių šešėlį, padės jūsų pirštai.

Akių šešėlių tekstūros:

  • Sausi šešėliai. Gali būti matiniai, spindintys, besimainantys ir žvilgūs. Tai pati populiariausia šešėlių rūšis, jais lengva naudotis dėl jų gero maišymosi. Daugelyje dekoratyvinės kosmetikos linijų šios tekstūros pasirinkimas didžiausias. 
  • Riebūs šešėliai. Tai kreminės konsistencijos šešėlių tipas. Gali būti matiniai ir spindintys. Jais paprasta nudažyti visą voką vienu brūkštelėjimu. Geriausia naudoti riebius šešėlius, kurie džiūdami virsta pudra, taip nepabrėžiamos odos klostės. Taip pat galima sumaišyti sausus ir riebius šešėlius, norint išgauti intensyvesnę spalvą. 
  • Skysti šešėliai. Toki šešėliai paprastai spindi kaip metalas. Šiuos šešėlius patariama naudoti labiau pažengusioms, kadangi skysti šešėliai dažnai blogai susimaišo. Tokiais šešėliais voką reikia dažyti teptuku labai kruopščiai. Skystais šešėliais įprasta brėžiami akių kontūrai arba jais dažomas plotas arti blakstienų linijos šitaip sustiprinant blakstienų spalvos intensyvumą.

Nepamirškite, jog svarbiausia kokybiškos priemonės, o makiažą atlikti gali padėti įvairūs vaizdo įrašai internete.

pr2021/59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kryžius primins KGB nukankintas aukas

Vakar (spalio 24 d.) Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Po pamaldų šventoriuje buvo pašventintas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas šios bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti.  Aukštąjį kryžių sumeistravo Plungės krašto kryždirbys Antanas Vaškys, gyvenantis Plokščių kaime. Tinklaraščiui bernardinai.lt jis pasakęs: „Aš darau taip, kaip mūsų patriarchas Svirskis įvedė madą, kai kryžius, koplytstulpis ir skulptūra drožiami iš to paties medžio gabalo. Dauguma meistrų jau dirbame tokiu principu. Nes ir darbai dabar

Šiandien – Lietuvos Konstitucijos diena

Konstitucijos

Šiandien, spalio 25-ąją minime 29-ąsias Nepriklausomos Lietuvos Konstitucijos metines, jau penkioliktą kartą surengtas Konstitucijos egzaminas.  Nugalėtojų laukia specialus Prezidento Gitano Nausėdos įsteigtas prizas, taip pat jie bus apdovanoti Teisingumo ministerijos prizais. Per keturiolika Konstitucijos egzamino gyvavimo metų konstitucines žinias pasitikrino apie 400 tūkst. žmonių – maždaug kas septintas Lietuvos pilietis. Dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija (lot. constitutio „nustatymas“) buvo priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume.  Tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos

Kas dar paskui Skvernelį?

Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Jau rašėme, kad ją steigia Saulius Skvernelis su bendraminčiais. Ar šilutiškiai iš Regionų partijos pereis į šią partiją? Panašu, kad dar du Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai, priklausantys Regionų partijos Šilutės skyriui, stovi pasirinkimo kryžkelėje… Šilutės rajone tiesiogiai į Seimą išrinktas šiame krašte gimęs, užaugęs ir Šilutėje mokęsis Zigmantas Balčytis jau pasirinko Sauliaus Skvernelio ir bendraminčių komandą Seime, perėjo į jų frakciją ir ketina prisidėti prie Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigimo bei stoti į ją. Primename,

Mokinių rudens atostogos pailgės dviem dienomis

rudens atostogos

Visiems mokiniams dviem dienomis pratęsiamos rudens atostogos: tiek, kad po Vėlinių būtų grįžtama į klases praėjus inkubaciniam Covid-19 virusinės ligos laikotarpiui, t. y. septynioms dienoms. Mokinių atostogos prasidės lapkričio 3 d., į mokyklas jie grįš lapkričio 10 d. Anksčiau grįžimas buvo numatytas lapkričio 8 d. Matant blogėjančią situaciją šalyje, rekomenduojama vengti kontaktų, tačiau paprastai per šventines dienas padaugėja susitikimų, žmonės lankosi pas gimines, tuomet auga ir užsikrėtimo tikimybė. Ministerija prašo tėvų sąmoningumo ir pasirūpinti, kad vaikai vengtų nebūtinų susibūrimų. Per

Taip pat skaitykite