Akcija Šilutės r. savivaldybės mokyklose: „Būk saugus visur ir visada“

Šilutės r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Jūratė Kaktienė informuoja Kintų pagrindinės mokyklos pradinukus, kaip saugiai elgtis gatvėse.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Jūrate Kaktiene rugsėjo 2 ir 4 d. organizavo akciją „Būk saugus visur ir visada“.

Akcijos tikslas – atkreipti mokinių, skubančių į prie judrių gatvių įsikūrusias mokyklas, dėmesį saugumui.
Prasidėjus mokslo metams, mokiniams būtina priminti, kaip saugiai neiti į mokyklą ir sugrįžti iš ten namo. Akcijos metu mokiniai klausosi priminimų apie saugų eismą, visiems vaikams išdalijami atšvaitai.
Akcija vyko Žemaičių Naumiesčio darželyje-mokykloje, šios mokyklos Šylių skyriuje, Gardamo pagrindinėje mokykloje, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje, Traksėdžių, Kintų, Saugų Jurgio Mikšo ir Vilkyčių pagrindinėse mokyklose. Akcijos metu buvo išdalyta daugiau kaip 700 šviesą atspindinčių atšvaitų.
Policijos pareigūnė Jūratė Kaktienė mokiniams papasakojo, kaip jiems išlikti saugiems gatvėje, kieme, namuose ir mokykloje. Kalbėta, kaip svarbu atsargiai lipti iš autobuso ir į jį – nesistumdyti, nebėgti tik išlipus pro autobuso galą ar priekį, o palaukti, kol autobusas nuvažiuos. Per gatvę patartina eiti tik įsitikinus, kad tai bus saugu.
Mokiniams priminta, kada galima važiuojant mašinoje sėdėti priekyje, o kada gale, kam skirti mašinoje saugos diržai, kur galima važiuoti su dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip jie taisyklingai turi būti nešiojami ir t. t.
Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai dovanojo mokiniams atšvaitus ir linkėjo saugių mokslo metų.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Akcija „Būk saugus visur ir visada“ vyko ir Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite