Akių makiažas ir naudojamos priemonės

Pirmiausia, prieš  į rankas paimdami šešėlių aplikatorių, turėtumėte tinkamai paruošti akių vokų odą: išvalykite akis, užtepkite specialiu geliu, o tada vokus nusausinkite biria  arba presuota pudra. Kitas žingsnis yra akių vokų šešėlių pagrindas. Dėl kelių svarių priežasčių tai naudinga kiekvienai moteriai, mėgstančiai dažyti: pirmiausia šis pagrindas gali išlyginti vokus, antra – akių šešėlis nesudaro raukšlių, o trečia – padengti ir paslėpti nereikalingą odos atspalvį ir padaryti jį matiniu.

Pasak profesionalių makiažo meistrų, dėl akių vokų šešėlio oda geriau „pritvirtina“ šešėlius, pastaruosius lengviau paskirstyti aplink vokus, išgauti ryškesnes spalvas, o svarbiausia, kad makiažas išlieka ilgiau. Atminkite, kad dengiant akių vokų sausumą, šešėlis turėtų išsiplėsti iki akių kontūro ir tušo. Grožio ekspertai taip pat rekomenduoja juos „susieti“ su tinkama akių kontūro linija ir atsargiai tepti teptuku.

Nepamirškite, jog prieš pradedant ant akių vokų dėti makiažą, privaloma akių vokams naudoti akių šešėlių bazę. Bazės dėka makiažas nesubėga, atrodo daug gražiau. Taip pat ir makiažas išlieka ilgiau, bei šešėliai sklaidosi lengviau. Jei akių vokai nėra pakankamai lygūs, nenusiminkite. Ant jų esančios raukšlės rodo, kad reikėtų vengti perlamutrinių atspalvių, nes išsiskirs net menkiausi vokų apgamai. Taigi jūsų kosmetikos krepšelyje turėtų būti tik matiniai šešėliai ar mažai blizgančių dalelių.

Vizažistai dažniausiai naudoja įvairias priemones, kad klientų akys atrodytų kuo gražiau. Jei norite gauti intensyvesnių šešėlių, tam naudokite šešėlių aplikatorių. Jei moterų makiažo tikslas yra lengvi, akį traukiantys tonai, reikėtų naudoti natūralių šerių šepetėlį. Tepant skystą akių šešėlį, padės jūsų pirštai.

Akių šešėlių tekstūros:

  • Sausi šešėliai. Gali būti matiniai, spindintys, besimainantys ir žvilgūs. Tai pati populiariausia šešėlių rūšis, jais lengva naudotis dėl jų gero maišymosi. Daugelyje dekoratyvinės kosmetikos linijų šios tekstūros pasirinkimas didžiausias. 
  • Riebūs šešėliai. Tai kreminės konsistencijos šešėlių tipas. Gali būti matiniai ir spindintys. Jais paprasta nudažyti visą voką vienu brūkštelėjimu. Geriausia naudoti riebius šešėlius, kurie džiūdami virsta pudra, taip nepabrėžiamos odos klostės. Taip pat galima sumaišyti sausus ir riebius šešėlius, norint išgauti intensyvesnę spalvą. 
  • Skysti šešėliai. Toki šešėliai paprastai spindi kaip metalas. Šiuos šešėlius patariama naudoti labiau pažengusioms, kadangi skysti šešėliai dažnai blogai susimaišo. Tokiais šešėliais voką reikia dažyti teptuku labai kruopščiai. Skystais šešėliais įprasta brėžiami akių kontūrai arba jais dažomas plotas arti blakstienų linijos šitaip sustiprinant blakstienų spalvos intensyvumą.

Nepamirškite, jog svarbiausia kokybiškos priemonės, o makiažą atlikti gali padėti įvairūs vaizdo įrašai internete.

pr2021/59

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Liudo Dovydėno premijai pasiūlytas ir šilutiškis Dovydas Pancerovas

Šilutėje užaugęs, gimnaziją baigęs Dovydas Pancerovas spėjo išgarsėti kaip žurnalistas, tačiau yra išleidęs ir knygų. Žymaus XX amžiaus rašytojo Liudo Dovydėno premijai, kuria apdovanojamas geriausio naujo lietuviško romano autorius, šiemet pristatyti penki kandidatai: Rugilė Audenienė už romaną „Vojago“ (Aukso žuvys, 2020) – pasiūlė leidykla „Aukso žuvys“; Liutauras Degėsys už romaną „Lengva nebus“ (LRS leidykla, 2020) – pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka; Rimantas Kmita už romaną „Remyga“ (Tyto alba, 2020) – pasiūlė leidykla „Tyto alba“; Dovydas Pancerovas už romaną

Dėmesio centre – mirtingumas, o ne ekonomika

Liepą Šilutės rajone sulaukta 40 naujagimių, mirė 63 žmonės, sutuokta 60 porų, iširo 11 šeimų. Tokią informaciją paskelbė Savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris. Jo duomenimis, šiemet per 7 mėnesius rajone sulaukta 208 naujagimių, mirė 443 žmonės, sutuokta 141 pora, buvo 81 ištuoka. Iširus 81 šeimai, su motinomis gyventi liko 78 vaikai, nė vieno – su tėvu. Statistikos departamento duomenimis, pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos ekonomikos rezultatai yra geri, tačiau mažas gimstamumas ir didelis gyventojų mirštamumas jau kelia rūpesčių: per pirmąjį pusmetį

Akcija „Saugaus eismo stotelės“ – apie saugų mūsų visų eismą keliuose

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos saugaus eismo stotelės pradeda kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Š. m. rugpjūčio 2 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvos miestuose ir miesteliuose veiks 102 saugaus eismo stotelės, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuos lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys bus skirtas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams. Žinoma, kad atsakymus į juos dominančius klausimus išgirs ir kitų transporto priemonių vairuotojai, keleiviai. Rugpjūčio 9 d. nuo 10

Nuo rugpjūčio 2 d. parvykusiems iš Italijos ir Prancūzijos reikės izoliuotis

COVID-19 paveiktų šalių sąraše Italijai ir Prancūzijai atsidūrus raudonoje zonoje, nuo pirmadienio iš jų atvykstantys asmenys, nepaskiepyti nuo COVID-19 ligos ir nesirgę šia liga per paskutinį pusmetį, turės prieš kelionę atlikti tyrimą ir atvykus į Lietuvą izoliuotis. Nauji reikalavimai atvykstantiems iš Austrijos, Estijos, Islandijos, Norvegijos ir Taso salos – vykstantiems iš šių šalių reikės išsitirti prieš kelionę ir jau atvykus į Lietuvą, nes šios šalys pateko į geltoną zoną. Žalios zonos valstybių sąrašą, iš kur atvykstant reikalaujama atsivežti neigiamą COVID-19

Taip pat skaitykite