Akcija Šilutės r. savivaldybės mokyklose: „Būk saugus visur ir visada“

Šilutės r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Jūratė Kaktienė informuoja Kintų pagrindinės mokyklos pradinukus, kaip saugiai elgtis gatvėse.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Jūrate Kaktiene rugsėjo 2 ir 4 d. organizavo akciją „Būk saugus visur ir visada“.

Akcijos tikslas – atkreipti mokinių, skubančių į prie judrių gatvių įsikūrusias mokyklas, dėmesį saugumui.
Prasidėjus mokslo metams, mokiniams būtina priminti, kaip saugiai neiti į mokyklą ir sugrįžti iš ten namo. Akcijos metu mokiniai klausosi priminimų apie saugų eismą, visiems vaikams išdalijami atšvaitai.
Akcija vyko Žemaičių Naumiesčio darželyje-mokykloje, šios mokyklos Šylių skyriuje, Gardamo pagrindinėje mokykloje, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje, Traksėdžių, Kintų, Saugų Jurgio Mikšo ir Vilkyčių pagrindinėse mokyklose. Akcijos metu buvo išdalyta daugiau kaip 700 šviesą atspindinčių atšvaitų.
Policijos pareigūnė Jūratė Kaktienė mokiniams papasakojo, kaip jiems išlikti saugiems gatvėje, kieme, namuose ir mokykloje. Kalbėta, kaip svarbu atsargiai lipti iš autobuso ir į jį – nesistumdyti, nebėgti tik išlipus pro autobuso galą ar priekį, o palaukti, kol autobusas nuvažiuos. Per gatvę patartina eiti tik įsitikinus, kad tai bus saugu.
Mokiniams priminta, kada galima važiuojant mašinoje sėdėti priekyje, o kada gale, kam skirti mašinoje saugos diržai, kur galima važiuoti su dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip jie taisyklingai turi būti nešiojami ir t. t.
Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai dovanojo mokiniams atšvaitus ir linkėjo saugių mokslo metų.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Akcija „Būk saugus visur ir visada“ vyko ir Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje.

Hits: 20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Šilutės pirmajai gimnazijai sukako 103 metai

Ypatingas balandis Šilutės pirmajai gimnazijai: balandžio 16 d. vadinama šios mokyklos gimtadieniu. Tokia žinia gimnazijos interneto svetainėje pasidalino istorijos mokytoja Laima Toliušienė. 1918 m. balandžio 16 d. Princo Joachimo gatvėje (dabar – Lietuvininkų g. 20) savo veiklą pradėjo Šilokarčemos realinė gimnazija – licėjus. Mokytoja Laima Toliušienė rašo: „Turtingą istoriją turime: susikūrę Vokietijos imperijos laikais, suklestėjome Lietuvos Respublikos laikotarpiu, išgyvenome nacių, sovietų diktatūras, gimnazijos statusą susigrąžinome nepriklausomoje Lietuvoje. Šiandien mokomės gražiame gimnazijos pastate, pastatytame tarpukario Lietuvos Respublikos laikais (1930 m.).“ Jeigu

Taip pat skaitykite