Akcija Šilutės r. savivaldybės mokyklose: „Būk saugus visur ir visada“

Šilutės r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Jūratė Kaktienė informuoja Kintų pagrindinės mokyklos pradinukus, kaip saugiai elgtis gatvėse.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialiste Jūrate Kaktiene rugsėjo 2 ir 4 d. organizavo akciją „Būk saugus visur ir visada“.

Akcijos tikslas – atkreipti mokinių, skubančių į prie judrių gatvių įsikūrusias mokyklas, dėmesį saugumui.
Prasidėjus mokslo metams, mokiniams būtina priminti, kaip saugiai neiti į mokyklą ir sugrįžti iš ten namo. Akcijos metu mokiniai klausosi priminimų apie saugų eismą, visiems vaikams išdalijami atšvaitai.
Akcija vyko Žemaičių Naumiesčio darželyje-mokykloje, šios mokyklos Šylių skyriuje, Gardamo pagrindinėje mokykloje, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje, Traksėdžių, Kintų, Saugų Jurgio Mikšo ir Vilkyčių pagrindinėse mokyklose. Akcijos metu buvo išdalyta daugiau kaip 700 šviesą atspindinčių atšvaitų.
Policijos pareigūnė Jūratė Kaktienė mokiniams papasakojo, kaip jiems išlikti saugiems gatvėje, kieme, namuose ir mokykloje. Kalbėta, kaip svarbu atsargiai lipti iš autobuso ir į jį – nesistumdyti, nebėgti tik išlipus pro autobuso galą ar priekį, o palaukti, kol autobusas nuvažiuos. Per gatvę patartina eiti tik įsitikinus, kad tai bus saugu.
Mokiniams priminta, kada galima važiuojant mašinoje sėdėti priekyje, o kada gale, kam skirti mašinoje saugos diržai, kur galima važiuoti su dviračiu, kam reikalingi atšvaitai, kaip jie taisyklingai turi būti nešiojami ir t. t.
Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai dovanojo mokiniams atšvaitus ir linkėjo saugių mokslo metų.

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Akcija „Būk saugus visur ir visada“ vyko ir Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėje mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite