Akių makiažas ir naudojamos priemonės

Pirmiausia, prieš  į rankas paimdami šešėlių aplikatorių, turėtumėte tinkamai paruošti akių vokų odą: išvalykite akis, užtepkite specialiu geliu, o tada vokus nusausinkite biria  arba presuota pudra. Kitas žingsnis yra akių vokų šešėlių pagrindas. Dėl kelių svarių priežasčių tai naudinga kiekvienai moteriai, mėgstančiai dažyti: pirmiausia šis pagrindas gali išlyginti vokus, antra – akių šešėlis nesudaro raukšlių, o trečia – padengti ir paslėpti nereikalingą odos atspalvį ir padaryti jį matiniu.

Pasak profesionalių makiažo meistrų, dėl akių vokų šešėlio oda geriau „pritvirtina“ šešėlius, pastaruosius lengviau paskirstyti aplink vokus, išgauti ryškesnes spalvas, o svarbiausia, kad makiažas išlieka ilgiau. Atminkite, kad dengiant akių vokų sausumą, šešėlis turėtų išsiplėsti iki akių kontūro ir tušo. Grožio ekspertai taip pat rekomenduoja juos „susieti“ su tinkama akių kontūro linija ir atsargiai tepti teptuku.

Nepamirškite, jog prieš pradedant ant akių vokų dėti makiažą, privaloma akių vokams naudoti akių šešėlių bazę. Bazės dėka makiažas nesubėga, atrodo daug gražiau. Taip pat ir makiažas išlieka ilgiau, bei šešėliai sklaidosi lengviau. Jei akių vokai nėra pakankamai lygūs, nenusiminkite. Ant jų esančios raukšlės rodo, kad reikėtų vengti perlamutrinių atspalvių, nes išsiskirs net menkiausi vokų apgamai. Taigi jūsų kosmetikos krepšelyje turėtų būti tik matiniai šešėliai ar mažai blizgančių dalelių.

Vizažistai dažniausiai naudoja įvairias priemones, kad klientų akys atrodytų kuo gražiau. Jei norite gauti intensyvesnių šešėlių, tam naudokite šešėlių aplikatorių. Jei moterų makiažo tikslas yra lengvi, akį traukiantys tonai, reikėtų naudoti natūralių šerių šepetėlį. Tepant skystą akių šešėlį, padės jūsų pirštai.

Akių šešėlių tekstūros:

  • Sausi šešėliai. Gali būti matiniai, spindintys, besimainantys ir žvilgūs. Tai pati populiariausia šešėlių rūšis, jais lengva naudotis dėl jų gero maišymosi. Daugelyje dekoratyvinės kosmetikos linijų šios tekstūros pasirinkimas didžiausias. 
  • Riebūs šešėliai. Tai kreminės konsistencijos šešėlių tipas. Gali būti matiniai ir spindintys. Jais paprasta nudažyti visą voką vienu brūkštelėjimu. Geriausia naudoti riebius šešėlius, kurie džiūdami virsta pudra, taip nepabrėžiamos odos klostės. Taip pat galima sumaišyti sausus ir riebius šešėlius, norint išgauti intensyvesnę spalvą. 
  • Skysti šešėliai. Toki šešėliai paprastai spindi kaip metalas. Šiuos šešėlius patariama naudoti labiau pažengusioms, kadangi skysti šešėliai dažnai blogai susimaišo. Tokiais šešėliais voką reikia dažyti teptuku labai kruopščiai. Skystais šešėliais įprasta brėžiami akių kontūrai arba jais dažomas plotas arti blakstienų linijos šitaip sustiprinant blakstienų spalvos intensyvumą.

Nepamirškite, jog svarbiausia kokybiškos priemonės, o makiažą atlikti gali padėti įvairūs vaizdo įrašai internete.

pr2021/59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite