AI sugeneruotas turinys: kaip užtikrinti jo kokybę?

dirbtinis intelektasĮmonės vis dažniau pasitelkia dirbtinį intelektą (AI) turinio kūrimui, tekstams, vaizdo įrašams, paveikslėliams generuoti. AI pagrįsti turinio generavimo įrankiai siūlo neprilygstamą greitį, kuris leidžia įmonėms sukurti didžiulės apimties turinį per trumpą laiką.

Nors AI sukurtas turinys turi didelių pranašumų greičio ir apimties atžvilgiu, svarbu jo peržiūrą patikėti kalbos ekspertams. Tik taip galima užtikrinti tokio turinio kokybę ir nuoseklumą. AI algoritmai gali sukurti gramatiškai netaisyklingą, stilistiškai nenuoseklų ar net realybės neatitinkantį tekstą. AI sukurto turinio netikslumai gali sumažinti patikimumą, suklaidinti skaitytojus ir pakenkti prekės ženklo reputacijai.

Ar galima aklai pasitikėti ai vertimu?

Žmonės yra linkę naiviai tikėti, kad sujungus gilų mašininį mokymąsi su neįtikėtinu duomenų kiekiu, kompiuteris gebės padaryti viską, ką geba žmogus. Nepaisant vis didėjančio populiarumo, AI vertimas neprilygsta puikiai kalbą išmanančių žmonių vertimui.

AI kol kas negali pakeisti žmogaus atliekamo vertimo, nes kompiuteris negeba perteikti visų kalbos niuansų, kurie kyla iš kiekvienos kalbos gramatinių taisyklių, semantikos, sintaksės ir kultūros.

Teksto vertimas internetinėms svetainėms

Į užsienį orientuoti verslai turi poreikį išversti savo internetinę svetainę į tikslinės rinkos kalbą. Kartais šiam darbui atlikti pasitelkiami AI įrankiai. Tačiau verčiant mašininiu būdu yra rizika išversti tekstą netiksliai ir neatitikti tos šalies kultūrinio konteksto.

Be to, mašininis vertimas neįvertina techninių internetinės svetainės galimybių, koks yra maksimalus žodžių ar ženklų skaičius tam tikroje vietoje – pavadinimo, šūkio, aprašymo laukelyje. Verčiant internetines svetaines svarbu vadovautis transcreate principu, kai tekstas yra ne tik išverčiamas, bet ir adaptuojamas pasitelkiant kūrybiškumą, rinkodaros ir kultūrines žinias, kad tekstas suskambėtų įtraukiančiai ir parduodančiai.

AI „haliucinacijų“ ir neteisingų faktų tikrinimas

AI haliucinacijos – tai AI sugeneruota netikra ar netiksli informacija. Tokią informaciją AI įtikinamai pateikia kaip tiesą, nepaisant to, kad ji yra nelogiška ar neteisinga. Kalbos specialistai atidžiai įvertina, ar AI sugeneruotame tekste pateikta informacija, faktai yra tikslūs ir teisingi. Taip užtikriname jo patikimumą ir tinkamumą skelbti viešai.

AI sukurto turinio redagavimo privalumai

Nors redagavimo paslaugos gali atrodyti kaip papildomi kaštai, ilgainiui įmonės gali sutaupyti daug išlaidų, laiko ir optimizuoti savo veiklą. Štai kaip tai gali palengvinti jūsų kasdienybę:

  • Patikėdami AI sugeneruoto turinio redagavimą mūsų profesionalų komandai, jūs sutaupysite daug brangaus laiko ir išteklių, kuriuos galėsite skirti kitoms profesinėms veikloms. Mūsų efektyvūs darbo procesai užtikrina greitą paslaugų teikimą ir kokybišką rezultatą.
  • Mažesnė klaidų tikimybė. Mūsų atidus dėmesys detalėms padeda išvengti klaidų, neatitikimų ir AI haliucinacijų, kol tai netapo patikimumo praradimu ar brangiai kainuojančiais finansiniais nuostoliais.
  • Dėmesys prekės ženklo reputacijai. Investicijos į profesionalų redagavimą rodo jūsų įsipareigojimą kokybei ir dėmesį detalėms, didina auditorijos pasitikėjimą ir gerina jūsų reputaciją.
  • Tarptautinė plėtra. Įmonėms, norinčioms plėstis į naujas rinkas, profesionaliai redaguotas turinys yra būtinas norint sukurti tarptautinės auditorijos pasitikėjimą. Mūsų AI turinio redagavimo paslaugos užtikrina, kad jūsų turinys būtų kultūriškai jautrus ir kalbiškai tikslus.

Skrivanek siūlo AI sugeneruoto ar žmogaus sukurto teksto redagavimo paslaugas. Jeigu norite įsitikinti, kad tekstas yra taisyklingas, atitinka tikslinės auditorijos lūkesčius, Skrivanek kalbos ekspertai sužiūrės kiekvieną neatitikimą ir pateiks rekomendacijas. Redaguodami tekstą koreguojame stilių, gramatiką, užtikriname terminologijos nuoseklumą, atsižvelgiame į kultūrinius niuansus ir atliekame turinio adaptavimą, lokalizaciją užsienio rinkoms.

pr2024/65

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite