5 svarbiausi patarimai, kaip prižiūrėti valtis

 

Be abejo, pasiplaukiojimas ar kitos pramogos valtimi yra populiarus ir malonus laisvalaikio praleidimo būdas. Tik valties priežiūra yra neatsiejama dalis jos savininkui. Vanduo, saulė, dulkės, smėlis ir vandens augalai gali pabloginti ne tik pačios valties išvaizdą, paveikti jos greitį bei našumą, bet ir tapti jums nesaugia vandens pramoga.

Saugumas, našumas ir išvaizda – tai trys svarbiausi dalykai į kuriuos reikėtų atsižvelgti prižiūrint savo valtį. Kartu ir norint kuo ilgiau išlaikyti jos patvarumą.

Štai keli patarimai, kurie padės ilgiau apsaugoti valtį nuo greito jos susidėvėjimo:

  1. Po kiekvieno naudojimo valtį rekomenduojama nuplauti švariu vandeniu ir nuvalyti minkšta šluoste. Taip pašalinsite nešvarumus, kurie gali pažeisti valties paviršių.
  2. Kai valtis nenaudojama, derėtų ją laikyti sausoje ir tamsioje vietoje ar uždengtą apsauginiu uždangalu.
  3. Reguliariai patikrinkite ar valtis neturi pažeidimų. Kuo greičiau sutvarkykite pastebėtas skyles ir įtrūkimus. Laiku pastebėtiems pažeidimams turėtų būti naudojamos tik specialiai tam skirtos priemonės, pavyzdžiui, hermetikai, klijai valtims, specialūs valikliai, dažai ir kitos priemonės.
  4. Jei valtis naudojama sūriame vandenyje, būtina specialiomis priemonėmis apsaugoti nuo korozijos.
  5. Reguliariai patikrinkite valties apatinę dalį, ypač jei dažnai plaukiojate sekliose vietose. Kieti paviršiai gali padaryti nemažai žalos jūsų valties dugnui.

Laikykitės šių patarimų ir reguliariai rūpinkitės savo valtimi. Tik tuomet ji jums tarnaus ilgus metus ir suteiks labai daug neprilygstamų vandens pramogų akimirkų ir smagių potyrių. Tik tinkamai prižiūrima valtis tarnaus ilgiau ir apsaugos jus nuo didesnių investicijų.

Jei kyla daugiau specifinių klausimų apie valties priežiūrą, ar norite gauti išsamesnės informacijos apie priežiūros priemones, visada galite kreiptis ir pasikonsultuoti su šios srities specialistais.

pr2023/162

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kodėl verta dirbti suvirintoju užsienyje?

Suvirintojo specialybė yra paklausi visame pasaulyje. Todėl neatsitiktinai vis daugiau suvirintojų ieško darbo užsienyje, mat ten galima uždirbti kur kas daugiau, nei mūsų šalyje. Užsienio šalyse suvirintojo darbas – vienas iš paklausiausių darbų, todėl užsienio kompanijos linkusios mokėti didelį darbo užmokestį, kad tik galėtų prisikviesti pas save licencijuotą darbuotoją, kuris išmanytų savo darbą. Daugelis užsienio šalių stipriai augo išvystę pramonę ir gamybą, todėl iš to kyla didesnis poreikis suvirintojų paieškoms. Kai kuriose šalyse suvirintojai uždirba reikšmingai daugiau nei vidutinė tos

Kaip sumažinti gartraukio skleidžiamą triukšmą?

gartraukis

Gartraukis virtuvėje yra svarbus ne tik dėl patogumo, bet ir dėl daugelio kitų priežasčių. Jis padeda efektyviai pašalinti maisto gaminimo metu atsiradusius kvapus, garus, riebalų daleles. Šis įrenginys ne tik sumažina nemalonių kvapų pasklidimą po visus namus, bet ir užtikrina švaresnę ir geresnę oro kokybę namuose. Tačiau daugeliui žmonių nepatinka garsus gartraukio veikimas, ypač jeigu virtuvė yra sujungta su bendra namų erdve. Kaip išvengti didelio triukšmo? Visų pirma reikėtų žinoti tai, jog absoliučiai tylaus gartraukio nėra, tačiau yra keletas sprendimo

Alternatyvios finansavimo galimybės Lietuvos įmonėms – daugiau nei tradicinės paskolos

Globalizacijos ir skaitmeninių technologijų inovacijų laikais tokių šalių kaip Lietuva finansinis kraštovaizdis sparčiai keičiasi. Tradiciniai bankai ir jų ilgai taikomos paskolų suteikimo procedūros dažnai laikomi nepatogiais ar ribojančiais, todėl Lietuvos įmonės aktyviai ieško alternatyvių finansavimo sprendimų. Siekdami įvairinti veiklą ir rasti tinkamų finansavimo galimybių, daugelis verslininkų lengviau atsikvėpė radę alternatyvias finansines paslaugas. Jos atitinka specifinius šiuolaikinių įmonių poreikius. Fintech ir jų vaidmuo verslo finansavimui Vienas iš svarbiausių šių pokyčių Lietuvoje variklių yra fintech sektorius. Šios technologijomis paremtos finansinės platformos, teikiančios

Registrų centras: jaunavedžiai tuoktuvėms rinkosi rugpjūčio savaitgalius

Pasibaigusi kalendorinė vasara jau leidžia suskaičiuoti ir apibendrinti, koks buvo šių metų vestuvių sezonas. Kaip ir kiekvienais metais populiariausios tuoktuvių datos buvo rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. Tačiau ilgiau nei įprastai išsilaikiusi šiluma nemažą dalį jaunavedžių paskatino savo šventei pasirinkti ir rugsėjo savaitgalius, pastebi visos šalies metrikacijos duomenis išanalizavęs Registrų centras. Registrų centro administruojamos Metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausia santuokos sudarymo data šiais metais buvo rugpjūčio 19-oji, šeštadienis – šią dieną amžinos meilės įžadais apsikeitė net 352 poros. Nedaug

Taip pat skaitykite